Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mislim da je Fereira pisao pre nove godine o problemima u svlacionici Partizana. I o tome kako mu se jedan bitan igrac Partizana zalio na jednog zasluznog igraca Partizana. Da ga, ako se ne varam stalno proziva. Tad je bilo misljenja da je rec o Dangubicu i Velickovicu. Nema se Dangi, a ni klubu sta zameriti. Mi smo mu ponudili da mu se zahvalimo, pitan je inkognito. Inkognito je to odbio iz nekih njegovih razloga. Koji god da su razlozi njegovi su i treba ih postovati. Siguran sam da nisu zli, jer je covek sa nama prosao najlepse trenutke dosadasnje karijere i svakako da ih nije i ne moze zaboraviti, niti lose o njima misliti.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Ma o cemu vi pricate? Koji strah i sjebavanje zivota moze da ima od jebene plakete?!

Pa koji su ga moj i dovodili onda ako nekom to smeta a ne smetaju im godine provedene sa nama, valjda je znacajnije sto je toliko igrao za nas a ne tamo neka plaketa? 

 

Napravila se lakrdija od ovoga, a klub nije nista kriv. Toliko o tome i to je ono sto je bitno. Ostalo, na cast svakom ko ne ispostuje... 

Znaci kod nas ne vladaju huligani?

 

Ajde sad.Seti se slucaja Simona i pehara.Kad su "navijaci" mu dali pehar da podigne.Sta mislis da li bi on dobro prosao da je odbio te "navijace"?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Daj batalite vise Dangu...on vise nije nas igrac, i njegova stvar hoce li ili nece da primi priznanje...ne treba vise drviti o tome, mi smo vec zaboravili na njegov doprinos u nasem dresu, u novom se nije bas pokazao, tako da mu ne treba jos jedan kamen u cipeli.

Mi ispostovali, on odlucio da eskivira cast....who cares...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Znaci kod nas ne vladaju huligani?

 

Ajde sad.Seti se slucaja Simona i pehara.Kad su "navijaci" mu dali pehar da podigne.Sta mislis da li bi on dobro prosao da je odbio te "navijace"?

 

Kakve to veze ima s ovim? Nikakve. 

 

Da njima smeta veza Dange i Crvene Zvezde, vec 300 puta bi se njihovi huligani pobunili... ne bi ga ni dovodili. Ili bi javno oprastao svoju ruznu proslost. Ali im ne smeta jer je realno Danga simpatizer Partizana od malena, pre nego sto je dosao u KKCZ, a dosao je kao profesionalac, i tako je i odradio sve svoje utakmice i ni u jednom trenutku nije nista uradio da se pomisli o njemu nesto lose, cak sta vise (videti pod: dandara Cvetkovicu). 

 

I sta onda moze da im smeta plaketa? Prvo - bila bi dodeljena pred nasim navijacima jer smo mi domacini, a drugo - olaksavajuca okolnost je sto navijaca zapravo i nije bilo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

Ajde nemojte biti sad ostri sa Dangubom.

 

Jebem ga valjda znate u kakvom drustvu zivimo.Budala nam ne fali.Tako ako je izasao i uzeo mozda bi mu neki zagrizeni grobar(delija sa nase strane) pravio problem.

 

 

 

Prvi "zagriženi grobar" koji bi ga savatao dok je još znojav se zove Novica Veličković. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, kokodakalo said:

Mislim da je Fereira pisao pre nove godine o problemima u svlacionici Partizana. I o tome kako mu se jedan bitan igrac Partizana zalio na jednog zasluznog igraca Partizana. Da ga, ako se ne varam stalno proziva. Tad je bilo misljenja da je rec o Dangubicu i Velickovicu. Nema se Dangi, a ni klubu sta zameriti. Mi smo mu ponudili da mu se zahvalimo, pitan je inkognito. Inkognito je to odbio iz nekih njegovih razloga. Koji god da su razlozi njegovi su i treba ih postovati. Siguran sam da nisu zli, jer je covek sa nama prosao najlepse trenutke dosadasnje karijere i svakako da ih nije i ne moze zaboraviti, niti lose o njima misliti.

