Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Srecna Igokea, svima koji slave.

 

Ja sam više za Cedevitu laganicu, ali popiće se i pivce uz Igokeicu. 

 

1 minute ago, Knipex said:

Koji su termini polufinalnih utakmica?

 

Na sajtu Abe piše da su 1.polufinala već sledeći ponedeljak, 3.maj, pa onda drugi meč u petak. 

Ne znam da li će pomerati nešto, ali zbog Uskrsa neće. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Majak said:

 

Ja sam više za Cedevitu laganicu, ali popiće se i pivce uz Igokeicu. 

 

 

Na sajtu Abe piše da su 1.polufinala već sledeći ponedeljak, 3.maj, pa onda drugi meč u petak. 

Ne znam da li će pomerati nešto, ali zbog Uskrsa neće. 

Ako Igokea bude igrala u punom sastavu, nece biti bas lako, ali ako igraju u danasnjem sastavu, onda su autsajderi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ako Igokea bude igrala u punom sastavu, nece biti bas lako, ali ako igraju u danasnjem sastavu, onda su autsajderi.

 

Koji god sastav da izađe, meni u startu olakšava to što nema mnogo jake odbrane kod Igokea. Tako da, ako nas ne posluži šut, mogu da se rastrče Lojd&Volden + ludi Davidovac. 

Link to comment
Share on other sites

Pa Igokea je pre svega fizicki jaka i disciplinovana ekipa. Dobru odbranu igraju. Svejedno, bas protivnik kakav treba za seriju na dve pobede. Mozemo da udjemo u kontakt s njima a nasi igraci imaju vise poena u rukama. 

Edited by feanorlfc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Karmajkl i Klemons im nisu igrali? Šta je s njima, zna li se?

 

Karmajkl je navodno povredio prst na utakmici sa Zvezdom u Beogradu prilikom zakucavanja valjda (tada su igrali i on i Klemons, a Atic je pre te utakmice najavljen kao povredjen i nije ni igrao). Ne znam sta je sa prstom ali bilo je informacija i da ga je polomio ali ne znam da li je to tacno.

 

Posle Beograda su isli na nadoknadu prethodno odlozene utakmice u Podgoricu i na toj utakmici nisu igrali ni Karmajkl, ni Klemons ni Atic (ni Grey doduse ali on zbog toga sto nije bio registrovan u vreme kada je utakmica i trebala da se igra, ista situacija kao i Nnoko protiv Cedevita Olimpije u Beogradu skoro).

 

Za Klemonsa nigde nisam video koja je povreda u pitanju, isto ne znam ni koju je povredu imao Atic, pre neki dan sam citao izjavu Bajica da se Atic vratio treninzima i da je najblizi povratku na teren od njih trojice povredjenih, a videli smo danas i da je odigrao nesto minuta.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja prezadovoljan Mornarima...em nam uvalili lidersku poziciju, em će Futurani opet da se teraju sa Pulenom ludim kad nabije obrtaje. Iskreno...da biram racionalno, pre bi potpisao Kola ali brat naš nesudjeni Džejkob kad krene da šuti... gledo bi to vazda. So mu na rep ne moš staviti.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Trener Dragan Bajić je posle utakmice sa Mornarom u kojoj je Igokea poražena, pričao o predstojećim utakmicama.

- Najveće zasluge dajem igračima, oni su heroji, pravi karakteri i nisam pogrešio nijednog trenutka kada je u pitanju selekcija tima. U svlačionici sam rekao da sada imamo plej-of ABA lige i BiH prvenstvo.

Dobro smo trenirali pre Mornara, hoću krv u očima kod njih, Zvezda nam je protivnik u polufinalu i imamo dovoljno vremena da se odmorimo i da se spremimo - dodao je Bajić.

Igokea će u seriji sa Zvezdom koja se igra na dve pobede biti jača.

- Entoni Klemons je osetio pre dva dana malu bol u zadnjoj loži, a preporuka doktora je da odmori danas. Džeki Karmajkl se oporavio, ali nedovoljno da odigra. Drago mi je za Edina Atića koji se vratio, vidi se da tu fali treninga i utakmica da se vrati u formu - izjavio je Bajić.

Prva utakmica polufinalne serije igra se 3. maja, a Crvena zvezda će imati prednost domaćeg terena.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno da nam je neko nakon poraza u Morači ponudio ovaj rasplet, ne verujem da bi se neko bunio.

 

S druge strane, svako ko pomisli da nas čeka lagan posao - nema pojma o košarci i plejofu. Postavio sam ovu gore Bajicevu najavu - cisto da svima bude jasno šta nas čeka.

Jedna rasterećena, nabrijana, iskusna ekipa. Ne leže nam baš, ako ćemo iskreno. Znajući Bajića čeka nas zona i rizikovanje šuta, pa ako nas ne krene - biće gusto.
Opet da možemo da biramo opet bismo njih izabrali jer čika Pulen ako ima dan, možeš samo da se pomoliš.

 

S druge strane, mi se pitamo. Očekujem da Dejo spremi dobro prvu tekmu koja je najbitnija. Da fokusira igrače, da se skrati rotacija.

 

Dosta zajebavanja, sad ginemo za titulu. 💪

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fala bogu pa se bliži kraj ove sezone. Pored naših grešaka, mučno je bilo sve ovo sa covidom. Odlaganja, pauziranje igrača, nedostatak publike...

 

Što se tiče plej ofa vidno je da smo podigli formu za završnicu a da li će to biti dovoljno za trofej znaćemo ubrzo. Imali smo i malo sreće tj Barani su nam pomogli da se nakon debakla u Podgorici neočekivano dočepamo prvog mjesta, uz to imamo po meni ipak najpoželjnijeg rivala u polufinalu. Ja sam i dalje vrlo oprezan zbog naših slabosti na više pozicija ali se uzdam u Radonju koji ipak ima dosta iskustva za ovakve mečeve.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...