Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Utakmica kao pravi primer gde se jasno i veoma glasno vidi da nam fali PLEJ. Kolom ne moze loptu da pipne a i ako je pipne to je na 20 metara od koša. Volden nije plej. Hall i dalje katastrofalan. Bez pleja, protiv svake ekipe koja uđe ovako u meč kao efes, rezultat će biti sličan. Jbg surova realnost bez pleja nema šta da tražimo u EL. 

Link to comment
Share on other sites

Kada sam video njihovo interesovanje i strpljenje koje imaju da me sačekaju i da ne traže drugog igrača, to je bio ključ da znam da je to mesto gde želim da budem".

 

 

Ovo je izjavio Kino Kolom po potpisivanju ugovora.Druze za tebe ne treba Crnokosa da ima srtpljenja.Nadam se da su ti Hrvati dali ime jer hrvatska rec opisuje ono sto ti pruzas.Smesan si kao bioskop.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Orthodox89 said:

Utakmica kao pravi primer gde se jasno i veoma glasno vidi da nam fali PLEJ. Kolom ne moze loptu da pipne a i ako je pipne to je na 20 metara od koša. Volden nije plej. Hall i dalje katastrofalan. Bez pleja, protiv svake ekipe koja uđe ovako u meč kao efes, rezultat će biti sličan. Jbg surova realnost bez pleja nema šta da tražimo u EL. 

 

Ne, mislim da gresis... JOB I Reath su glavni i najveci problem ove ekipe. 

Sve bi bilo neuporedivo bolje da su Borisa i Uskokovic na terenu od početka. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nema ljutiš, Efes nas je po drugi put u ovoj sezoni ponizio. Meč izgubljen u prvih 3 minuta gde smo igrali laganu odbranu kao da je protivnik metropolitan a ne Efes. Dal je umor ili šta god, nije opravdanje, ne sme ovakvo poniženje al jbg to je trenutna realnost. Oči krvare koliko se vidi da nam treba plej al što više kukam to vidim da od toga nema ništa. Idemo dalje, treba pobediti Asvel i podići moral i samopouzdanje za nastavakpre svega aba lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo utakmica je samo potvrdila da naši problemi počinju i završavaju na poziciji organizatora igre. Raduje minutaža Halla. Igra u napadu je izgledala dosta bolje sa njim u igri nego sa Waldenom i Colomom. Ali isto tako se je i pokazalo zašto u nekim utakmicama nije imao nikakvu minutažu. Jednostavno je mnogo loš u odbrani. Posebno u odbrani od pika nikako ne uspeva da se izbori sa blokovima. Konstatno nam protivnik tu probija prvu liniju odbrane i pravi prednost, koju onda pokušamo da ulovimo, ali je to protiv ovakvih ekipa jako teško. Odbrana na lopti tu i tamo ok, ali ovi zajebaniji ball handleri ga love na krivoj nozi i uspeva da jih isprati samo pogledom.

 

Colom. Priča više puta ispričana i arhivirana. Zna, ali nemože jer mu telo ne dozvoljava. U ABA to još može nekako, u EL je provaljen i protivnici jedva čekaju da ga ubacimo u igru.

 

Walden. Isto več rečeno da on nije plej, i baš ništa ne dobijamo kad on u napadu igra na toj poziciji. On mora dobiti ulogu Puntera iz prošle sezone. To bi mu bilo potaman.

Što se tiče odbrane, ja bi rekao kriminalan. Nije on možda slabiji od ove dvojice gore, ali mu je odnos mogučnosti/isporuka daleko najgori. Jako nonšalantno se ponaša u nekim situacijama. Trčkara okolo sa pola gasa kroz blokove, dok njegov igrač ubada otvorenu tricu. Slično ko kod Halla, problemi da se izbori sa blokovima. Samo što se kod Halla vidi da nemože, a ovaj bi možda i mogao, ali ga baš zabole. Dosta one razlike koju su nabili na početku, ide njemu na dušu.

 

Zbog toga što se mučimo sa organizacijom, nemamo nikakve dubine u napadu. Efes mislim da je jednu četvrtinu čak završio brez napravljenoga faula. Jednostavno nije im ni trebao, kad nismo prišli košu.

 

Btw, šta je Johnny skrivio da je prikucan na klupu? Jel primetio ko?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...