Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

18 hours ago, mmajstor said:

 

Mislim da smo sada na delu videli igracku prednost uze selekcije igraca u odnosu na ovu dzinovsku od 16, gde se ne zna tacno ko ima koju ulogu (sem mozda Lojda).

Mislim da smo bas videli obrnuto, jer da smo imali uzu selekciju, a ne 16 igraca mi ne bismo ni igrali kup. Zamisli da smo imali 12 igraca, a da je 5 obolelo od korone. Ova sezona je zahtevala ovoliki sastav bas zbog toga jer se nije znalo ko ce, kad i koliko igraca odsustvovati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Avangarda kaže: Preživeli smo i teror u SFRJ kad smo prvu titulu osvojili posle 30 godina postojanja, preživećemo i ovo.

-"Vratice se kad tad sve u normalno stanje da budemo 15 puta vezano sampioni i gepekujemo sudije kad nam ne odgovara sudjenje."

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Neka 2015 godina, mislim da je forum b92 bio nesto najjace, i tad su se delili forumasi na "cuvare vatre" predvodjenim Dabom, zapaljivim RWD, zatim Lisketom🤣, pa Dravotom koji je raskrinkavao banovane sa laznim novim Nikovima, pa ono cuveno Fenderovo otvaranje nase teme, Bojana je bas bila aktivna, i moram da priznam da nije bilo lose sto se ban dobijao prelako, kao i vojksa ima to neke svoje poz stvari. Recimo danas, u lajvu ne ucestvujem, grizem se za jezik itd. Ali mi je drago sto je i sada prisutno dosta starih forumasa, neki su promenili nikove, neki avatara, ali to je u sustini to. Jbte zazmurim i setim se svih nikova i avatara 🤣

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jaramaz je dobar ali imho nekako nedovršen igrač, nešto poput Nedovića samo slabije klase. Nit je Pg, nit je Sg, šut mu je vrlo sporadičan, rekao bih da češće pogađa iz driblinga i preko ruke nego iz čistih pozicija. Court vision mu je ispodprosečan. Sa druge strane, vrlo je agilan, dobar atleta, agresivno napada obruč u napadu, a loptu u odbrani. Pitanje je šta on može u EL kojoj nikad nije ni primirisao. Konkurencija SRB igrača u KKCZ i KKP nije neka i slažem se da je on tu verovatno najbolji, a uprkos mišljenju nekih forumaša, meni je Davidovac odmah iza. On ima svojih grdnih mana ali je lik koji je znao da reši i neke EL utakmice, jack of all trades master of none, mudonja i jedan od retkih domaćih igrača u večitima koji zna da dribla loptu. Videli smo od njega različit repertoar rešenja i takođe sam jedan od onih koji ga nipošto ne bi kalupio, ali ni davao mu ekipu u ruke. Vođa druge postave je taman. 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kokodakalo said:

Mislim da smo bas videli obrnuto, jer da smo imali uzu selekciju, a ne 16 igraca mi ne bismo ni igrali kup. Zamisli da smo imali 12 igraca, a da je 5 obolelo od korone. Ova sezona je zahtevala ovoliki sastav bas zbog toga jer se nije znalo ko ce, kad i koliko igraca odsustvovati.

 

To sam i napisao...jedina prednost je to, al generalno dolazi do haosa kada je svih 16 fit, jer nisu jasno razdeljene uloge. Imamo i po 4 igraca na jednoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Abraham je bio izuzetan poznavalac ove igre, oštrog rečnika i prava je šteta što je banovan. Od njega se svašta zanimljivo mnogo naučiti i pročitati. Realno, zbog par smarača ljudi i odlaze sa foruma.

Ne, odlaze zbog politike. Gore je Abraham banovan. Ja sam bio poceo da pisem, ali sam skontao da je to isto sranje kao i na B92, par Sovinista da ne upotrebim neku jacu rec gore kroji kapu i dozvoljeno im je sve. Ja sam im lepo rekao jos na pocetku da ako ne naprave otklon od uredjivacke politike starog foruma, ni ovaj nece biti bolje sudbine. Na kraju polako teraju sve sto vredi sa ovog foruma, ko god pocne gore da pise vremenom dobije ban ili se uvredi i napusti forum. Ako se neko seca, na starom forumu su sve pobanovali i ostali su da pisu Kinik i nekoliko kretena oko njega dok se nisu posvadjali medjususobno jer im je ponestalo sVrbova.

Ja kada pocnem da se prisecam svih gotivnih forumasa kada sam ja pocinjao da pisem na starom forumu, pa ima ih 10-15 koji su stvarno bili kvalitetni, Ganac, Gruja, DLM, Abraham....

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

To je Vesiceva zena [emoji14]

Cekaj, vi obde stvarno mislite da je Cooper musko? [emoji2960]

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...