Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Dajte vise ljudi ... jos samo da se mi kao klub bavimo tudjim frustracijama ili sta god ... nazovi kako hoces.

Ponudis bivsem igracu priznanje ... on uzme ili ne, kao i svaki drugi. Tu svojim postupkom svaka strana govori iskljucivo o sebi

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Ja ne mogu vise stvarno, da klub zove bivseg igraca da ga pita da li hoce poklon.

 

Imperatore, jesi li ti svestan kolike su sanse za tako nesto?

 

Ne kod nas nego bilo gde.

 

A stvarno mislim da je too much da se klubu i ovo zamera. Jos Nesa Ilic uopste nije u fazonu provokacije.

 

Toliko je hejta na ovom forumu, da ne moze vise ni da se cita, a kamo li da se pise.

 

Ja sam obrazložio zašto mislim da je trebalo tako. Ako se ne slažeš sa tim, ok, nikakav problem. Ali ne razumem toliko čuđenje ovim "predlogom", kao da sam rekao neznam ni ja šta.

 

Ovo pitanje mi je maloo nejasno. Koji razlog umanjuje šanse za tako nešto? Danga se ne javlja Neši na telefon? Neša potrošio sav kredit na kartici? Neša probio roaming limit, pa mu Čoki prerezao SIM karticu makazama?

 

43 minutes ago, BojanaCZV said:

Da zavrsim ovu temu sa moje strane, ne verujem da je vise od 2000 lljudi sveukupno, u trenutnoj situaciji u svetu, reagovalo na datu temu.

 

A mozda i ja najstrasije fulam.

 

Moguce da i dalje postoji isti hajp, samo sto ga ja vise ocigledno ne dozivljavam 😁

 

I ne treba da reaguje 2000. Dosta da reaguju dva prava debila, i eto problema. Mada nije u tome moja poanta. Ja nisam pristalica toga da se koriguju reči ili postupci, zbog moguče reakcije nekih budala, pošto time na neki način postaješ njihov rob.

 

Ja sam ovo pisao zbog toga, što mislim da je svak sa malo mozga mogao predvideti to da Dangubić možda i ne želi te plakete, čime bi izbegli situaciju koja se je desila onda na utakmici.

 

I ovo po mom mišljenju nije nikakav hejt prema klubu. Nego jedan običan komentar na (po mom mišljenju) nespretno i ne najbolje promišljeno izvođenje ove akcije.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

 

I ne treba da reaguje 2000. Dosta da reaguju dva prava debila, i eto problema. Mada nije u tome moja poanta. 

 

Broj debila koji reaguju ne bi bio ništa manji nego kad je potpisao za Partizan, pa to nije bio faktor. 

Dangubić koji ne želi poklon od kluba u kojem je proveo najbolji dio karijere jednak je debilitet Dangubiću koji bi odbio Partizan zbog kluba u kojem je proveo najbolji dio karijere. 

U tome je poenta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Obi-Wan said:

 

Baš naprotiv. Da je naš klub izbegao da mu da zahvalnicu (ako sam razumeo klub100) to bio šabanski potez, jer bismo time prihvatili tudje komplekse kao svoje merilo.

 

Ovako smo sa naše strane pokazali veličinu, nismo se "odrekli" igrača zato što je u medjuvremenu prešao u partizan. 

 

To što on ima problem u novoj sredini jer je u prošlosti igrao za Zvezdu - govori mnogo o njima, a to što Dangubic sve to prihvata govori o njemu.

 

Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se...

 

glupost na kvadrat

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dropkick Murphys said:

ubi ovo, ajmo malo o Simani i Džoniju

Sasd je Danguba na repertoaru, nema povratka na ruznu proslost...

Mozda bi malo mogli o ovom vrsnom sudjenju koje doyivljavamo u Abi, cisto da brye prodje vreme do nedelje uvece i najvaznijeg meca jelte.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Zašto Dangubi to nije uručeno upravo pre početka stote utakmice...ili to mora da prodje neku administrativnu proceduru?

 

Pravi se problem bez potrebe ... Neša ga pitao pre uručenja da li je OK, Danga se zahvalio i rekao da nije dobar tajming za to.

I to je to ... al uvek treba naći povod za mačevanje :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kankkunen said:

Pravi se problem bez potrebe ... Neša ga pitao pre uručenja da li je OK, Danga se zahvalio i rekao da nije dobar tajming za to.

I to je to ... al uvek treba naći povod za mačevanje :classic_smile:

Valja naplatiti i drugu godinu ugovora, a uzimanje zahvalnice bi bio težak prekršaj disciplinskog pravilnika kkp.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Pokusavam da pronadjem ime (sadasnjeg ili odnedavno bivseg) igraca kojeg nismo opljunuli u ovoj temi 😄

 

Mozda jedino ove juniore sto su prikljuceni tokom kupa. 

Ne samo igrača, već i trenera ... na kraju će ostati samo jedna jedina legenda Zvezde, od kad je veka i sveta ... :Hail:

Dqti1ZcW4AIMDVo.jpg

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, K.Dot said:

Radonji jedino zameram što je oterao Džonija a zadržao kuridžu i Simonovića.

Nije on nikog oterao, niti se pitao u vezi toga ... njegov problem je što je popustljiv prema glavonjama ... to mora da prelomi.

Imao je isti problem sa Baezijem u Bajernu. Za roster treba biti prilagodljiv, za upravu to ne važi.

E sad, oni žive od toga pa su prinuđeni na konpromise, neko manje neko više.

Đorđević je odjebao tog latina pa je popio otkaz ... kako god se okreneš, dupe je pozadi, ako nisi Željko Obradović, mada, ni to nije neki garant.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Mozda bi malo mogli o ovom vrsnom sudjenju koje doyivljavamo u Abi, cisto da brye prodje vreme do nedelje uvece i najvaznijeg meca jelte.

 

A večiti rival iz Zagreba včrs? Ja ne stižem zbog posla, nek pogleda i prepriča neko ko zna :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Majak said:

 

A večiti rival iz Zagreba včrs? Ja ne stižem zbog posla, nek pogleda i prepriča neko ko zna :classic_biggrin:

Ocekuju cigani lak posao, mada treba svaku pobedu zaraditi sa bar kojom kaplju krvi i znoja...

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...