Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 hours ago, Laki21 said:

Džoni je out, Boriša se ne koristi, od čistih četvorki ostajemo sa Kuridžom (koji može i na 4/5), a tu se još koristi Davidovac.

 

Do kraja ABA prelaznog roka ostalo je još nedelju dana, razmišljaju li u klubu o eventualnom pojačanju na toj poziciji? Sada definitivno unutra fale sigurni poeni.

 

  Hide contents

Jerebko (samo maštam...)

 

Nek mu Jovic pokaze put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Prisustvovao si Hungarian rhapsody?
 
Aj sto imas sto godina na stranu al ovo je bas ono uspomena za ljubomoru ako nas ne lozis ofkors. 
Ne bi se šalio sa takvom izjavom jer bi mogao neko da me propita ovde. Ja i kum se na trenutak i vidimo na zvaničnom VHS izdanju ,, Live at Budapest'' zbog njegovog crno belog steznika na ruci...a zbog kojeg nas je horda grobara veterana kao unezverene klince pokupila na ulazu i odvukla u prve redove...polupavši usput desetak madjara brkato-tršavih. Pardon na off-u.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Gledao Kvin u Pešti, Atomce sa Sergiom...nosilac štafete dok je Stari mogo valcera.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Ma jeste,sluzio vojsku u Trstu za vreme Kraljevine SHS.😂Dzarovski prijatelj mog pokojnog caleta,Misko pre Miska....

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Prisustvovao si Hungarian rhapsody?

 

Aj sto imas sto godina na stranu al ovo je bas ono uspomena za ljubomoru ako nas ne lozis ofkors. 

Da nije bio u Vranju?😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

Džoni je out, Boriša se ne koristi, od čistih četvorki ostajemo sa Kuridžom (koji može i na 4/5), a tu se još koristi Davidovac.

 

Do kraja ABA prelaznog roka ostalo je još nedelju dana, razmišljaju li u klubu o eventualnom pojačanju na toj poziciji? Sada definitivno unutra fale sigurni poeni.

 

  Reveal hidden contents

Jerebko (samo maštam...)

 

 

Od cetvorki su tu Reath, Simonovic i MJK.

 

Kako je to losije od situacije kada smo imali samo Simonovica i Mitrovica na toj poziciji? Preteruje se sa zahtevima za pojacanjima, nama treba jos 2 otkaza da bi imali funkcionalan tim (12-13 igraca + juniori), ali najlakse se bahatiti drzavnim novcem i drzati i placati profesionalce da sede na tribinama.

 

Kod JOB situacije greska je bila njegovo naprasno vracanje za kup. Ako se ne racuna na njega i nemamo centra, onda nemamo centra i ne osvajamo kup. Plasim se da je izbor bio izmedju odustajanja od trofeja i neozbiljnog postupanja kad je u pitanju JOB, a opredelili smo se za ovo drugo.

 

To je jedina zamerka Radonjicu, ako na nekog ne racunas, onda on ne igra pa makar imali jos samo cetvoricu igraca, nije trener svakako kriv za ovu situaciju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.euroleague.net/news/i/bc5r6c3rvu4e3kp7/stats-review-which-shots-are-best-to-defend

 

Odlican tekst tj statistika o nacinima odbrane ekipa u euroligi. Protiv nas (bar kako prikazuje grafika u tekstu) protivnicke ekipe najvise poena postizu zavrsavanjem na obrucu. Ja nekako nisam bio skroz tog ubedjenja (kada se setim Efesa i jos par drugih utakmica). Mada se mi u preuzimanju pick-a nekada dosta pogubimo i ostavimo dosta prostora protivniku.

(vidim da mi link nije uspeo, ali na sajtu eurolige se lako nadje clanak koga zanima)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Od cetvorki su tu Reath, Simonovic i MJK.
 
Kako je to losije od situacije kada smo imali samo Simonovica i Mitrovica na toj poziciji? Preteruje se sa zahtevima za pojacanjima, nama treba jos 2 otkaza da bi imali funkcionalan tim (12-13 igraca + juniori), ali najlakse se bahatiti drzavnim novcem i drzati i placati profesionalce da sede na tribinama.
 
Kod JOB situacije greska je bila njegovo naprasno vracanje za kup. Ako se ne racuna na njega i nemamo centra, onda nemamo centra i ne osvajamo kup. Plasim se da je izbor bio izmedju odustajanja od trofeja i neozbiljnog postupanja kad je u pitanju JOB, a opredelili smo se za ovo drugo.
 
To je jedina zamerka Radonjicu, ako na nekog ne racunas, onda on ne igra pa makar imali jos samo cetvoricu igraca, nije trener svakako kriv za ovu situaciju.
A sta je tacno bilo neozbiljno u vezi reaktiviranja JOB-a za kup?

Koliko ja znam on je tada bio pod ugovorom sa nasim klubom i dobijao platu zbog togs. Zato je apsolutno legitiman stav kluba da ga uvrsti u ekipu za kup. Stavise, ja to gledam i kao izrazito pozitivnu stvar gde je klub pruzio ruku igracu, ali ovom se ocigledno nije dopala uloga koja mu je dodeljena.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije mu se dopala, pa je pokidao finale. 
 
