Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ofanzivno je bas lepo Radonja resio to sto smo igrali bez pleja. Kada je lopta kod Uskoka, gotovo nikad ne ide covek njemu u blok, nego ide blok coveku od lopte, najcesce Lojdu, malo redje Dekiju. Mesta za blok variraju, ali najcesce verziju su na kapici za Lojda, ili dva uzastopna na 45stepeni za Lojdovo istrcavanje, pa onda jos jedan za blokera (Dekija). Lepo je iskoriscena i tromost Bendera kroz koriscenje Davidovca na pik&popu kad igra cetvorku (jasno je bilo da ga nema smisla spustati u post, naravno). Spoljnu liniju Makabija nije htelo, ali jedno veliko bravo za Lazu, vintage partija. Nnoko nam je olaksao zivot, a Dobric tricom iz coska prelomio u trenucima kada je Lojd bio na klupi. Kao sto napisaste, svog snagom po top16!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


To su se nešto nalupetali na hrvatskoj Areni tokom nekog prenosa. Nemam podatak da se ovo desilo (što ne znači da neće ili da fakat nije, ali možete verovati meni).

 

Nisam pratio Hr verziju, ali ako je taj koji je to izneo Josip Sesar, pošto on obično daje insajd informacije, možeš se opkladiti u dupe da je tačno.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kankkunen said:

Pa mi igramo večeras ... pojma imo nisam :smiley33:

 

 

Bole usi od ovoga. Ja ne mogu da shvatim da neko ko je u sportu godinama, daje godinama izjave, ovako izgleda / zvuci. 

+, ni reci o razlozima sramne igre protiv Armanija (pre svega nezalaganja koji se ocigledno ocrtava u br. faulova, skokova i sl.)

5 hours ago, Kankkunen said:

Još Albu da dobijemo pa da se Sale i Radonja izjednače sa Alimpijem ... :classic_smile:

Ali coach Al je imao manje utakmica (cini mi se) 🤨

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da samo kritikujem. Raduje veca energija (u drugom poluvremenu), bolji skok, bolja slobodna (ne Kuridza...)... Simon sa 11 skokova, a na prosloj, mislim 1, Noko slicno, a sinoc 5 u napadu. Da se i ja upisem u grupu 'zlocin je nemati normalnog pleja citavu sezonu' 

 

Da i ja pitam - sta je sa Voldenom? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Inbox said:

Da ne bude da samo kritikujem. Raduje veca energija (u drugom poluvremenu), bolji skok, bolja slobodna (ne Kuridza...)... Simon sa 11 skokova, a na prosloj, mislim 1, Noko slicno, a sinoc 5 u napadu. Da se i ja upisem u grupu 'zlocin je nemati normalnog pleja citavu sezonu' 

 

Da i ja pitam - sta je sa Voldenom? 

Steta sto je sezona gotova, a taman smo se zahuktali.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Liska Manjina said:

Futuru mozemo dobiti samo kroz difens ako sudije ne budu krale / navlacile, ili budemo bolji za 15-20 poena tako da raduje ovaj performans od sinoc. Treba nam vintage Laze za branjenje protivničke pik igre, a raduje i povratak Noka međ žive.

Prepravih ti malo recenicu. Ne zameri. 

Link to comment
Share on other sites

Pohvale za ekipu i pogotovo za kapitena koji je odigrao onako kako zna i započeo odlično ovaj meč. Potpuno zaključao njihovog najboljeg igrača. Posle toga su ga ispratili Šegi i Deda. Lojd standardno dobar. Noko je pozitivno i preko potrebno iznenađenje ali neka tako nastavi. Ipak i  MCB je jedna čudna ekipa i igraju malo čudnu odranu ali opet DR je pokazao određene promene u napadu koje raduju i gde se vidi da ekipa može da se prilagodi i to bez Voldena. Samo neka ovako nastave , a za ono što je najbitnije su nam potrebni svi da budu u elementu. I ono Šegijevo zakucavanje je bilo stvarno sjajno, mnogo je popravio prodor a šut ga sjajno služi u poslednje vreme. Čini se da je DR malo izmenjao rotaciju, dal prinudno zbog Voldena, ili zbog toga što je Noko bio raspoložen, svakako sjajno odrađeno i od DR. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su sad ovo kurčevi insajderi po tviteru od par hiljada pratilaca koji nam otimaju Lojda dan posle tekme? :thumbdown: 

 

Zna se iz čije kuhinje ovo dolazi.

