Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Pa vidi... Da su hteli da ga maksimalno zaštite, onda su mogli da ga pitaju šta on misli o tome da mu se udjeli plaketa prije utakmice. I ispoštovati njegovo mišljenje/želju. Mislim da bi to u ovoj situaciji bilo najrazumnije.

 

Ako smo mi sa najboljim namerama ovo radili, a on bacio u đubre, onda shame on him. A ako smo mi išli u ovo iz nekih kurcomeračkih razloga, onda shame on us.

 

Pošto neznamo sve detalje, nemožemo u ovom momentu da sudimo ni jednima, ni drugima.

 

 

 

Stvarno sramota sto ga nisu zvali da ga pitaju za misljenje 😅

 

Ako je istina, sam postupak je nekorektan sa njegove strane.

 

Nije da je ovo klub uradio prvi put nekom igracu pa da je provokacija.

 

Al verujem da je ovo teska sezona za sve njih, pa da kaze covek da se nije snasao. Mozda.

Edited by BojanaCZV
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pustite coveka na miru valjda svi znamo gde živimo i kakvi su odnosi izmedju Zvezde i Partizana. 

 

Bas me zanima kako bi izgledala scena u svlačionici Partizana kada bi  Danguba usao sa crveno belom plaketom u ruci i spustio je na klupu pored recimo Novice 🤣🤣🤣🤣

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

Igracki gledano Dangubic je ostavio trag u Zvezdi, u Partizanu uopste nije. Nije ovo provokacija, jedino sto treba razmisljati o igracu i kako ce to majmunski deo navijaca da prihvati, posto kod nas nista ne moze da bude normalno, svako je ili izdajnik ili bratina.

 

 

 

Ja nisam videla da iko rekao jednu ruznu rec za njega.

 

Cak je bilo super fora od bivsih igraca kad je presao.

 

Ali ne mogu stvarno da krivim klub ako se ovo dogodilo.

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, drakon1 said:

Mozda je Danga "kiseo" jer smo ga ispalili za lovu koju je posle morao da potrazuje preko BAT? Mozda je imao neka obecanja da se vrati kod nas pa mu se to izjalovilo? Who knows? Mislim da sa nase strane nije bilo lose namere. To isto smo radili i za Barona, Jenkinsa i tonu drugih igraca kad su dolazili u Bgd sa svojom novom ekipom u EL. Nikad niko nista nije rekao, stavise se moglo videti da je bivsim igracima bilo drago da ih se klub setio. OK, sad nije bilo publike, ali javnost je tu jer se to prenosi na TV-u. E, sad to sto tako nesto ev. nekim komsijama smeta, pa to je njihov problem. Zbog cega Dangubic nije hteo ili se nije setio da ponese, ne znamo. Ne vredi se oko toga sekirati. Ako mu je do toga stalo, javice se. Ima broj telefona i zna adresu. Ako ne, onda opet ok.

 

Jbg, koliko god se mi pravili da neznamo razliku, ona postoji. Ja bih najviše voleo da to nije tako, ali je tako. I zato se je možda trebalo malo prilagoditi.

 

52 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Stvarno sramota sto ga nisu zvali da ga pitaju za misljenje 😅

 

Ako je istina, sam postupak je nekorektan sa njegove strane.

 

Nije da je ovo klub uradio prvi put nekom igracu pa da je provokacija.

 

Al verujem da je ovo teska sezona za sve njih, pa da kaze covek da se nije snasao. Mozda.

 

Nije sramota, ali bi bilo bolje u ovom slučaju.

 

Evo da postavimo stvari ovako. Za koga se uopšte rade te ceremonije? Jel KK Crvena zvezda to radi za sebe, ili za svoje bivše igrače? Ako radi za bivše igrače, to znači da im nije svejedno za njih. A ako ti nije svejedno za nekoga, onda ga ne stavljaš u neprijatnu situaciju. A ovo je možda za njega bila neprijatna situacija, koja bi mogla biti izbegnuta prethodnim dogovorom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BojanaCZV said:

Garantujem, da mu nisu dali, bilo bi komentara, vidi klub nemerno nije hteo da mu da 😆

 

Upravo.

 

Klub je odradio sto je do njega, ispostovao ga - bilo da mu je javno ili "sa strane" dao. Mislim, svejedno je jer nema publike a i ko zna kad pocinje prenos da li bi uhvatio... 

 

Ako je ostavio sa namerom, a ne slucajno, shame on him - to je dres sa njegovim prezimenom, valjda barem sebe dovoljno ceni (a ne da trazi oprastanje ruzne proslosti). Ako mu ne znace najbolje partije koje je verovatno imao u svojoj karijeri (tesko da moze bolje), i ako mu ne znace sve titule koje je osvojio, onda ne znam sta reci - to ti je kao da se razvedes od zene i zajednicka deca te vise ne interesuju! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

 Mozda je imao neka obecanja da se vrati kod nas pa mu se to izjalovilo? Who knows? Mislim da sa nase strane nije bilo lose namere. 

