Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Steta sto su sudije upropastile derbi. Ne mislim pri tom na kriterijum sudjenja vec na unistavanje igre stalnim bespotrebnim prekidima. To seckanje je u ovom odnosu snaga vise prijalo Partizanu (posto u "normalnoj" kosarci sa ovakvim timom su za minimum 20 poena slabiji od nas).

Najpozitivniji utisak - naravno Reath. Njemu ko da je korona pauza prijala. Igra vrlo dobro u oba pravca

Davidovac me nanovo kupio sa par poteza. Kako je jednom mislim onog Thomasa izbacio iz ravnoteze fintom na prvom koraku - milina

Sa druge strane

Kuzmic - Boze me sacuvaj

Radonjic - drvi opet onu stvar nad Hall-om. Nejasno totalno

Uskokovic je imao i dobre i lose momente ali losih malo vise

Ostatak ocekivano. 

Bila je rasprava na Live temi oko blokova koje pravi Novica. Po meni jesu blokovi na ivici faula ali ih ja licno ne bih sudio. On pravi cvrste blokove i to radi dosta pametno tako sto dodje sa slepe strane odbrambenog igraca. Odbrambeni igrac ga ne vidi i zalepi se u njega svom snagom. Tu je pre komunikacija u odbrani problem. Jacina blokova me podseca malo na Cirbesa kada je igrao kod nas (mada je Cirbes jos cvrsci u bloku bio)

Na kraju - mi smo od ovakvog Partizana bolji za 20+ razlike. Bas su losi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

MJK jos nekako, ne zna i to je, ali Simonovic i Kuzmic.

 

Kao one dede mapetovci...

tenor.gif


Ma Kuridza kad igra kao da gledaš prinaučenog basketasa iz kraja. Možda ima jedan ili dva kosarkaska segmenta koja su naučena i koja se pravilno/školski izvode i rade.

U Covicevoj eri nismo imali lošijeg kosarkasa na poziciji 4, računajući Lesica i Subotica.

 

Kuzmic i Simonović su bar nekad ličili na prave košarkaše 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Marko Simonovic, u odbrani ne mogu nista da odbranim, ali zato u napadu ne mogu nista da pogodim.

 

I koliko je samo pickasto ( da proste dame) ono Novicino udaranje kada ga igrac zaobice u bloku ( Loyda I Woldena) i guranje sa ledja sa dve ruke kada ide na off skok.

 

Mnogo smo bezidejno odigrali veci deo utakmice :wink2:

 

I neka neko onom teletabisu sa B92 posalje Email, sms ... da je Reath australijanac, a ne "americki" igrac 😴

 

 

 

Mislis da imamo da izdvojimo 500K $ koliko on ima u KKPu ??

 

4 minutes ago, 12Laki said:

Al je Laki fasciniran Tomasom.Na prvoj nasoj utakmici gde bi on ladio jaja terao bi ga.

 

Čovek je esencija onog što volim kod košarkaša. Da ima više skila igrao bi u NBA. Lik im je doslovce pola tima. Njegova vrednost ne vidi se kroz statitiku dovoljno, naročito odbrambeno. Upiškio bih se od sreće da ga dovedemo. Njemu samo nedostaje dobar trener da bude zverka kao kod Trinkijerija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Čovek je esencija onog što volim kod košarkaša. Da ima više skila igrao bi u NBA. Lik im je doslovce pola tima. Njegova vrednost ne vidi se kroz statitiku dovoljno, naročito odbrambeno. Upiškio bih se od sreće da ga dovedemo. Njemu samo nedostaje dobar trener da bude zverka kao kod Trinkijerija.

esencija kao kuridza ili neka druga esencija?

vidim da imas razlicite vrste esencija pa zato pitam

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je jedan od utisaka i neka, iz ko zna kog razloga, stegnutost Radanova.

Dečko očito zna košarku, talentivan je, ima fizičke predispozicije, ima glavu i pregled igre a opet je poslednjih nekoliko mečeva delovao preplašeno i stegnuto i pravio početničke greške.

Jedan od Radonjinih zadataka po meni je da mu ponovo usadi samopouzdanje a sve ostalo će se vratiti samo po sebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Tesko cemo do Thomasa, 650k evra mu je plata.

