Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, mister-no said:

Mmajstore Radonja je Hola sklonio zato što nije bio fit, a ne što ne računa na njega. I braniš brate neodbranjivo, svi mi volimo Sašu ali da nas je ukanalio sa pojačanjima bar za EL lako se utvrdi metodom očinjeg vida.
Takođe, iz meni nepoznatog razloga prebacuješ nešto Radonji, koji je došao na gotovu i diskutabilnu selekciju, i očekuješ neku čaroliju za mesec dana.

 

Za Hola je to trebalo da napises onda kada su svi prenosili informacije da je on prakticno Silbovan, i kada su skoro svi ovde tada poceli da licitiraju kako je Kolom korisniji od njega, iskljucivo i samo na bazi percepcije da je on Radonjicev izbor a ne Hol. 

 

Sale jeste debelo omasio doselekcijom (Obrajant i Roc), sto je Radonjic trebalo da ispravi odmah nakon sto je potpisao ugovor. Ako iz nekog razloga to nije mogao da uradi (troskovi) to znaci da u selekciji nije uocio neki problem cim je i pored te cinjenice potpisao ugovor.

 

Prema tome Sale vise nije nas trener... zbog toga sta god je zajebao, upropastio, unistio, je i doveden novi trener da to ispravi, inace bi promena trenera bila besmislena - jedino ako smo se jos tada oprostili od sezone sto bi bilo jos ludje. Od decembra do aprila je dovoljno vremena da se ispravi skoro svaka greska, i ne moze se doveka svaljivati sva krivica na nekoga ko vec 2 meseca nema nikakvu ulogu. On je tu cenu vec platio, a sada jedino od Radonjica mozemo da ocekujemo da opravda razlog zbog koga je doveden. 

 

I ja ne ocekujem cuda. Moja je primedba bila sto koristi samo 2 pleja kad ih ima cetiri - i voala, od prosle EL utakmice i u ABA ligi je poceo da koristi jos jednog. Bila je kritika za Obrajanta - i voala, danas disciplinovanje. Za svaku tu primedbu su me zaskocili Radonjicevi obozavatelji a Radonjic je na delu pokazao da su te primedbe imale osnova jer ih je korigovao, sto znaci da ih je i on sam primetio. 

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Del Piero said:

na danasnji dan pre 4 godine

 

EsrLpqiXEAMYOU4.thumb.jpeg.3ec9e4e2b0377e6821c4034d1d2cfa8a.jpeg

 

Kao i uvek Mega bila ultra motivisana protiv nas. 

 

Šalu na stranu, šta bih dao za takav osećaj pred svaku utakmicu. Ona serija protiv CSKA na početku utakmice od 13:0, rampa Kuza za pobedu nad Fenerom, razbijanje Žalgirisa u sred Kaunasa... 

 

Slika je i za ❤ i za ☹... Osećaj zadovoljstva jer smo to doživeli, a tuga jer ne znamo da li će se ikada ponoviti!

Edited by Čvarkov
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 
Za Hola je to trebalo da napises onda kada su svi prenosili informacije da je on prakticno Silbovan, i kada su skoro svi ovde tada poceli da licitiraju kako je Kolom korisniji od njega, iskljucivo i samo na bazi percepcije da je on Radonjicev izbor a ne Hol. 
 
Sale jeste debelo omasio doselekcijom (Obrajant i Roc), sto je Radonjic trebalo da ispravi odmah nakon sto je potpisao ugovor. Ako iz nekog razloga to nije mogao da uradi (troskovi) to znaci da u selekciji nije uocio neki problem cim je i pored te cinjenice potpisao ugovor.
 
Prema tome Sale vise nije nas trener... zbog toga sta god je zajebao, upropastio, unistio, je i doveden novi trener da to ispravi, inace bi promena trenera bila besmislena - jedino ako smo se jos tada oprostili od sezone sto bi bilo jos ludje. Od decembra do aprila je dovoljno vremena da se ispravi skoro svaka greska, i ne moze se doveka svaljivati sva krivica na nekoga ko vec 2 meseca nema nikakvu ulogu. On je tu cenu vec platio, a sada jedino od Radonjica mozemo da ocekujemo da opravda razlog zbog koga je doveden. 
 
I ja ne ocekujem cuda. Moja je primedba bila sto koristi samo 2 pleja kad ih ima cetiri - i voala, od prosle EL utakmice i u ABA ligi je poceo da koristi jos jednog. Bila je kritika za Obrajanta - i voala, danas disciplinovanje. Za svaku tu primedbu su me zaskocili Radonjicevi obozavatelji a Radonjic je na delu pokazao da su te primedbe imale osnova jer ih je korigovao, sto znaci da ih je i on sam primetio. 
 
