Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

12 minutes ago, Laki21 said:

I još jedna lepa taktička zamisao, u drugom poluvremenu forsirali smo do besvesti Davidovca na niskom postu, odakle su se dalje razvijale akcije uglavnom sa sigurnim poentiranjem. To je nešto što je Vujošević svojevremeno radio, kada bi imao jasnu prednost na nekoj poziciji, nemilosrdno ju je eksploatisao do besvesti. Drago mi je što je Radonjić usvojio taj model.

Davno je Radonja usvojio taj model. I dalje se sećam meča u prvom mandatu protiv PAO i forsiranje Kaline na niskom postu protiv Jankovića Juniora...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lojd je naš motor i stabilnost i kada je van šuta. U ovom periodu nakon pauze pokazuje veliku dubinu podredjenom igrom bez ega i želje da se usiljenim puškaranjem nekom dokazuje. Radio je sve ostalo. Mislim da jednu loptu nije izgubio danas. Kad god je Uskok bio u problemu dodavao je gas i stizao na uručenje. Lako ga je zgotiviti jer je njegova prva odlika neustrašivost a još lakše je ceniti taj profi pristup i izgaranje u svim segmentima igre. Sada je jasno da nije sebični pistolero i nabijač statistike već će kada treba sve uraditi za tim i to kalkulacije bez. Ne brinem ja za Lojda...jer kada toliko ulaže dodje i taj šut kada je najpotrebnije. Brinuo sam malo za ovu dečicu što ne dišu dok primaju medalje.

 

 

  • Like 22
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Dopada mi se i ova koncepcija sa 2-3 stranca koji prave razliku, domace snage plus Radonjizam.

Hol, Rit i Kolom tesko da donose nesto sto vec nemamo u svojim redovima, dogodine pazljivije birati.

 

Jedini put da nesto uradimo u EL je taj sistem, a naravno sa lakocom da uzmemo i ABA i domace. Samo tako izvlacimo maksimum od domacih, a tako i stranci lakse prihvate to i pruze maksimum.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ovaj trofej mozda moze da prelomi sezonu, deluje mi da je bas dobra timska hemija, ovi izostanci su dodatno ujedinili igrace. Samo da preguramo naredni period nekako, uzece se i ABA

 

Sada kada dodju ovi sto fale pa upropaste ovu hemiju koja je stvorena na kup turniru, pa krene opet po starom. Da je pameti da silbuju sve ove sto imaju koronu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Del Piero said:

Ne postoji MVP kupa, daje se samo za finale.

 

Svakako Deda, mada je i Kure dobar bio veceras.

 

Zbog ovog se voli basket, kakva partija u drugom poluvremnu, kad ovako svi riljaju i rade kao svajcarski sat, automatski mi bude zao sto sam bilo koga pljuckao danas. Mega je dobro poslozena, ali objektivno su tankoza spolja, sto se videlo kad je nas krenuo sut malo i kad smo stisli. A veca su nam trenutno konkurencija od Partizana, kog smo onom pobedom juce totalno ugasili. Da su nas komsije dobile, popalili bi se, mozda bi tukli Megu veceras, objektivno bi im se sezona okrenula, ovako smo ih tukli sa osam igraca, iako smo 38 minuta prakticno gubili i iako je delovalo da necemo dobiti. 

 

Sjajan Kup za nas, sad jos jace!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Cavani said:

Dopada mi se i ova koncepcija sa 2-3 stranca koji prave razliku, domace snage plus Radonjizam.

Hol, Rit i Kolom tesko da donose nesto sto vec nemamo u svojim redovima, dogodine pazljivije birati.

Tesko, vrlo tesko, niti ima dovoljno kvaletetnih domacih koje mozes da dovedes , niti mozes da zabodes 3 stranca Lojdovih kvaliteta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cavani said:

Dopada mi se i ova koncepcija sa 2-3 stranca koji prave razliku, domace snage plus Radonjizam.

Hol, Rit i Kolom tesko da donose nesto sto vec nemamo u svojim redovima, dogodine pazljivije birati.

 

Zato sam ja danas i brojao na temi na sta mozemo da racunamo od domacih igraca za narednu sezonu. Ne veruuem da ce Radonja preterivati sa strancima...Ali ajde, daleko je to da bismo sad pricali o tome.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...