 

Meni je ovo tuzno, ako je istina.

 

Zamisli da se sa 25 i vise sklanjas nekome da te ne bi prozivao.

 

Pa ono, blamcina teska za tebe kao individuu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni lici na to da Dangubic jednostavno nije imao gde da ode pa je prihvatio to sto je prihvatio, ocigledno da Partizanova svlacionica nije bas coziest place on the world, mislim da je i Gordic zapalio zbog tako nekakve price oko netrpeljivosti, sa druge strane vrlo lako izbiju iskre i pojavi se netolerancija kada su rezultati losi

Edited by Profaarmor
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, đubrivo. said:

 

nije da imam podatke ali mi prosta logika kaže da nema reputaciju kao loyd, niti može kao takav potpisati veći ugovor kada je već počela sezona, nego npr walden koji je potpisao na leto. ako ima više od nnoka, to je opet samo zbog njegovih zdravstvenih problema. 

 

uglavnom, nema šanse da je obrajant neke nadprosecne pare uzeo, jer ga ne bi utopili u turk telekom očas posla. 

 

nije ni važno samo ne kontam na osnovu čega to tvrdis 

 

Nemam ni ja brojke i kao sto kazes upotrebljam samo prostu logiku, a ona kaze da je O'Bryant u svom CV upisao ozbiljne klubove i ugovore.

 

Mozda se nismo razumeli oko samog pojma "najvise potrosenih para", ja sam tvrdio da je JOB medju najplacenijim igracima na mesecnom nivou u Crvenoj zvezdi, a mislim tako jer on zaista ima ozbiljan plafon i ne bi ni dolazio da nije u losijem periodu u svojoj karijeri. Pricamo igracu koji je isao i na 40 PIR u EL, uz duzno postovanje Waldenu, ali Walden je do ove sezone EL video samo na televiziji.

Link to comment
Share on other sites

Btw, kad smo kod ove price, na primer malom Mileticu, kada je potpisao za Partizan, je nalozeno u klubu da izbrise sve slike sa drustvenih mreza u crveno belom dresu/majicama. Ovo je info iz prve ruke sto bi se reklo.

 

inace, Miletic je veliki cigan 🙂

Edited by Golijat
  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krava kaze mu said:

samo sek, klub pokusao na derbiju da uruci neku zahvalnicu Dangi?kakav sabanski potez

 

 

Baš naprotiv. Da je naš klub izbegao da mu da zahvalnicu (ako sam razumeo klub100) to bio šabanski potez, jer bismo time prihvatili tudje komplekse kao svoje merilo.

 

Ovako smo sa naše strane pokazali veličinu, nismo se "odrekli" igrača zato što je u medjuvremenu prešao u partizan. 

 

To što on ima problem u novoj sredini jer je u prošlosti igrao za Zvezdu - govori mnogo o njima, a to što Dangubic sve to prihvata govori o njemu.

 

Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se...

  • Like 18
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem da ga prihvate iako je igrao kod nas. Prihvatili su nesrecnog Stojkovica i posle onolikih izjava ljubavi prema Zvezdi.  Pa na jugu je jedan od glavnih postao onaj Vavic sa severa, mnogo ranije od mutavih janjicara. Problem nastaje ako taj novopridosli ne raskine sve sa bivsim klubom , a pozeljno je da pljuje na Zvezdu kad god moze.  Danga je to mogao da uzme i da ocekuje da ga prozove, pozove ili poseti neka mutavobelivuk spodoba. Treba li mu to u zivotu. Uostalom, da je KKP pokusao to Čiči da da bilo kojim, makar i samo provokativnim povodom... Sta bi Gurovic doziveo od Zvezdinih navijaca. Pljuvacinu. Tesko da bi mogao na severu Rajka mogao da se pojavi onako, kao sto ne moze vise ni Teo, doduse iz drugih razloga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma glupost totalna,naš klub je hteo da još malo zašili patku a Danga pragmatično postupio u ova luda vremena. Ništa strašno, kod mene će uvek biti upamćen kao sjajan klupski igrač koji nam je dosta toga doneo dok je igrao u Zvezdi. Gde sad i kako igra nije moja briga.

