Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

38 minutes ago, Decembarski said:

A ja eto igrom slucaja (zaljubiio se jbg😀u jednu podgoricanku )tih godina odem da zivim dole i ispratim tu sezonu u EL,i mogu da ti kazem da mi je ta ekipa bila strasno simpaticna,Rakocevic je imao najaci ugovor(maltenesvako veče u Zulu posle treninga ga vidjao),Sasa Obradovic,golobradi Bakic,Vukcevic strasan momak,nas Top legenda,atrakcija za zagrevanje za kucanja Dzerom Dzejms,inace teska promaja u glavi..nije ni vidjao teren sem kad odmaraju par minuta Milojevic i Tomasevic...

Tanjevic ih vodio,imali su strasan tim.

 

Verujem...ali sam ipak mislio na sastav koji je prvi zaigrao EL.

Владо Шћепановић, Гаврило Пајовић, Харис Бркић, Дејан Радоњић, Благота Секулић, Драган Вукчевић, Балша Радуновић, Владимир Кузмановић, Никола Булатовић, Дејан Томашевић и Миленко Топић. Тренер - Мирослав Николић.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

 

Verujem...ali sam ipak mislio na sastav koji je prvi zaigrao EL.

Владо Шћепановић, Гаврило Пајовић, Харис Бркић, Дејан Радоњић, Благота Секулић, Драган Вукчевић, Балша Радуновић, Владимир Кузмановић, Никола Булатовић, Дејан Томашевић и Миленко Топић. Тренер - Мирослав Николић.

Ok...

Opet ,tu je sem Radonje i japanca bio Top i Vukcevic,pokojni Brkic. ..sta znam meni su bili tad ok ekipa,na nivou danasnjeg Mornara...od uvodjenja  montenegra umesto Crne Gore i Milovog upliva sve se promenilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Hipoteticki  da se ovo primenilo na nas KK klub pre par meseci da uslovis igrace vakcinacijom ili otkaz. I svi odbiju vakcinu, podelis 12 otkaza, i nastavak sezone igramo sa Nesom Ilicem i Sunturlom?

 

Sto ovakav primer nemamo iz Reala , Barse, Bayerna, u bilo kom sportu, mogu da zamislim kvalitet tog fudbala na Maldivima kao i visina ugovora. 

Razumem da ima i takvih primera, ali kao sto se vidi iz prilozenog, igraci su odbili da se vakcinisu jer na to imaju pravo. 

Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se da je bilo

 

 

 

 

Interesantan je deo kad prakticno drugim recima kaže da ga je u mnogim utakmicama prethodne 3 godine frustrirala loša/očajna odbrana koju je ekipa igrala.

 

Koliko je sve naopako postavljeno u KK pokazuje i ova priča kako je dobio kapitensku traku, znaci njega nije neki trener postavio za kapitena kao sto bi trebalo da bude normalno nego uprava kluba

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Šarac said:

Ne mozes staviti nesto u ugovor sto se kosi sa ustavnim pravom svakog gradjanina da moze da odbije vakcinu jer zakonski nije obavezna.

Pod dva, ne znam za te slucajeve tamo niti me zanima, ali otkud toliko obolelih ljudi sada u bolnicama koji su svi redom vakcinisani pa su ipak zavrsili u bolnici.

Nijedna vakcina ne garantuje 100 % imunitet, to je barem svima jasno.

Sto se tice nasih igraca, svima je ponudjeno da mogu da se vakcinisu, uglavnom su svi izrazili zelju da zele, osim dva domaca igraca koji su bili izrazito protiv da se vakcinisu. 

Stranci su zeleli samo Fajzera, ali da li se neko i vakcinisao , ne znam.

 

Sto se tice trenutnog stanja oko pozitivnih, 1 igrac plus tri iz strucnog staba , sto ne mora da znaci nista jer postoji i drugi test, jer cesto mogu biti i lazni prvi testovi.Bilo je takvih slucajeva i ranije.

 

 

 

 

U Ustavu stoji da mozes da odbijes vakcinu? Da li me zajebavas? 😂😂😂 Posto je Ustavno pravo bilo smer na mojim magistarskim, citiraj mi clan koji znam da ces proguglati, pa mi daj tumacenje istog.

