Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Davidovac je igrac kojeg bismo mogli i trebali da zadrzimo u klubu do kraja karijere, a i Zvezda mu je po kvalitetu bas po meri.

Uvek tu da tradicionalno izvadi stvar u Aba/kls/kupu, polivalentan igrac koji nam precesto

uskace sa sekundarnom kreacijom kada omasimo sa plejem, To je bas tesko naci.

Pizdicemo na njega povremeno kada ga nadigra neka EL zver, sto je neatletican itd, ali

je perfect fit za nas.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Jel sad sve potaman Laki, moze Radonja jos malo da bude trener?🙂

 

I dalje sam ljut zbog rotacije protiv Partizana. No, ostavimo to sada na stranu.

 

Odbrana u drugom poluvremenu je bila savršena, kao i kontrola skoka. Mislim da sa raspoloživim igračima nije moguće odigrati bolju nego što smo to večeras videli, jebeno savršenstvo i pure pleasure. 

 

SVI igrači su se maksimalno podredili timu, valjda po prvi puta ove sezone, i to je odmah donelo rezultat u vidu trofeja.

 

Zanimljiva pojedinost, više od pet minuta na početku zadnje četvrtine igrali smo sa petorkom gde niko nije imao manje od 2 metra. To se baš jako retko dešava ali je takođe dalo rezultat.

 

Sve u svemu, sjajna utakmica i ogroman boost za nastavak sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste ovo stvarno veliki podvig kad se uzme u obzir okolnosti. Trofej osvojen u prepoznatljivom stilu, odbranom, borbom i kontrolom skoka bez greške. Svi u službi tima, sa jasnim zadatcima i trofej je tu. U istom stilu napadamo i aba ligu, a sledeče godine vjerujem da gradimo na tim temeljima.

 

Vidi ga Marko "ne služi nićemu" "MVP" Jagodić-Kuridža 😃

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I još jedna lepa taktička zamisao, u drugom poluvremenu forsirali smo do besvesti Davidovca na niskom postu, odakle su se dalje razvijale akcije uglavnom sa sigurnim poentiranjem. To je nešto što je Vujošević svojevremeno radio, kada bi imao jasnu prednost na nekoj poziciji, nemilosrdno ju je eksploatisao do besvesti. Drago mi je što je Radonjić usvojio taj model.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je mlatio da kup nije bitan, da se pokrije po usima...jos kako je bitan!

Mnogo drag trofej, a s obzirom na okolnosti pre turnira jos drazi....veceras nikoga ne bih istakao, narocito u drugom poluvremenu igrao je i pobedio tim, ovo je Zvezda kakvu volim i tipicno Radonjino čedo😀

Bravo momci, ponosan sam do iznemoglosti😎

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...