Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Pričam malo i sa kolegama i drugarima sa kojima sam igrao košarku, i ne mogu da verujem da ima ljudi koji kažu da je JOB loš igrač. Prosto mi ne ulazi u glavu. Jedini krivac za lošu atmosferu i to što JOB nije znao šta da radi na terenu je SO.  Decision making mu je problem ali sa DR to deluje bolje. Utakmice smo gubili jer nemamo pleja i tada nismo imali jasan plan šta uopšte radimo u napadu. I slažem se bili smo prelaki za skautiranje, jer su nam bekovi kružili oko pika duže nego što bi bivšem našem centru Sofu trebali da istrči jednu kamikazu a Lojda su urnisali u odbrani. To je samo moje mišljenje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Orthodox89 said:

Pričam malo i sa kolegama i drugarima sa kojima sam igrao košarku, i ne mogu da verujem da ima ljudi koji kažu da je JOB loš igrač. Prosto mi ne ulazi u glavu. Jedini krivac za lošu atmosferu i to što JOB nije znao šta da radi na terenu je SO.  Decision making mu je problem ali sa DR to deluje bolje. Utakmice smo gubili jer nemamo pleja i tada nismo imali jasan plan šta uopšte radimo u napadu. I slažem se bili smo prelaki za skautiranje, jer su nam bekovi kružili oko pika duže nego što bi bivšem našem centru Sofu trebali da istrči jednu kamikazu a Lojda su urnisali u odbrani. To je samo moje mišljenje.

Svako ko je odigrao bar jednu utakmicu vidi da ovo krpljenje na kecu ne ide.Pogledaj Barsu protiv nas pola cetvrtine i videces da pritisak na Voldena na vrhu kapice dovodi do toga da nam se napad raspadne.Ne nepostoji nacin da on spusti loptu dole,te je onda lakse pokriti ostale igrace naseg tima koji izgledaju kao da se dodaju nogom a ne rukom.Pritisak na Voldena i dobijas Zvezdu.Samo se seti protiv Fenera kako su plej i Veseli kidisali na nase plejeve.OCIGLEDNO....JOB u sistemu sa plejom bi isporucivao mnogo vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Placebo Lone star said:

Svako ko je odigrao bar jednu utakmicu vidi da ovo krpljenje na kecu ne ide.Pogledaj Barsu protiv nas pola cetvrtine i videces da pritisak na Voldena na vrhu kapice dovodi do toga da nam se napad raspadne.Ne nepostoji nacin da on spusti loptu dole,te je onda lakse pokriti ostale igrace naseg tima koji izgledaju kao da se dodaju nogom a ne rukom.Pritisak na Voldena i dobijas Zvezdu.Samo se seti protiv Fenera kako su plej i Veseli kidisali na nase plejeve.OCIGLEDNO....JOB u sistemu sa plejom bi isporucivao mnogo vise.

Isto razmišljamo i slažem se. Nisam hteo da širim temu ali i za Voldena važi isto. Sa PG i Volden bi isporučivao dosta više i imao slobode a i snage. Generalno taj plej fali celom timu ali da ne širimo temu previše. 

Edited by Orthodox89
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nama je problem kada su staticni napadi i lopta ne ide brzo. Svaki napad krecemo isto. Pik se pravi pa se dalje odvija, ili se drvi lopta na liniji za tri poena, ili (ono sto je po meni bolje) bek probija prvu liniju i lopta brzim pasovima ide do slobodnog igraca na liniji za 3 poena. Vrlo retko lopta dodje do centra opet ispod kosa. Ja bi voleo malo vise raznovsnosti u napadu (dupli blokovi, vise krtnje nasih krila, kao i bolji protok lopte)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Placebo Lone star said:

Svako ko je odigrao bar jednu utakmicu vidi da ovo krpljenje na kecu ne ide.Pogledaj Barsu protiv nas pola cetvrtine i videces da pritisak na Voldena na vrhu kapice dovodi do toga da nam se napad raspadne.

 

Al nece ljudi da kazu da je to isto do trenera koji je forsirao Voldena na 1. Svaki igrac sa boljim plejem bi bio bolji, zasto samo JoB za koga se vidi da mu pick i nije bas jaca strana jer pri svakom drugom odmotovanju napravi korake po prijemu lopte? Ljudi ko papagaji ponavljaju da je Obrajant bolji sa Radonjicem, uglavnom zbog odbrane mita oko Radonjica, a niko da konkretno objasni koja mu je to uloga promenjena u odnosu na ranije? 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mmajstor said:

 

Al nece ljudi da kazu da je to isto do trenera koji je forsirao Voldena na 1. Svaki igrac sa boljim plejem bi bio bolji, zasto samo JoB za koga se vidi da mu pick i nije bas jaca strana jer pri svakom drugom odmotovanju napravi korake po prijemu lopte? Ljudi ko papagaji ponavljaju da je Obrajant bolji sa Radonjicem, uglavnom zbog odbrane mita oko Radonjica, a niko da konkretno objasni koja mu je to uloga promenjena u odnosu na ranije? 