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Obi-Wan said:

 

Baš naprotiv. Da je naš klub izbegao da mu da zahvalnicu (ako sam razumeo klub100) to bio šabanski potez, jer bismo time prihvatili tudje komplekse kao svoje merilo.

 

Ovako smo sa naše strane pokazali veličinu, nismo se "odrekli" igrača zato što je u medjuvremenu prešao u partizan. 

 

To što on ima problem u novoj sredini jer je u prošlosti igrao za Zvezdu - govori mnogo o njima, a to što Dangubic sve to prihvata govori o njemu.

 

Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se...

 

Što se tiče tog iskazivanja veličine, ja se nebih složio. Kad ti svoju veličinu iskazuješ u promotivne svrhe, ne shvatajuči moguče posledice i nemareći za čoveka koji če te posledice da trpi, onda takvu veličinu mi možemo samo da obesimo na onu stvar.

 

Veču veličinu bi iskazali da je Neša zvao Dangu par dana ranije, objasnio mu ideju i rekao: "ti najbolje znaš kakva je situacija kod tebe. Biraj, hočeš/nečeš, nama je ok kako god ti kažeš". E tako bi mi pokazali svoju veličinu. Doduše, maloko bi to saznao, ali kad si veliki, onda te ne zanima ko i koliko če to da sazna...

 

Za bold 2. Ok, ima malo i toga. Ali isto treba razumeti da nisu svi ljudi isti i da dosta ljudi nema taj nakurčeni/buntovnički stav gde odjebe sve i fura svoj fazon, svidelo se nekome ili ne. Ustvari, kad se bolje razmisli, retki su takvi ljudi in real life. Pa eto, možemo da uzmemo primer na nivou države. Vodi je nnajveči šljam u istoriji ovih prostora, a da se neki otpor može videti samo na forumima i ponekgde na twitteru.

Edited by L' Imperatore
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu vise stvarno, da klub zove bivseg igraca da ga pita da li hoce poklon.

 

Imperatore, jesi li ti svestan kolike su sanse za tako nesto?

 

Ne kod nas nego bilo gde.

 

A stvarno mislim da je too much da se klubu i ovo zamera. Jos Nesa Ilic uopste nije u fazonu provokacije.

 

Toliko je hejta na ovom forumu, da ne moze vise ni da se cita, a kamo li da se pise.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa, mogao je Neša da pozove Dangu ranije i da ga pita kako da se odradi stvar, nije Imperator ništa pogrešno napisao. Ovako smo doveli našeg bivšeg igrača u situaciju da šta god da uradi doživi nečije napade.

 

Naravno, pravi problem je šipkaški mentalitet i fundamentalističko navijanje gdje se sportski rival doživljava kao neprijatelj u ratu, zbog čega se ovo sa Dangom nije moglo uraditi kao sa svakim drugim bivšim igračem koji je dobio taj poklon.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da zavrsim ovu temu sa moje strane, ne verujem da je vise od 2000 lljudi sveukupno, u trenutnoj situaciji u svetu, reagovalo na datu temu.

 

A mozda i ja najstrasije fulam.

 

Moguce da i dalje postoji isti hajp, samo sto ga ja vise ocigledno ne dozivljavam 😁

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

Danga od trenutka kada je skinuo naš dres može na sportskim terenima i van njih da radi šta god poželi a da me se to ne dotiče ili me iz bilo kog razloga uznemiri. Iskreno bilo bi mi drago i da je u derbiju imao 5 kontri sa kucanjem. Njegova prezadnja sezona kada je ulazio da hapsi ono što Laza nije mogao u prajmu...to je Danguba koga pamtim. Sad je svima jasno kako je sa one strane tarabe...posebno sada u ovom ropcu. Samo plaketa im fali nakon izgubljenog derbija.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...