 

Poslodavac ima disreciono pravo da bira koga ce zaposliti, te sam 101% siguran da za sledecu sezonu nijedan iole ozbiljan klub nece potpisati nevakcinisanog igraca.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Laki21 said:

 

Jeste, dao sam uslov. Vakcina ili drugi posao.

 

Kakav crni lični izbor, kod mene ne mogu raditi retardi.

Meni ovo lici na izivljavanje, tj. zloupotrebu polozaja / moci. 

13 hours ago, Šarac said:

Svi vakcinisani su i dalje prenosioci virusa, tako da traziti da se igraci vakcinisu kako bi bili imuni i mogli da igraju cele sezone, ne pije vodu. 

Znamo vec koji su igraci prelezali, mada postoje slucajevi da se nekima i vrati dva puta  ( neki igraci u nasem FK) , tako da sistemom eliminacije ce se lako doci do kojih igraca je dospeo virus.

 

 

 

 

Kuma vakcinisana, dobila koronu posle. Pre vakcinacije nije imala cak ni simptome obicnog gripa.  

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Šarac said:

Sto se tice nasih igraca, svima je ponudjeno da mogu da se vakcinisu, uglavnom su svi izrazili zelju da zele, osim dva domaca igraca koji su bili izrazito protiv da se vakcinisu. 

Stranci su zeleli samo Fajzera, ali da li se neko i vakcinisao , ne znam.

 

 

Pa preskočio sam ovaj deo :lol_2:

 

Za strance je očekivano i normalno. I nema problema da dobiju fajzera, sada ga ima dovoljno. Ali...dva domaća koja su bila izričito protiv....majko mila :frusty: Imaš primer BIVŠEG SAIGRAČA koji je preminuo kao posledica komplikacija od corone i toga šta ona ostavlja na organizam čak i kada je preležiš. I ti kažeš a ne bato ja sam izričito protiv :roflmao:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Decembarski said:

Ok...

Opet ,tu je sem Radonje i japanca bio Top i Vukcevic,pokojni Brkic. ..sta znam meni su bili tad ok ekipa,na nivou danasnjeg Mornara...od uvodjenja  montenegra umesto Crne Gore i Milovog upliva sve se promenilo.

Kako su zanimljive ove vremenske distance. Zaista kad se procita sastav deluju nekako obicno, ali ta ekipa je bila jedna od najdominantnijih domacih ekipa ikada. Mislim da su imali u domacem prvenstvu sve pobede ili tako nesto. 

El su krenuli sa 0 - 5 a onda nanizali 5 pobeda. 

Sto se tice ekipe od sledece sezone Milojevic iz Buducnosti nije bio jos uvek dominantan kao u Partizanu. Kod Tomasevica i Topica se ipak osecala prezasicenost domacim prvenstvom, Rakocevic je tada bio klasican privatnik koji se i dalje cekao da procveta, Obradovicu se videlo da to vise nije to, a imali su i problem sa Brkicem. Prosto nisu dobili od njega to sto su zeleli. Ne mogu da se setim da li je u toj ekipi bio i Scepanovic. Naravno James je bio uzas. Osvojili su na iskustvo tu titulu. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Inbox said:

Meni ovo lici na izivljavanje, tj. zloupotrebu polozaja / moci. 

Kuma vakcinisana, dobila koronu posle. Pre vakcinacije nije imala cak ni simptome obicnog gripa.  

Poslodavac odlucuje koga ce da zaposli. Ni kod mene ne mogu nevakcinisani. To je pitanje IQa. Ne zaposljavam ljude koji ne mogu da analiziraju COVID stats u Izraelu i UK posle vakcinacije: znaci da su ili glupi ili ne znaju basic English,  a glupe ne zelim, advanced English is must oduvek.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, leki bg said:

Poslodavac odlucuje koga ce da zaposli. Ni kod mene ne mogu nevakcinisani. To je pitanje IQa. Ne zaposljavam ljude koji ne mogu da analiziraju COVID stats u Izraelu i UK posle vakcinacije: znaci da su ili glupi ili ne znaju basic English,  a glupe ne zelim, advanced English is must oduvek.

