Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Faul nad Simonom je očigledan, ne znam za ostalo.

 

Meni je ono presmesan kontakt da bi se svirao faul i pre bih dao flop za balerinu koja je poletela na minimalan kontakt, nego svirao faul Periju. Da je na drugoj strani ovo bilo, verovatno bi pao forum i citalo bi se 10 strana o tome kako Buducnost toliko mora da osvoji, da nam sad namestaju da budemo treci. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 
Meni je ono presmesan kontakt da bi se svirao faul i pre bih dao flop za balerinu koja je poletela na minimalan kontakt, nego svirao faul Periju. Da je na drugoj strani ovo bilo, verovatno bi pao forum i citalo bi se 10 strana o tome kako Buducnost toliko mora da osvoji, da nam sad namestaju da budemo treci. 
Da su mu svirali flop , to bi verovatno bio jedinstven slučaj u istoriji košarke da se na taj način rešava utakmica.

Ili faul ili koraci... ovi su svirali faul

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Meni je ono presmesan kontakt da bi se svirao faul i pre bih dao flop za balerinu koja je poletela na minimalan kontakt, nego svirao faul Periju. Da je na drugoj strani ovo bilo, verovatno bi pao forum i citalo bi se 10 strana o tome kako Buducnost toliko mora da osvoji, da nam sad namestaju da budemo treci. 

Ne slažemo se, ja vidim da Peri gubi kontrolu i zabija se leđom/dupetom u Simona. Ovaj se jeste previše trznuo, ali to rade i mnogi drugi igrači. Mene toliko i ne zanimaju te strane, pišem kako mislim, mada kao i svi navijači jesam subjektivan, ali ne stvarno toliko da ne bih realno mogao da sagledam neke odluke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najcistije bi bilo da su svirali faul Waldena na Perryem. Mislim na prvi kontakt, za izbijanje lopte ne mogu nista da kazem, ne vidi se (mada po inerciji i tu bih svirao faul). Svirao bih i faul na Simonovicu. Ali, jebiga ovo na Perryem je bilo prvo... 🙂

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drakon1 said:

Najcistije bi bilo da su svirali faul Waldena na Perryem. Mislim na prvi kontakt, za izbijanje lopte ne mogu nista da kazem, ne vidi se (mada po inerciji i tu bih svirao faul). Svirao bih i faul na Simonovicu. Ali, jebiga ovo na Perryem je bilo prvo... 🙂

Ovo je ili potpuno istina ili najbliže istini što je moguće po meni. Potpisujem od riječi do riječi

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Placebo Lone star said:

Drugari pod stare dane postadoh ponovo otac,rodio mi se sin 4 kg ocena 10.Prosle godine mi je preminuo otac veliki navijac KK Crvena zvezda.Brojno stanje isto i da se gledamo ponovo uskoro.

Definiši to "stare dane"?

Link to comment
Share on other sites

Ovde se pise kao izvezno da bi sa JOB-om bili sigurni prvaci ABA a da je bez njega veliko pitanje. Po meni je kljucno pitanje da li je JOB postovao trenerove zamisli ili je igrao svoju igru. Ne znam kakav to trener treba da bude pa da dozvoli da igrac odredjuje taktiku. Pa Himki godinama baca pare u bunar jer Sved trenira ekipu, a rekao bih da je kudi kamo bolji igrac od JOB. 1 na 5 se kosarka ne moze igrati, videli smo ni 3 na 5, a ako ostatak tima gleda kako jedan igrac igra ono sto mu se hoce, a da trener ne reaguje onda je izvesno da ce se na kraju igrati 1 na 5. Ne znam da li je u JOB-ovom slucaju bilo upravo to, ali po meni jedina moguca odluka koju je Radonja imao u tom slucaju je bila ona koju je i doneo. A po onom sto sam gledao JOB je bio prica za sebe i svoju statistiku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djura.net said:

@Placebo Lone starcestitke tata 🙂

Neka ste nam zivi I zdravi I mnoge nase utakmice zajedno gledali I navijali  🤩

a sto se tice ovog zàdnjeg napada, 

peri je do tog trenutka imao 8/8 sl bacanja, evidentno se na kos zaleteo sa idejom da iznudi faul, ali to mu nije proslo I ostalo je posledica tog 'zaletanja'.

Hvala brt😇

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...