Mi pružili ruku, on nam uvalio srednjak. 
 
Mi uvek dobri, igrači koji raskinu ugovor loši. 
I onda trazio raskid ugovora i nije dosao na trening (na sta je imao prava po ugovoru)?

Znam da su ljudi navikli da je Cova bad guy (i uglavnom jeste), ali ovde je situacija skroz cista. JOB nije bio zadovoljan svojim statusom i odlucio je da napusti klub. Vrlo prosto i jednostavno.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nije mu se dopala, pa je pokidao finale. 

 

Mi pružili ruku, on nam uvalio srednjak. 

 

Mi uvek dobri, igrači koji raskinu ugovor loši. 

niti je pokidao finale, niti je prihvatio pruzenu ruku u smislu prihvatanja obaveza koje mu dao trener, niti smo mi uvek dobri. 
u sustini gledamo da zastitimo sopstvene interese kao sto to rade i igraci i njihovi menadzeri.

nekad s manje, nekada sa vise uspeha, u konkretnom slucaju zadovoljan je i igrac i klub,
nezadovoljna je samo grupica internet navijaca koja opet projektuje zaveru zlog kluba protiv najboljeg igraca na svojoj pozicij u EL.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A mi nismo hteli da on napusti klub. Kako nas je izdao samo : D 

 

Da nije dosao na trening po svom nahodjenju, popio bi novu suspenziju lagano. 

Pa da mi nismo bili saglasni sa tim da on napusti klub, ne bi dobio raskid ugovora i bio bi primoran da igra sve dok klub ispunjava svoje ugovorene obaveze.

 

Sto se tice toga da nije dosao na trening, on po ugovoru je imao na to pravo u slucaju da podnese zahtev za raskid ugovora. I Radonja je potvrdio da nije trenirao nakon kupa. Da nije imao na to prava, sumnjam da bi Cova propustio priliku da "zaradimo".

 

Ocigledno je klub procenio da je bolje da nastavimo bez njega u nastavku sezone i da ce se kroz timski napredak i taj famozni sinergetski efekat postici bolji rezultati nego da je ovaj ostao. Rezultati ce pokazati da li su bili u pravu ili ne. Licno, mislim da je donesena prava odluka.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, K.Dot said:

Džoni igra 27. protiv Burse pa onda 2. Marta protiv Strazbura. Ne znam da li će biti prenosa ali ako neko nadje stream neka okači.

 

To bi se moglo ispratiti. 

 

Ja inace navijam za Bahçeşehir u turskoj ligi pa dosta pratim tu ligu. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, djura.net said:

niti je pokidao finale, niti je prihvatio pruzenu ruku u smislu prihvatanja obaveza koje mu dao trener, niti smo mi uvek dobri. 
u sustini gledamo da zastitimo sopstvene interese kao sto to rade i igraci i njihovi menadzeri.

nekad s manje, nekada sa vise uspeha, u konkretnom slucaju zadovoljan je i igrac i klub,
nezadovoljna je samo grupica internet navijaca koja opet projektuje zaveru zlog kluba protiv najboljeg igraca na svojoj pozicij u EL.

previse nagadjanja za moj ukus : D pa cu i ja malo u tom fazonu

niti znamo da mu je pruzena ruka, osim sto je po ugovoru morao da igra. a ne bi igrao da je imao bilo ko da igra umesto njega. znaci, po definiciji, to nije pruzanje ruke, nego gazenje preko svojih odluka da se on suspenduje, jer...jbg, najebasmo, nemamo igraca. suspendovan je na 10 dana, a proslo je vise od toga pre nego sto se vratio treningu...zato sto smo hteli da ga se resimo, prosto i jednostavno. tako da nema ni govora o pruzanju ruke, davanju druge sanse, jer je on i pre kupa bio bivsi igrac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

previse nagadjanja za moj ukus : D pa cu i ja malo u tom fazonu

niti znamo da mu je pruzena ruka, osim sto je po ugovoru morao da igra. a ne bi igrao da je imao bilo ko da igra umesto njega. znaci, po definiciji, to nije pruzanje ruke, nego gazenje preko svojih odluka da se on suspenduje, jer...jbg, najebasmo, nemamo igraca. suspendovan je na 10 dana, a proslo je vise od toga pre nego sto se vratio treningu...zato sto smo hteli da ga se resimo, prosto i jednostavno. tako da nema ni govora o pruzanju ruke, davanju druge sanse, jer je on i pre kupa bio bivsi igrac

uopste ni ta opcija nije nemoguca, da su obe strane zbog zajednickog interesa odustale od sopstvenih principa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djura.net said:

uopste ni ta opcija nije nemoguca, da su obe strane zbog zajednickog interesa odustale od sopstvenih principa.

 

ili đoni nije imao nikakve principe a mi ga nismo hteli.

 

u svakom slučaju, na radonjiću je da ne ponovi situaciju iz nikad slabije konkurencije u aba nakon schilbovanja. znam da ga je ćelava prevara osakatila ali neka skupi sve što ima, uzme taj neki trofej pa nek' gradi ekipu po svojoj volji dogodine.

 

znam da previše tražim ali eto .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...