Upravo tako, poslodavac odlucuje koga ce da zaposli, otpusti ili zadrzi na poslu. Ali, ako poslodavac postavi na sto uslov vakcinacija ili otkaz kako se to zove? Koliko njih primi protiv svoje volje vakcinu samo da bi zadrzali posao u ovoj situaciji..

Link to comment
Share on other sites

Kako god se zavrsila sezona, nama treba hitno jedan reset, kako u igrackom tako i u upravljackom smislu.

Ne znam da li to znaci da Cova treba da ode, mozda je pozeljnije da dovede uz sebe jednu sportsku figuru koja ce se baviti strucnim delom.

Sto se tice igraca, da se prestane s recikliranjem raznih simonovica.

Mozda je ovo utopija, al sam siguran da nam treba neki zaokret. Ne mora biti radikalan.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, strah od vozova said:

Kako su zanimljive ove vremenske distance. Zaista kad se procita sastav deluju nekako obicno, ali ta ekipa je bila jedna od najdominantnijih domacih ekipa ikada. Mislim da su imali u domacem prvenstvu sve pobede ili tako nesto. 

El su krenuli sa 0 - 5 a onda nanizali 5 pobeda. 

Sto se tice ekipe od sledece sezone Milojevic iz Buducnosti nije bio jos uvek dominantan kao u Partizanu. Kod Tomasevica i Topica se ipak osecala prezasicenost domacim prvenstvom, Rakocevic je tada bio klasican privatnik koji se i dalje cekao da procveta, Obradovicu se videlo da to vise nije to, a imali su i problem sa Brkicem. Prosto nisu dobili od njega to sto su zeleli. Ne mogu da se setim da li je u toj ekipi bio i Scepanovic. Naravno James je bio uzas. Osvojili su na iskustvo tu titulu. 

Mene je fasciniralo uvek to postavljanje i borba za poziciju pod kosem Tomasevica pa onda i Milojevica,pre njih Savica(koji je bio jak kao slon).

Pa taj Tomasevic je bio sa 208 cm najbolji skakac EL,jer je znao da se savrseno pozicionira pod kosem,na tome je i temeljio sve svoje uspehe kako u klubu tako i reprezentaciji.

I bio je najbolji u tome.

Nesto kao Kajl Hajns koji godinama igra centra sa nestvarnih 198 cm i nevetovatan je u tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Kako god se zavrsila sezona, nama treba hitno jedan reset, kako u igrackom tako i u upravljackom smislu.

Ne znam da li to znaci da Cova treba da ode, mozda je pozeljnije da dovede uz sebe jednu sportsku figuru koja ce se baviti strucnim delom.

Sto se tice igraca, da se prestane s recikliranjem raznih simonovica.

Mozda je ovo utopija, al sam siguran da nam treba neki zaokret. Ne mora biti radikalan.

O kakvom resetu druze pricas, kad i sam znas da ce vecina domacih igraca ostati kao i svake sezone.. Mozda jedan ode a drugi iz fmpa zameni... Nista krucijalno.. Ako si mislio na reset tipa, da se prikljuce par omladinaca, par iz fmpa.. Mislim da je moguce, ako budemo igrali EC.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, leki bg said:

U Ustavu stoji da mozes da odbijes vakcinu? Da li me zajebavas? 😂😂😂 Posto je Ustavno pravo bilo smer na mojim magistarskim, citiraj mi clan koji znam da ces proguglati, pa mi daj tumacenje istog.

 

Poslodavac ima disreciono pravo da bira koga ce zaposliti, te sam 101% siguran da za sledecu sezonu nijedan iole ozbiljan klub nece potpisati nevakcinisanog igraca.

Necu da gubim vreme sa citanjem ustava, i nisam pravnik nego diplomirani ekonomista. Nemam nameru da osporavam bilo cije zvanje.

