Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, marko_pantelic said:

Svaka čast momcima.

Brine jedino što je Mega bolja ekipa od Partizana. Ali, imamo dobre šanse i protiv Mege.

Interesuje me, ko je izveo zadnji aut na pola sekunde do kraja?

Kad zbog toga nisam šlogirao, živeću 100 godina 😄

 

Simon, naravno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cim sam malo dosao sebi otisao sam da popijem nesto za smirenje i pojedem nesto. Odavno se ovako nisam iscrpeo i iskidao.
Pratio sam na jebenom oblaku koji mi je radio par sekundi pa onda ne radi 30 sekundi (ispostovao me je za zavrsnicu, moram priznati). Ovo moze da se uvrsti u neke tehnike mucenja opusteno.

Moramo biti zadovoljni na kraju posle svega, iako je bilo brdo losih stvari.
DeDa MVP bez ikake sumnje, drzao nas je u drugom poluvremenu i da nije bilo njegovih rola ovo bi davno bilo gotovo.

Zao mi je onog poena posle zvuka sirene, ne volim to ni u nasu korist, pogotovu sto sada sve sudijske bravure padaju u vodu i svi ce se uhvatiti za to. Al ko ih jebe.

Lojd mora vise da bazira igru na prodorima, da se pravi brdo blokova i akcija za njega a da se mane malo trojki jer su mu ruke odavno hladne.
Ocekivao sam da vodi glavnu rec veceras, ali dobro.
Mnogo draga pobeda!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Simon nakon onog samo opusteno matori Obradovicu pa frljoka u 5-oj sekundi, zamalo Radonjicu da priredi jos gore.

Sta li je mislio kod onog NFL pasa na 0,1s.

 

Mogao je ladno da preda protivničkom igraču loptu. Nema vremena za bilo šta.
Osim ako je izbaciš direktno u aut 😄 😄 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, 12Laki said:

A tek bi urlao da si video sta je Simon odradio.Bolje da je bacio igracima Partizana loptu u ruke nego sto je prebacio ceo teren. 😄

 

Samo mi je zabagovalo u onih par sekundi kad je Lazić izbio loptu Pejdžu, ostalo sam video, pa nažalost i to. Jedina stvar koju nije smeo da uradi, samo da je bacio bilo gde u njihovo polje to bi bilo to. :ajme:

 

I ne kontam ove priče oko koša Davidovca nakon isteka vremena, skoro sam siguran da je lopta udarila i obruč nakon šuta Lojda, svakako je trebalo da se resetuje vreme na 14. Plus se nijedan igrač KKP nije ni najmanje požalio, valjda jer je bilo jasno da je bio novi napad za nas.

 

Edit: evo i snimka

 

Edited by Born Ready
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teška utakmica za gledanje al epilog sladak. Kad nas sa ovakvim šutom nisu dobili, ne znam kad će. Evo još jednog pokazatelja razlike između Davidovca i Dobrića, kad smo saterani uza zid jedan uzme i izvadi stvar kao po običaju uz sve mane, a drugi opet pokaže da ima muda kao u pauka. Zaista je čudna i teško objašnjiva činjenica da Radanov u ovakvoj utakmici nije dobio ni sekund. Simanić kao provereni metiljavko i bezmudaš nije imao ovde šta da traži pa makar igrao Simon aka invisible man. Zamalo brat da proda dobijenu utakmicu glupostima, al nije se moglo protiv mojoa Radeta Zakurca koji je po ko zna koji put pokazao kakva je luzerčina. Da navijam za KKP bukvalno bih plakao nakon onog promašenog zicera. Pohvale za Uskokovića, odigrao je koliko je mogao, jeste to realno jako skromno al se ugradio u ovu pobedu. Prelaznu ocenu zaslužuje i Kuzmić, Loyd je više na volumen nabio učinak, daleko od toga da je briljirao a JOBa nadam se da će nacipelariti nakon Kupa da ga moje oči više ne gledaju u našem dresu pa makar igrali Simon i Kuridža. Dosta smo se istrošili, ne treba biti ljut ako nas Mega sutra nabije al ja mislim da neće, iako je borba za trofej manji je pritisak u odnosu na makar i najnebitniji večiti derbi. Za kraj čuvena - sex novac davi dovac. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Davidovac je bio x-factor večeras. Dobro je smetlario oko obruča, riješio par situacija na niskom postu, izvukao iskusno neke faulove. Odlična tekma za njega. Uskoković je isto ostavio fin utisak, momak ima sportski bezobrazluk.

Davidovac bogme izvadio stvar po obicaju, da ga drzimo samo za ovo rutiniranje po domacicama puna kapa.

Neshvatljivo je da nisu ni probali da odigraju presing na njemu dok je prenosio loptu, vec su ga sacekivali u odbrani.

Uzasan skauting i priprema.

Ali kao sto rekoh ne igramo protiv Reala, pokrpicemo se nekako protiv strasnih defanzivaca Perkinsa, Pejdza i Tepica.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...