Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, mmajstor said:

 

Nije Sedlacek lud da se sa nama zajebava za male pare kada je trazen koliko je trazen. Nesa Ilic je profesionalni tapsac po dupetu i nisam siguran da boljeg za tu ulogu mozemo da nadjemo. 

 

Bolje staviti Karija kao GM-a, i da on hendluje Radonjica, i trenere juniorske i kadetske ekipe, a da se Covic (ili ko god da ga nasledi) se bakce sa politicarima u obezbedjenju budzeta. 

Nije ni to lose, samo Sedlacek mi deluje mnogo ozbiljnije. Ne verujem da se Pesic bavi nekim specificnim skautingom sto nam je ocigledno treba. Mada svakako nije losa ideja.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

pa valjda je posao trenera da od tih igraca koje ima izvuce nesto bolje?

da li mislis da se to postize tako sto se hall jednu tekmu uvede na 30sec do kraja, a sledecu izlazi posle prve greske?

i jasno mi je da kakav je igrac i koje su mu sve mane....ali boljeg nemamo

pita se pravi od onoga sto imas, ne od onoga sto bi voleo da imas

i taj colom, jeste nespreman, ali ima ono sto nedostaje skoro svim nasim igracima, a to je kosarkaski vic, neku pnr igru i smisao za asistenciju

zasto on ne bi mogao da odigra 5-10min kad mu je povoljan matchup? da se dobije nesto korisno od njega?

 

sto se tice zalaganja i ponasanja oko terena ne znam o cemu pricas?

ko to ladi jaja ili pravi probleme van terena?

ja to nisam video

jedini koji se kurci i iskace iz opanaka jeste kapiten, a on igra...tako da prica da se ponasanjem zasluzuju minuti ne pije vodu

 

evo ti i paralela iz zivota van kosarke:

ja vodim tim od 10-12 ljudi, taman za jednu ekipu

od svih njih licno sam birao jedno petoricu

razliciti profili ljudi, sa razlitim skillsetovima, neki vrlo dobri, neki malo slabiji, neki jedva zadovoljavajuci

neke bih zamenio odmah boljim da mogu, ali gde ne mogu ne kazem ne treba mi, posto ja odgovaram za jebeni rezultat kad se podvuce crta

pokusavam od svakoga da dobijem nesto korisno...i guess what - nesto dobijem i od najgorih

i vremenom i oni mogu da postanu korisni clanovi tima

Jeste, njegov je posao. Ali i sam kazes da se pita pravi od onoga sto se ima. A Radonjic je nasledio los tim. Uz to ocekivati da ih on preporodi za 4 meseca se moze, ali koliko je to realno to je nesto drugo.

 

"Oko terena": Tu sam se zaneo. Mislio sam na terenu (Utakmica) i "oko njega" (Treninzi i aktivnosti sa ekipom). Nista drugo nisam time mislio. My fault.

 

I sam pises da vremenom i najgori mogu da postanu korisni. Slazem se. Pitanje je samo, koliko je vremena potrebno tj. do kada treba imati strpljenja za Radonjica.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, drakon1 said:

Jeste, njegov je posao. Ali i sam kazes da se pita pravi od onoga sto se ima. A Radonjic je nasledio los tim. Uz to ocekivati da ih on preporodi za 4 meseca se moze, ali koliko je to realno to je nesto drugo.

 

"Oko terena": Tu sam se zaneo. Mislio sam na terenu (Utakmica) i "oko njega" (Treninzi i aktivnosti sa ekipom). Nista drugo nisam time mislio. My fault.

 

I sam pises da vremenom i najgori mogu da postanu korisni. Slazem se. Pitanje je samo, koliko je vremena potrebno tj. do kada treba imati strpljenja za Radonjica.

Po meni njegova najveca greska je sto nije napravio doselekciju tima. Imao je mogucnost da dovede jos dva igraca Ako nije bilo pleja, mogao je da dovede nekog kombo beka ili ako je Voldena pomerio na keca, nekoga ko ce menjati Lojda, nekog ko ima poene u rukama. Mozda nekoga na poziciji 4, ako vec na Simanica nije racunao. Sa ta dva igraca imali bi jos neku opciju. Da je to uradio mogli bi da kazemo da je nasledio tim od Saleta, pokusao nesto da izmeni i nije uspeo. Ovako se stice utisak da je bio zadovoljan sa onim sto je zatekao, da je i OBrajenta sklonio, pa samim tim i da je odgovoran za sadasnju igru i rezultate.

Nadam se boljoj igri i pobedi danas. Nadam se da je tacno da se Kolom vraca, jer mislim da ce nam on u ABA ligi znaciti.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Po meni njegova najveca greska je sto nije napravio doselekciju tima. Imao je mogucnost da dovede jos dva igraca Ako nije bilo pleja, mogao je da dovede nekog kombo beka ili ako je Voldena pomerio na keca, nekoga ko ce menjati Lojda, nekog ko ima poene u rukama. Mozda nekoga na poziciji 4, ako vec na Simanica nije racunao. Sa ta dva igraca imali bi jos neku opciju. Da je to uradio mogli bi da kazemo da je nasledio tim od Saleta, pokusao nesto da izmeni i nije uspeo. Ovako se stice utisak da je bio zadovoljan sa onim sto je zatekao, da je i OBrajenta sklonio, pa samim tim i da je odgovoran za sadasnju igru i rezultate.

Nadam se boljoj igri i pobedi danas. Nadam se da je tacno da se Kolom vraca, jer mislim da ce nam on u ABA ligi znaciti.

Ako je zaista imao mogucnost da dovede igrace, onda se slazem s tobom. Ali, nisam uveren da je ta opcija postojala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od 4 igrača koje smo doselektovali, nijedan nije opravdao očekivanja od kojih je samo JOB bio donekle upotrebljiv , uništena timska hemija, odnosi sve...i sad je Radonja kriv što nije doveo i 5 i 6. igrača.

Najbolje smo izgledali na početku sezone, doselekcija je sve sjebala i sad pokušavamo da se vratimo na nešto slično tome, ali sa drugim trenerom ...

Biće to ok, verujem u Kalemegdan u junu 

P. S. Nadam se da niko nije očekivao neki flow, lepotu i lepršavu napadačku igru pod Radonjićem

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa morate se dogovoriti. Ili je lose selektiran tim, sto bi znacilo da se pokusa sa doselekcijom kako bi pokusao da dovedes igrace koji mogu izneti tvoju zamisao ili si zadovoljan sa sadasnim timom i mislis da su oni ti sa kojima mozes osvojiti trofeje, sto bi znacilo da Radonja misli da je tim dobro ili bar pristojno selektiran. Ovo pada u vodu, ako stvarno nije imao mogucnost da dovede jos ta dva igraca. Ako si zadovoljan sa igracima, onda je samo na tebi da napravis sistem koji funkcionise. Nazalast to do sada nije bio slucaj. Danas to izgleda bolje, ali i ranije je bila jedna dobra utakmica, pa par losih.

Mozemo se samo ponadati da ce to od sada biti na ovom nivou u napadu, a odbrana mora bolje, mada je Cedevita odlicna suterska ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...