Au tebra pa forumaši svašta licitiraju i pišu, koliko znam Radonjić nigde nije pričao da će šilbovati bilo koga pa ni Hola.
I naravno da smo se sa Sašom opružili i više nego što smo mogli, i sada je valjda Radonjić kriv što ne dovede nekog čarobnjaka na pleju.. Ili (ako sam dobro pohvatao) da je igrao Uskoković odrali bismo sve redom uključujući i Efes...
Pošto je Radonja, osim Uskokovića, sve tvoje primedbe uvažio eto i JOB-a ostavio u svlačionici.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 12Laki said:

Jebote.Znaci ako je potpisao nisu mu problem?!Otkud znas.Mozda je Radonji trebao posao pa je pristao na kompromise?

 

Uf, pa ovo bi buo najgori moguci scenario. Pao bi u ocima mnogima... kao daj sta das, samo da ne blejim bez veze. 

 

Katovanje Obradovica ti je izaslo mnogo mnogo skuplje od bilo kog drugog i nisi se ni za trenitak zapitao koliko to kosta (a zbog cega sam ja tada kritikovao menadzment), kao sto te takodje ne bi previse potreslo ni da je katovan Hol da je Radonja tako odlucio, ali te samo brine katovanje Obrajanta po pitanju troskova?

 

Ako se ispostavi da ga je danas disciplinovao ja pozdravljam taj potez, to je i Sale trebalo da uradi a ne da mu gleda kroz prste, pa tek ako nista ne pomogne da se razmislja o katovanju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Au tebra pa forumaši svašta licitiraju i pišu, koliko znam Radonjić nigde nije pričao da će šilbovati bilo koga pa ni Hola.

 

Kada je ikada Radonjic tako nesto javno rekao? 

Kako ovde rekose info je bio sa RSB, oni koji su to tamo saopstili navodno su ljudi koji imaju info direktno iz kluba i nikada ne grese.

Od tog trenutka se ovde atmosfera izokrenula, jer ako je Kolom izbor Radonjica onda to garantovano mora da je ispravno. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Svi spominjete igrace, a niko nece javno da kaze sta je najveci problem ovog tima. Samo se pitam dokle cemo da zmurimo i da pristajemo da se neke stvari desavaju.

Em si nabacio avatar zbog kojeg vise nijedan upis ne mogu da ti smatram ozbiljnim,em bacas ovakve rebuse

Leteces ti meni na IL,vidim. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mmajstor said:

 

Uf, pa ovo bi buo najgori moguci scenario. Pao bi u ocima mnogima... kao daj sta das, samo da ne blejim bez veze. 

 

Katovanje Obradovica ti je izaslo mnogo mnogo skuplje od bilo kog drugog i nisi se ni za trenitak zapitao koliko to kosta (a zbog cega sam ja tada kritikovao menadzment), kao sto te takodje ne bi previse potreslo ni da je katovan Hol da je Radonja tako odlucio, ali te samo brine katovanje Obrajanta po pitanju troskova?

 

Ako se ispostavi da ga je danas disciplinovao ja pozdravljam taj potez, to je i Sale trebalo da uradi a ne da mu gleda kroz prste, pa tek ako nista ne pomogne da se razmislja o katovanju.

Nekad moras praviti kompromise nije sve to tako crno belo.

 

Pa mozda bas zbog toga sto je otpusten Obradovic se ne moze tako lako JOB otpisati?A otkud ti znas da se ne bi potresao ako ode Hol?To bi bila jos jedna glupost.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Nekad moras praviti kompromise nije sve to tako crno belo.

 

Pa mozda bas zbog toga sto je otpusten Obradovic se ne moze tako lako JOB otpisati?A otkud ti znas da se ne bi potresao ako ode Hol?To bi bila jos jedna glupost.

 

 

 

A koji je tu tacno kompromis sa nase strane? Ajde da potpisemo nekoga samo zato sto nema posao, a ne zato sto i on i mi verujemo da moze da postigne zeljeni rezultat (sa ili bez dodatne doselekcije sta god je bio plan)? Radonjic je znao da li ima mogucnosti za dodatnu doselekciju, i na bazi tog saznanja se prihvatio posla. U verziju da je on to prihvatio samo zato sto nema posao, a da nema nikakvu veru i plan da sa njima (sa ili bez doselekcije) nesto konkretno uradi, ne zelim da uopste uzmem ni kao mogucnost. 

 

Previse imam postova u kratkom vremenskom roku, stoga odoh malo na hladjenje. 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Em si nabacio avatar zbog kojeg vise nijedan upis ne mogu da ti smatram ozbiljnim,em bacas ovakve rebuse

Leteces ti meni na IL,vidim. :classic_biggrin:

 

Nije rebus brt, ima veze sa vinovim listom, kiselim kupusom i promenjenim receptom za sarme. Mislim da je sve jasno.