Da li je donet zakon u nasoj drzavi o obaveznoj vakcinaciji? Da ko nije vakcinisan ne moze da izadje na izbore, ne moze da ide u prodavnicu, bilo kakav ogranicavujuci uslov ukoliko nije vakcinisan. Sve dok se takva mera ne donese , ne moze se neko usloviti da je obavezna vakcinacija. Da li se moze doneti zakon o obaveznoj vakcinaciji cak i u slucaju  da svi nisu ni zdravstveno podobni da mogu primiti vakcinu.

Ja sam se prijavio prvi dan kada je postojala mogucnost da se prijavim i primio sam obe doze , Sluzio sam JNA kada je to bila prava vojska i niko me nikada nije ni pitao ni rekao sta sam primio tada.Doduse tada je nisam mogao i ni smeo odbiti. 

U mojoj kuci supruga zbog svog zdravstvenog stanja ne sme da primi bilo kakvu vakcinu protiv KOVIDA na preporuku svog lekara. I sta ce ona sutra da radi ako se donese zakon o obaveznoj vakcinaciji ili pozeli da radi kod Lakija u firmi ili u KKCZ jer ce mozda neka nova uprava sledece sezona traziti uslov da novi igraci i zaposleni svibudu vakcinisani?

 

Poslodavac ima pravo da bira , ali ne znam da li sme i da kaze da nevakcinisane ne zelimo da zaposlimo, onda mozemo tu listu da prosirimo da navijace tih klubova ne primamo, pa onda te vere, boje koze itd , sve pod diskrecionim pravom svakog ko o tome odlucuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Šarac nije prica ovde o zakonu, ustavu, to si ti pokrenuo... 

 

Ovde je prica o tome moze li poslodavac da zahteva odredjene zdravstvene norme od svojih zaposlenih. 

 

Naravno da moze, pa i profesionalni vozac mora da ide na neke preglede i dobije uverenje, nece gradjevinska firma da salje na zgradu coveka koji ima vrtoglavicu od visine, itd. 

 

Nije to nikakvo krsenje ustavom zagarantovanog prava na rad.

 

Jednostavno je => nisi vakcinisan u jeku pandemije = nisi kvalifikovan za obavljanje posla koji zahteva cesta putovanja i interakciju sa ostalim igracima iz 30+ klubova sa kojima ces se vidjati. 

Nosis dioptriju 5 (lupam, ne znam koji su brojevi) => ne mozes da vozis. 

Imas problema sa srcem koji se mogu resiti terapijom a ti je odbijas => ne mozes da dobijes ugovor i da se bavis profesionalnim sportom... 

 

itd.

 

Nije ovde u pitanju samo rizik kluba koji se tice rezultata, vec je i rizik kluba da nekoga moze da nosi na dusi.

 

Vera, boja koze, seksualno opredeljenje su stvari koje ne nose takve rizike, niti mogu da uticu na performanse igraca, niti ga zivotno ugroziti ukoliko se aktivno bavi profesionalnim sportom. Doduse bilo je nekih varijanti da muslimani tokom ramazana kad ne jedu po ceo dan, opadne im forma, i ukoliko je to znacajno mislis li da ce klub produziti saradnju sa njim?  

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Znaci ne igramo u Ljubljani jer je neko iz strucnog staba dobio Covid? Ovo je teska glupost, vec drugi put,a igracemo lagano EL. Covic svim silama ide na to da se koljemo sa svima..

Ja stvarno mislim da nije zbog nas odlozena utakmica vec zbog drzave Slovenije koja je uvela jako rigorozne mere. I u EL su bile odlozene neke utakmice Makabija jer je bio zabranjen ulaz strancima u Izrael. Jedino mi nije jasno zasto Makabi u tom slucaju nije igrao na nekom neutralnom terenu, kao sto su ekipe iz ABA lige igrale u EK.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tomiprunet said:

Ja stvarno mislim da nije zbog nas odlozena utakmica vec zbog drzave Slovenije koja je uvela jako rigorozne mere. I u EL su bile odlozene neke utakmice Makabija jer je bio zabranjen ulaz strancima u Izrael. Jedino mi nije jasno zasto Makabi u tom slucaju nije igrao na nekom neutralnom terenu, kao sto su ekipe iz ABA lige igrale u EK.