 

 
Lojd faca :classic_sleep:
 

 

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Sector said:

Lessort je pravo iz francuske lige zaigrao EL, bez nekog iskustva. Za strance se generalno nema strpljenja. Al zato cekamo 8 godina da Ogi Dobric nauci da tapka loptu a Davidovac da izgubi koji kilogram. 

 

Uzo sam da pogledam onaj ''zicer'' u Moraci, pa jebem li ga, i nije bas to 1/1 bilo lako pogoditi, a momak se vecinom ovde gleda kroz prizmu tog promasenog suta. Secam se da se pisalo da ne usvaja brzo sta je dogovoreno od strane Alempija, ali nije on toliko los igrac kako bi neko mogao da stekne utisak, citajuci samo ovu temu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Tek sad vidim da smo oborili EL rekord po broju skokova na utakmici, cak 48 skokova. Zanimljivo da smo I prethodni rekord mi drzali I to sa 47 skokova koji smo vise puta ponovili 🙂

Po slčnim izvorima imamo i najveći BDP, najveću patku...i pobedili smo NATO : D
Ifw5f56.png

 

Verujem da smo oborili sopstveni rekord, čim kažeš da smo i na drugom mestu i to više puta po 47 : D 

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

NIsta nije promasen kod Lesora jer su onda promasili Malaga i Bayern. Dobar je on igrac, ali njemu vise lezi ta francuska kosarka sa dosta trcanja i fizicke kosarke. Cim mora malo vise da razmislja on se pogubi. Bice on dobar igrac jer je mlad i moze samo da napreduje, ali ne moze da se poredi sa domacim igracima jer smo i onako u deficitu sa njima oko kvaliteta za Evroligu.

 

Uskokovic  je odlican sa tim da je verovatno ocekivao da ce presedeti na klupi. Radanov i ono malo muda sto je pokazao na nekim mecevima je izgubio dok mali Uskoko se ne boji ni da gresi,na stranu sto trenutno nema kvalitet za EL tim, ali bar pokazuje odvaznost.

 

Najvise odlaskom Radonjica je izgubio Dobric, mislim da je samo na dve utakmice nije dao trojku,procenti su mu odlicni i ko zna gde bi sad bio da Radonja nije otisao. Takodje se zanemaruje Uskokoviceva odbrana koju Dejo forsira na najboljim protivnickim igracima i mali je veoma agresivan na loptu.

 

Hteli ste da svi dobiju sansu, da se ne igra samo na Loyda i dobijamo primese timske igre koja bi mogla da nas dovede do ABA titule jer kad se zavrsi mec sa Albom, fokus ostaje samo na ABA ligi i onda ce stvari biti znatno drugacije za nase protivnike.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Kakvi su sad ovo kurčevi insajderi po tviteru od par hiljada pratilaca koji nam otimaju Lojda dan posle tekme? :thumbdown: 

 

 

Odmah dobro obavesteni B92 objavio clanak da je Lojd odbio Makabi... 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Po slčnim izvorima imamo i najveći BDP, najveću patku...i pobedili smo NATO : D
Ifw5f56.png

 

Verujem da smo oborili sopstveni rekord, čim kažeš da smo i na drugom mestu i to više puta po 47 : D 

epic fail, hvala sto nisi propustio ovo,
tako mi i treba kad ne proveravam random internet izvore.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

noko je taman bio uvatio lepu formicu, al onda ga presekla korona pred kup, tako da bice on kakv treba da bude u finisu abe..

a i rit ce nam znaciti bas puno, ne zato sto je neki kvalitet dapache, vec sto  kuzmica vise ne mozemo ni da nazovemo amaterom.. :coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

 

Uzo sam da pogledam onaj ''zicer'' u Moraci, pa jebem li ga, i nije bas to 1/1 bilo lako pogoditi, a momak se vecinom ovde gleda kroz prizmu tog promasenog suta. Secam se da se pisalo da ne usvaja brzo sta je dogovoreno od strane Alempija, ali nije on toliko los igrac kako bi neko mogao da stekne utisak, citajuci samo ovu temu. 

 

Ne gleda se samo kroz taj sut, imao je on katastrofalnu sezonu sa ocajnom odbranom picka i sumanutim iskakanjima.

 

U sustini, taj sut je kao i slobodna bacanja - svi ga pogadjaju u nebitnim momentima, a u kljucnim se vidi ko trokira, bira glupa resenja, baca kamenje umesto lopte i slicno.

 

Nije bio lagan sut ni Thomasa protiv Mege kad je ostalo dve sekunde manje, pa je pogodio. Bez namere da pokrecem diskusiju da li je isteklo vreme, 2,5 sekundi nakon sto mu je pala lopta u ruke je sasvim dovoljno da se podigne i zakuca ili lagano polozi u kos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...