 

@uncletima pasce sneg ponovo, ima da te nadjem ja, neces daleko!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

Jako me zanima reakcija Bucka na disciplinsku. Ima li gram mozga u glavi ili će nastaviti kako je zamislio da treba i može.

 

Misliš da je stvarno bila disciplinska? Ja u ona 3 minuta nisam baš vidio nešto toliko strašno. Odnosno, ništa što nismo viđali več do sada.

 

Jedino što mi dođe na pamet je da je pala koja kritika na poluvremenu i da je imao negativnu reakciju na to, pa je ostao malo na lađenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Misliš da je stvarno bila disciplinska? Ja u ona 3 minuta nisam baš vidio nešto toliko strašno. Odnosno, ništa što nismo viđali več do sada.

 

Jedino što mi dođe na pamet je da je pala koja kritika na poluvremenu i da je imao negativnu reakciju na to, pa je ostao malo na lađenju.

 

Naravno da je disciplinska, opalio je dva šuta bez veze i smisla uzastopce, sasvim sigurno je popio kritike za to na poluvremenu, a onda mu se omakla jezičina.

 

Dejo nije veverica, izraz Šilbovanje™ je ušao u rečnik po njemu, ako misliš da bilo ko u timu može da se ponaša kako mu se ćefne i da radi šta hoće, no way amigo, ne u ovoj priči i ovoj noći.

 

Šilb je za tadašnju Zvezdu i ekipu sasvim sigurno značio više nego JOB za ovu sada pa je ekspresno otpremljen niz vodu, po cenu da se ne dovede niko kao zamena.

 

Misliš li zaista da će Radonjić dozvoliti igraču za kojeg je neizvesno da li više koristi ili šteti ekipi dozvoliti da igra neku svoju igru i skuplja poene za statistiku?

 

Možeš se opkladiti u dupe da neće.

 

Biće Dejo way or highway.

Link to comment
Share on other sites

  kolko ti treba?     

 

 

 

700e...:) Šala mmajstore...zbunio si me ovim pozivanjem na teoriju da je Kino-i-po Radonjin odabir. Kolom je registrovan tek dobrih desetak dana nakon dolaska u BGD jer su svi bili šokirani videvši na šta liči. I sam je naravno u onom intervju-u izbegao da odgovori zašto se toliko odlagalo, tačnije rekao je da ne zna razlog...a mi u tom periodu odigrali još najmanje 3 tekme bez pleja. Gde je tu procep za takve mistifikacije ? 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Hvala Deju što je poslao OBrajnta na kakenje. Krajnje vreme je bilo.

 

Rizik je jer ako ostanemo bez njega dosta smo tanji na tim pozicijama, ali isto tako nesto mora da se preduzme, i mozda je sad najbolji trenutak, da covek razume da ne pika kinesku ligu na 300 poena po utakmici vec ozbiljnu kosarku sa ozbiljnim ulogom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

 

Naravno da je disciplinska, opalio je dva šuta bez veze i smisla uzastopce, sasvim sigurno je popio kritike za to na poluvremenu, a onda mu se omakla jezičina.

 

Dejo nije veverica, izraz Šilbovanje™ je ušao u rečnik po njemu, ako misliš da bilo ko u timu može da se ponaša kako mu se ćefne i da radi šta hoće, no way amigo, ne u ovoj priči i ovoj noći.

 

Šilb je za tadašnju Zvezdu i ekipu sasvim sigurno značio više nego JOB za ovu sada pa je ekspresno otpremljen niz vodu, po cenu da se ne dovede niko kao zamena.

 

Misliš li zaista da će Radonjić dozvoliti igraču za kojeg je neizvesno da li više koristi ili šteti ekipi dozvoliti da igra neku svoju igru i skuplja poene za statistiku?

 

Možeš se opkladiti u dupe da neće.

 

Biće Dejo way or highway.

 

Da, to što si napisao je sve jasno. Možda još bolji dokaz koliko je zvest toj svojoj metodologiji je slanje Jovića u garderobu u egal meču sa Real-om, a zamena Rebić.

 

Nego nisam bio baš siguran dal su dva ispaljena šuta dovoljan razlog za discipliniranje. Al da, neka debata na poluvemenu je več no-go

 

edit: I nije mi tu ni JOB najjasniji. Odigrao je po meni par jako dobrih kad su mu spuštali loptu dole da zida, a sad u zadnjih nekoliko opet se vratio šutu sa distance i fadeawayevima preko ruke

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...