 

Odkud ti to? Sa više strana je pominjano 500k doloresa.

 

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

esencija kao kuridza ili neka druga esencija?

vidim da imas razlicite vrste esencija pa zato pitam

 

Esencijalno te nabijem na kurac.

  • Like 2
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ridji said:


Ma Kuridza kad igra kao da gledaš pri naučenog basketasa iz kraja. Možda ima jedan ili dva kosarkaska segmenta koja su naučena i koja se pravilno/školski izvode i rade.

U Covicevoj eri nismo imali lošijeg kosarkasa na poziciji 4, računajući Lesica i Subotica.

 

Kuzmic i Simonović su bar nekad ličili na prave košarkaše 

 

 

 

Pa pazi, ako dodas i bang for the buck element u pricu, imali smo Brauna kao najkatastroficnijeg (jer verujem da je kostao barem duplo koliko MJK, moguce i vise). 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Meni je jedan od utisaka i neka, iz ko zna kog razloga, stegnutost Radanova.

Dečko očito zna košarku, talentivan je, ima fizičke predispozicije, ima glavu i pregled igre a opet je poslednjih nekoliko mečeva delovao preplašeno i stegnuto i pravio početničke greške.

Jedan od Radonjinih zadataka po meni je da mu ponovo usadi samopouzdanje a sve ostalo će se vratiti samo po sebi.

 

To može samo kroz minute.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Odkud ti to? Sa više strana je pominjano 500k doloresa.

 

I to je mnogo.

 

Ovo naravno nije garantovano tacno, ali garantovano tacno i ne mozemo da znamo. Znamo da je trazen od jednog Makabija prosle sezone. On je ubedljivo najplaceniji igrac Partizana. Mi smo jednog Milera platili 600k.

 

Doduse, verovatno i zasluzuje te pare. Stvarno je dobar, da nema zute minute, bio bi u NBA.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Čovek je esencija onog što volim kod košarkaša. Da ima više skila igrao bi u NBA. Lik im je doslovce pola tima. Njegova vrednost ne vidi se kroz statitiku dovoljno, naročito odbrambeno. Upiškio bih se od sreće da ga dovedemo. Njemu samo nedostaje dobar trener da bude zverka kao kod Trinkijerija.

 

Nije los, naprotiv... uz dobrog p&r pg-a bio bi odličan izbor za "Radonja filozofiju"

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 12Laki said:

Moze i kroz minute i da se narusi samopouzdanje samo kazem...

 

Mlad igrač MORA imati pravo na grešku. Bez toga stalno će biti uplašeni zeka. Jbg, sad je već završnica sezone, greške se ne praštaju, jednostavno smo okasnili... 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Tomas ali ne treba preterivati sa njim, na primer Davidovac ga je u poslednoj četvrtini resetovao na obe strane terena u direktnom duel. Takodje ne prepoznaje sve situacije defanzivno, kao kada mu se Velickovic ljutio u situaciji 2+1 za Voldena.

 

Da bi bio odličan za saradnju sa Radonjicem nema sumnje, ali pod odgovarajućom cenom. Zaista nemam predstavu koliko ga Partizan placa ali ako je u rangu ovog sto se pominje na forumu - ne vredi tih para tj preskup je za kvalitet koji ima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuridža nije nivo beskorisnosti Simona ili Kuza, ali se i on resetovao na početne vrednosti, ovo što sada gledamo je tuga. Čovek deluje kao da je stariji od mene, a tako se i kreće, kao penzioner. O onoj sramti kada ne može da pomeri klinca koji ima 25 kila manje da ne pričamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Dobar je Tomas ali ne treba preterivati sa njim, na primer Davidovac ga je u poslednoj četvrtini resetovao na obe strane terena u direktnom duel. Takodje ne prepoznaje sve situacije defanzivno, kao kada mu se Velickovic ljutio u situaciji 2+1 za Voldena.

 

Da bi bio odličan za saradnju sa Radonjicem nema sumnje, ali pod odgovarajućom cenom. Zaista nemam predstavu koliko ga Partizan placa ali ako je u rangu ovog sto se pominje na forumu - ne vredi tih para tj preskup je za kvalitet koji ima

Tomas ako ima te pare u Partizanu ostaje i sledeće sezone. Niko mu više neće dati.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...