Dva ABA kluba su igrala u Ljubljani skoro. Ne znam, nisam siguran, ali ne vidim razlog da se utakmica odlozi. Liga bas obavestava navijace zbog cega su utakmice odlozene. U Evropi normalno igraju ako jedan, dva igraca popiju virus, ostali su tu, samo u slucaju veceg broja zarazenih igraca. Ako je u pitanju sama Slovenija u sta ne verujem, to je tek besmisleno.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ovo je odskoro uvedeno u Sloveniji, sad od Aprila. Pogotovo ako je neko iz uprave zarazen eto vise razloga da se zabrani klubu, tj igracima da udju u Sloveniju bez obzira na sve.

 

Pored toga i zabranjeno je Slovenackim drzavljanima izlaziti iz Slovenije, inace se placa kazna 400evra. Ne znam kako je za klubove.

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:

Mene je fasciniralo uvek to postavljanje i borba za poziciju pod kosem Tomasevica pa onda i Milojevica,pre njih Savica(koji je bio jak kao slon).

Pa taj Tomasevic je bio sa 208 cm najbolji skakac EL, jer je znao da se savrseno pozicionira pod kosem, na tome je i temeljio sve svoje uspehe kako u klubu tako i reprezentaciji.

I bio je najbolji u tome.

Nesto kao Kajl Hajns koji godinama igra centra sa nestvarnih 198 cm i nevetovatan je u tome.

 

Tomašević je u tom segmentu bio fenomen koji se neće ponoviti u evropskoj košarci.

Moj ujak vatreni grobar i košarkaški trener sa kojim sam često gledao utakmice Partizana kada su u ona davna vremena igrali EL, je sto puta ponovio kako pozicioniranje i skokove Tomaševića ne može svojim košarkašima puštati na VHS-u jer ne ume da im analitički objasni njegovu efektivnost. 

Naravno da su ga snažniji centri (a u to vreme je većina bila i višlja i jača od Dekija) pomerali bez vidnog eforta pod košem ali pomerali ili se on pomerao upravo na poziciju na kojoj mu najčešće lopta padne na glavu. To se ne može trenirati ili objasniti strukovno.

Tomašević jeste imao dobar tajming ali pored tog tanjeg frejma nije bio ni atleta ni solidan skakač a rič mu je bio u nekom prosečnom plusu.

Da je imao spretnije ruke i bar prosečne statse sa slobodnih bacanja...držao bi još par rekorda...pored onog da je kao poslednji igrač iz te generacije koji je hteo da ode dobio tada najveću cifru za domaćeg igrača da ostane još jednu sezonu.

On je pristao i tek 1999 prelazi u Budućnost.

Ipak nije bio najbolji skakač Evrope već nešto jače od toga MVP EL 2001.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Predragdjape said:

Upravo tako, poslodavac odlucuje koga ce da zaposli, otpusti ili zadrzi na poslu. Ali, ako poslodavac postavi na sto uslov vakcinacija ili otkaz kako se to zove? Koliko njih primi protiv svoje volje vakcinu samo da bi zadrzali posao u ovoj situaciji..

 

To se zove zdrav razum.

 

1 hour ago, Šarac said:

Necu da gubim vreme sa citanjem ustava, i nisam pravnik nego diplomirani ekonomista. Nemam nameru da osporavam bilo cije zvanje.

Da li je donet zakon u nasoj drzavi o obaveznoj vakcinaciji? Da ko nije vakcinisan ne moze da izadje na izbore, ne moze da ide u prodavnicu, bilo kakav ogranicavujuci uslov ukoliko nije vakcinisan. Sve dok se takva mera ne donese , ne moze se neko usloviti da je obavezna vakcinacija. Da li se moze doneti zakon o obaveznoj vakcinaciji cak i u slucaju  da svi nisu ni zdravstveno podobni da mogu primiti vakcinu.

Ja sam se prijavio prvi dan kada je postojala mogucnost da se prijavim i primio sam obe doze , Sluzio sam JNA kada je to bila prava vojska i niko me nikada nije ni pitao ni rekao sta sam primio tada.Doduse tada je nisam mogao i ni smeo odbiti. 