 

 

Vise puta su papagaji objasnjavali gde se vidi napredak JOBa I donekle promenjena uloga, ali ti ili nisi čitao,  ili nisi razumeo pročitano,  vec nastavljas istom supljom pricom..

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mmajstor said:

 

Al nece ljudi da kazu da je to isto do trenera koji je forsirao Voldena na 1. Svaki igrac sa boljim plejem bi bio bolji, zasto samo JoB za koga se vidi da mu pick i nije bas jaca strana jer pri svakom drugom odmotovanju napravi korake po prijemu lopte? Ljudi ko papagaji ponavljaju da je Obrajant bolji sa Radonjicem, uglavnom zbog odbrane mita oko Radonjica, a niko da konkretno objasni koja mu je to uloga promenjena u odnosu na ranije? 

 

I da igra P & R,moze da se odmotova koliko hoce kad ga Volden ne vidi.Drugo on aenizvlaci jer ima korektan sut,sto prilicno daje prostora drugim igracima u reketu dok je protivnicki centar na JOBu.Ali opet dolazimo do pleja.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Vise puta su papagaji objasnjavali gde se vidi napredak JOBa I donekle promenjena uloga, ali ti ili nisi čitao,  ili nisi razumeo pročitano,  vec nastavljas istom supljom pricom..

 

Ocigledno nisam razumeo, ili to sto su pisali su prenebregnuli da smo videli i pre Radonje - pozicija 5, vise zidanja, manje ulaza, manje fade awaya, sut kad moze. Na tome se ustalila njegova uloga pre Radonjica, nakon svih  onih uzasnutih pokusaja da igra na poziciji 4 sto je i Radonjicu kao i svima nama posluzilo da znamo na kojoj poziciji je najmanje stetan, pre nego sto je imenovan novi trener...nije mu on izmislio da igra na poziciji 5. I tebi je ovo suplja prica? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Placebo Lone star said:

I da igra P & R,moze da se odmotova koliko hoce kad ga Volden ne vidi.Drugo on aenizvlaci jer ima korektan sut,sto prilicno daje prostora drugim igracima u reketu dok je protivnicki centar na JOBu.

 

Sada dobija u proseku 2 lopte vise od Koloma. Protiv Mornara mu je i Lojd odlicno asistirao. 33 posto sut za 3 je ok, nije wau, ali je za centra dobro. Meni uopste ne smeta kada sutne za 3. To sto ostali igraci imaju vise prostora kada se on izvuce na sut - pisi propalo, jer taj asist neces nikad videti. Tako da je najbolje da sutne kad je vec tu a cuvar mu se malo odmakne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Crni said:

Koliko nemam ocekivanja pred Efes, mrzim taj osecaj. Al se zato radujem svakom sledecem protivniku u Aba ligi. 

Zasto tako na kraj srca? Uvek ima sanse. Kotrola skoka u odbrani i da im seckamo igru maksimalno pametnim faulovima (da ih usporimo). Tako smo odigrali mislim drugu cetvrtinu protiv Barse. Tesko je ali ja se uvek nadam. Ako nas krene sut kao protiv Mornara ima maksimalno da zagorcamo zivot Efesu. Mada nije sramota ni izgubiti od Efesa 

Link to comment
Share on other sites

Efesu jako bitna utakmica, izgubili su od Zenita, na 8 su mestu i treba im pobeda, kao i nama. To i može da nam bude šansa, s obzirom da su nas ponizili u BG treba pronaći neki motiv više kod igrača. Kao što i reče Chucky, što duže budemo u nekom egalu ili im dišemo za vratom ima šanse da ih iznenadimo i otmemo pobedu jer igraju kod kuće , moraju da pobede, veliki su favoriti. Nemamo šta da izgubimo, kao ni protiv Reala. A Radonja da ponizi onog smrada od trenera.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Koliko nemam ocekivanja pred Efes, mrzim taj osecaj. Al se zato radujem svakom sledecem protivniku u Aba ligi. 

jos gore je kad nemas nikakvih  ocekivanja, onda pocne utakmica i nalozis se skroz u fazonu "ma dobijamo ovo" i na kraju nula. to ume mozdani udar da izazove. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Efes najveće razočarenje dosadašnjeg dijela EL. A opet rutinirali su nas u Bg sa osam igrača , Moerman nam sam dao tri ili četiri trojke a i tradicionalno gubimo tamo. Neka se bar momci pošibaju sa srcem pa šta bude bude. Tek se nismo nadali pobedi u Madridu pa eto ipak se desila. Možda se ponovi opet nešto slično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...