Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, Sector said:

Bez obzira na ovu kvalitetnu predstavu veceras, imamo neku ludu srecu. Prvo dobismo Igokeu jedva pa Cedevitu u ludackoj zavrsnici gdje smo prakticno vec bili pukli i na kraju poraz Buducnosti. 

 

Da vidimo hocemo li to iskoristiti u zavrsnici sezone. 

Smh2ADJ.gif

  • Like 5
  • Love 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sad malo pogledah ako dobije Mornar Igokejce, i COL zaostalu sa Cibonom i Megu kod kuce imace sve 3 ekipe 19-7, i onda se pravi krug u kome Mornar ima 3-1, a COL i Igokea po 1-3. Onda je Mornar treci a kod ovih odlucuje kos razlika u sva 3 match up-a valjda. Ili kos razlika u duelu Igokea - COL ?! Mrzelo me da racunam koja je. Tu ako bude sve kako treba valja traziti naseg protivnika u polufinalu.Bice zanimljivo na kraju definitivno

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, NMX said:

Treba videti da nekako stondiramo Lakija na dva dana, za slučaj da uspemo da dunemo od Krke, da ga ne strefi srčka :lol_2:

Ne se sikiraj. Ako bude trebalo. Čovke će da isključi struju u Železniku. Kod njega ključ.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, bodo said:

Sad Leon Štukelj pa Višnjik. Pa nećemo valjda kiksati sad.

 

Igra se u Jazinama. S time da je to Zadru potpuno nevažna utakmica (za razliku od Krke kojoj gori pod nogama) + u domaćem prvenstvu dva dana prije Zvezde igraju sa Splitom, a dan poslije protiv Cibone i to su im puno bitniji susreti jer brane jedinicu pred playoff. Ja tu očekujem laganu pobjedu Zvezde. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gudura said:

Sad malo pogledah ako dobije Mornar Igokejce, i COL zaostalu sa Cibonom i Megu kod kuce imace sve 3 ekipe 19-7, i onda se pravi krug u kome Mornar ima 3-1, a COL i Igokea po 1-3. Onda je Mornar treci a kod ovih odlucuje kos razlika u sva 3 match up-a valjda. Ili kos razlika u duelu Igokea - COL ?! Mrzelo me da racunam koja je. Tu ako bude sve kako treba valja traziti naseg protivnika u polufinalu.Bice zanimljivo na kraju definitivno

 

Ako Mornar dobije imaće u krugu 3-1, COL 2-2, a Igokea 1-3. Znači polufinale mi i COL, a crnogorski duel u drugom polufinalu, ako bude bez iznenađenja do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sharp said:

 

Igra se u Jazinama. S time da je to Zadru potpuno nevažna utakmica (za razliku od Krke kojoj gori pod nogama) + u domaćem prvenstvu dva dana prije Zvezde igraju sa Splitom, a dan poslije protiv Cibone i to su im puno bitniji susreti jer brane jedinicu pred playoff. Ja tu očekujem laganu pobjedu Zvezde. 

 

A u Jazinama , nisam znao. Evo iz tvojih ustiju u božje uši 😉. A ako se ne varam mislim da smo zadnju utakmicu sa njima tamo dobili i da je T, Dragičević bio među najboljima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

 

A u Jazinama , nisam znao. Evo iz tvojih ustiju u božje uši 😉. A ako se ne varam mislim da smo zadnju utakmicu sa njima tamo dobili i da je T, Dragičević bio među najboljima

Dobili smo ih i 10/11 i tako izbegli poslednje mesto u Aba ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

Dobili smo ih i 10/11 i tako izbegli poslednje mesto u Aba ligi.

da ali to je bilo već u novoj dvorani ako se ne varam. a i ova zadnja pobeda u Jazinama je bio neki važan meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ako Mornar dobije imaće u krugu 3-1, COL 2-2, a Igokea 1-3. Znači polufinale mi i COL, a crnogorski duel u drugom polufinalu, ako bude bez iznenađenja do kraja.

 

Ovo bi bilo idealno, da se Mornar i Budućnost pokolju međusobno. Naročito sada kada je Mornar kompletan.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...