U mojoj kuci supruga zbog svog zdravstvenog stanja ne sme da primi bilo kakvu vakcinu protiv KOVIDA na preporuku svog lekara. I sta ce ona sutra da radi ako se donese zakon o obaveznoj vakcinaciji ili pozeli da radi kod Lakija u firmi ili u KKCZ jer ce mozda neka nova uprava sledece sezona traziti uslov da novi igraci i zaposleni svibudu vakcinisani?

 

Poslodavac ima pravo da bira , ali ne znam da li sme i da kaze da nevakcinisane ne zelimo da zaposlimo, onda mozemo tu listu da prosirimo da navijace tih klubova ne primamo, pa onda te vere, boje koze itd , sve pod diskrecionim pravom svakog ko o tome odlucuje.

 

Ponovo kvarno podmećeš, naravno da postoje ljudi poput tvoje žene (a ima ih oko 5% u populaciji) koji iz raznoraznih zdravstvenih razloga NE SMEJU da prime vakcinu. NARAVNO da se ono što sam pisao na njih ne odnosi. 

 

Govorio sam o ljudima koji MOGU ali NEĆE da prime vakcinu. To ih, da ponovim, svstava u grupaciju koja dela van granica zdravog razuma i stoga jednostavno NE MOŽE da radi nešto gde se zdrav razum podrazumeva kao osnovni alat za obavljanje posla.

 

Usput, da ne zaboravimo, ovi antivkaseri koje braniš najdirektnije moguće ugrožavaju tvoju ženu, doslovno kao da su joj podmetnuli nož pod vrat.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

To se zove zdrav razum.

 

 

Ponovo kvarno podmećeš, naravno da postoje ljudi poput tvoje žene (a ima ih oko 5% u populaciji) koji iz raznoraznih zdravstvenih razloga NE SMEJU da prime vakcinu. NARAVNO da se ono što sam pisao na njih ne odnosi. 

 

Govorio sam o ljudima koji MOGU ali NEĆE da prime vakcinu. To ih, da ponovim, svstava u grupaciju koja dela van granica zdravog razuma i stoga jednostavno NE MOŽE da radi nešto gde se zdrav razum podrazumeva kao osnovni alat za obavljanje posla.

 

Usput, da ne zaboravimo, ovi antivkaseri koje braniš najdirektnije moguće ugrožavaju tvoju ženu, doslovno kao da su joj podmetnuli nož pod vrat.

 

 

Koga ja to branim, sada i ti meni podmeces nesto. Ja da sam antivakser, ne bih se vec 24 januara prijavio za vakcinu a posle 4 dana se i vakcinisao.

Sta cemo ako se ispostavi da nam je zarazeni clan strucnog staba ipak vakcinisan??? Sta cemo onda ? Zasto je on pozitivan a vakcinisao se?

Zar nije on samim tim sto je zarazen ugrozio i ostale clanove kluba jer se mozda slobodnije ponasao pa je zakacio virus.

Odakle ovaj broj zarazenih samo u nasem klubu, da li je moguce da se neodgovorno ponasaju i ne postuju mere? Ja nisam ispratio nijedan klub da su mu svi igraci prosli kroz koronu kao sto je nas klub i da je bilo tolikog pauziranja .

 

Ali da batalimo temu, ova sezona je ovakva kakva jeste, videcemo sledecu kako ce izgledati i kako ce se klubovi obezbediti, jer ce po svemu sudeci i sledeca biti u istom ambijentu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste i Laki malo preterao 😄 Sarac kaze da se vakcinisao a onda ga Laki nalepi da podrzava antivaksere  😄 

 

Ali shvatite jos jednu stvar - vakcina ne stiti od zarazavanja - ona stiti da ti se u dodiru sa virusom ne razvije tezi oblik bolesti. 

 

Tako da i vakcine mozda i nece biti dovoljne ni za profesionalne sportiste, jer se puno krecu, uvek u nekoj drugoj sredini, avioni, autobusi. Ali ce barem prolaziti sa laksim simptomima i bez posledica. I dalje ce morati da izostaju sa treninga i utakmica ali ce mnogo brze dobijati negativni nalaz (ako uopste i dobiju pozitivan). I sto se vise ljudi vakcinise, brze ce se suzbiti virus. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...