Sigurno ima ovde ljudi koji bolje vladaju materijom i voleo bih da procitam sta oni imaju da kazu o tome ali se meni nekako vrti slika da nas je Dangubic jednostavno izbojkotovao one godine sa Alimpijem i da je taman on bio on tas na vagi zbog kojeg smo popusili u finalu sa Buducnosti i pored onog sudijskog navlacenja, tako da on opet kod nas scenario mi nije imao previse smisla

Edited by Profaarmor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Priblizava se zavrsnica ABA a mi bez krstenog pleja (sto je i ocekivano), ali da ostadosmo bez unutrasnje linije e to je prica za sebe. Kad je dosao JOB, pomislih kud ce ga na ovoliku guzvu! Noko, Kuz, MJK, Rid, Simon, Simanic! Pomislih ostvarise se Markenovi vlazni snovi. Jos kad je Kuz pokazao znake zivota, rekoh to je to. A sad dodjosmo u situaciju da nemamo pocetak i kraj (pleja i krstenog centra). Sad ispade da nam je najbolja petorka Volden, Lojd, Dobric, Deda i Rid. Tanko je to za visoke domete. Zivimo od trojki. Kad nam zatvore LOjda i Voldena, hrkljus. Doduse, uvek neko iskoci (Dobric, Deda ili Rid), ali to moze kad se igra utakmica po utakmica. Kad dodju serije u PO, bice zajebano. Kuzma, Simon,Noko, MJK (svojom) a Hol, Uskokovic, Radanov (pitanje cijom) krivicom su daleko od forme. Sto je najgore neki boljitak se i ne nazire. Radonja mozda oporavi Noka ali ovi ostali tesko. Mozda gresim. Pravu snagu videcemo u nedelju. Ako je istina za Koloma, imamo li pravo ( i mogucnosti)da angazujemo drugog igraca? Nisam bas u toku, postoji li mini prelazni rok pred PO? Izvinite sto nisam pratio na casu pa postavljam ovakvo pitanje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danguba je u 'specificnoj situaciji', pa mu ne uzimam previse za zlo ovaj njegov potez.

ali eto njega u pioniru vec sledece godine u dresu mege ili mornara, pa ce onda valjda prihvatiti zasluzenu plaketu.

dobar je momak i sumnjam da se stidi svog staza u kkcz.

meni, recimo, ne bi smetala crno-bela plaketa Voldenu, premda on kod komsija svakako nije ostavio trag koliko Danguba u crveno-belom.

 

a zasto uopste o ovome pricamo, zasto je to nekakva tema? zato sto nam klubove vode ljudi koji su pre samo tri godine skidali plocicu sa imenom kkcz kao osvajaca kupa radivoja koraca sa istoimenog trofeja i nista im se zbog toga nije desilo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Sad vidim na Tviteru da mu plaketa nije ni uručena.

Nije hteo da je uzme.

 

 

Bivsi clan ovog foruma na drugom mestu napisa

 

Quote

Nije mu urucen iako je klub spremio poklon, Nesa Ilic je bio spreman da mu to uruci u isto ono vreme kao sto su svim igracima to ucinili i pre njega. Nesa je razmenio par reci sa Dangubicem i ocigledno bilo da Dangubic ne zeli da primi nagradu te je i ceremonija predaje prekinuta pre nego sto je i pocela. Barem se tako nismo izblamirali da izadje Nesa na centru sa poklonom a da ovaj ne izadje. 


Poklon se vrteo tu oko stola i Janko je posle odneo taj poklon nazad do prostorija.

Zasto Danga nije zeleo da primi, ne znam.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, quentin said:

Čekaj, ja opet ne shvatam: je li mu data javno pred početak tekme ili nije?

Ja nisam video, ali citam da jeste.

 

Edit: Ili ipak nije...:)

 

Gde im Twitter upis o situaciji? Unapred blagodarim.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Dajte, pa coveku je karijera skroz sjebana, da li treba i zivot da mu se sjebe? Sta bi svako na njegovom mestu uradio. Da ne bi uzeo, odneo u svlacionicu, slikao se ponosno...Sigurno. Ima tamo jos DV sledbenika i janjicara koji bi mu se u zivot usrali. Morao bi da se pravda dozivotno, da ga ne bi neka nevolja snasla.

Na kraju, otisao je, ko ga jebe. Te plakete ne treba davati onome ko ode kod njih. Morao, ne morao, odlaskom kod njih je pljunuo na deo karijere proveden kod nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znajući koliko su nepopularni prelasci na relaciji Zve-Par i obrnuto, taj običaj sa dodeljivanjem plaketa bi se mogao protumačiti i kao provokacija. Koga zabole što je Dangubić odigrao toliko utakmica za nas, kada je sad igrač njihove ekipe. I da sad nije pandemija i da ima publike, pevao bi njihove pesme na kraju utakmica, kao što je pevao sa našim igračima i navijačima. Tako da, što se mene tiče, Danguba - dvojka si. Bez obzira što mu je karijera i forma u ogromnom padu, nemam sažaljenja.

Link to comment
Share on other sites

Ma o cemu vi pricate? Koji strah i sjebavanje zivota moze da ima od jebene plakete?!

Pa koji su ga moj i dovodili onda ako nekom to smeta a ne smetaju im godine provedene sa nama, valjda je znacajnije sto je toliko igrao za nas a ne tamo neka plaketa? 

 

Napravila se lakrdija od ovoga, a klub nije nista kriv. Toliko o tome i to je ono sto je bitno. Ostalo, na cast svakom ko ne ispostuje... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa niko ne kaze da je klub kriv. Dangubic sad mora da glumi da nas prezire jer to im je mantra, a decku je karijera u zescem padu. Kad ode u Megu, sto rece neko gore iznad, bice sve u redu.

1 minute ago, BojanaCZV said:

Ja sam dosta propustila, ali stvarno nigde nisam naisla ne negativan komentar vezan za njegov prelazak.

 

 

Ne na prelazak. Niko od nas nije reagovao na prelazak, nego mislim da bi grobari reagovali na primanje plakete. Na to sam mislio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...