Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

i tako ni mesec dana od dolaska radonje, od ekipe koja je bila u rasulu plus ove povrede, dosli smo do toga da u el skupo prodajemo kozu da tako kazem a u abi se pobeda ne dovodi u pitanje..

 

jab sad poptisao da dovedemo stimbaru umesto joba i kuzmica, nervirao bi se i dalje al bi to bilo 40% sekiracije manje nego sada a i ucinak na terenu bi bio nesto bolji..

videli smo i  sad na kraju da job ne slusa to, i da ga briga za pobedu, njemu je samo bitno da ispaljuje suteve itd i tome slicno..

 

pulenu brz oporavak

 

Rekoh pre mesec dana, nas Štimac i Čović dele od laganog osvajanja ABA lige.

Jbg, šteta što se išlo linijom populizma i neulaženja u novi sukob sa košarkaškim analfabetama.

 

Valjda je večeras Dobrić objasnio nekima koji su bili zapanjeni i zabrinuti zašto dobija toliko minuta kod Radonjića.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Rekoh pre mesec dana, nas Štimac i Čović dele od laganog osvajanja ABA lige.

Jbg, šteta što se išlo linijom populizma i neulaženja u novi sukob sa košarkaškim analfabetama.

 

Valjda je večeras Dobrić objasnio nekima koji su bili zapanjeni i zabrinuti zašto dobija toliko minuta kod Radonjića.

Imas pravo za neke stvari.

Al pominjanje mlohave mase i tatinog sina je zaista blamaz.

Nekako mislim da je i puko trolovanje, samo iz razloga netrepeljivosti prema jobu, i plejmejkerskom tandemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Valjda je večeras Dobrić objasnio nekima koji su bili zapanjeni i zabrinuti zašto dobija toliko minuta kod Radonjića.

 

dobro je torimaux, lepo sam pitao otkud dobriću toliko minuta i ti si mi autoritativno objasnio da je to zato što sada imamo trenera koji je zna svoj posao i super.

inače nisam prisustvovao objašnjavanju ali drago mi je da igra dobro

 

meni kada se neki igrač ne dopada to ne znači da ću da se upirem da svima objasnim kako nema pojma ili da je ćelava neznalica i šta ti ja znam

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Imas pravo za neke stvari.

Al pominjanje mlohave mase i tatinog sina je zaista blamaz.

Nekako mislim da je i puko trolovanje, samo iz razloga netrepeljivosti prema jobu, i plejmejkerskom tandemu.

 

Govorim u okviru realnih mogućnosti, naravno da bih više voleo Markovića i Petruševa recimo, ali oni su nam nedostupni.

 

Jednostavno Čović i Štimac bi bili korisniji od Hola/Koloma i Kuzmića.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

Neko bi rekao da on kod Radonje jedino zna da igra.Tj kod Radonje postuje dogovor.

 

1 hour ago, pavijan2 said:

Radonja je jedini autoritet za njega.

 

Baš sam nekidan razmišljao o ovome. Po mom mišljenju, Branko je praktično neupotrebljiv u ekipama gde se ne igra dobra timska odbrana. Može on da se lomi koliko hoče, ali to neče imati nikakvog efekta, ako temelj odbrane ne postoji.

 

A pošto kod Radonje svi igraju odbranu i svi bolje znaju svoje uloge i ko šta radi, Branko onda tu dođe samo kao šlag na tortu. Da to još dodatno pritegne. I tu je on svoj na svome. Zato ne iznenađuje da je proigrao u zadnjih par utakmica.

 

 

43 minutes ago, kokodakalo said:

Kako mislis da ga pitaju, kad su mozda videli da ga je nas igrac udario. Sa njihove klupe se situacija nij videla, gledali su u ledja mislim Lazicu i Smitu. Bili su ubedjeni da ga je nas igrac udario i to je verovatno tako izgledalo sa te strane. Zasto bi pitali Smita ako misle da ga je udario Lazic. Ako bi za sat vremena tvrdili da smo im mi povredili igraca onda bih mogao da verujem u losu nameru, za sada mislim da je rec o nesporazumu. Ne mislim da su braca nekorektni, sta vise koliko se secam rec je o retko korektnim ljudima.

 

Ja tu korektnost iskreno u njihovj profesiji nisam nešto puno video. Svojim postupcima su u više navrata oddavali utisak odvratnih seljačina. Možda su se trudili da nas poštede tih sranja, posebno što je jedan od ove dvojice goblina primio od kluba neku plaketu (nemam pojma zašto), ali je bilo jasno da če se kad tad desiti ovo, jer nemogu iz svoje kože. To se je naravno desilo sad, pošto su oni umislili da su nam kofol neki ozbiljni rivali, a mi jih bolno prizemljili sa pola gasa.

 

Ono. Čovek je uspeo da iznervira jednoga Radonju da krene da se napušava sa njim. Pametnom dosta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

dobro je torimaux, lepo sam pitao otkud dobriću toliko minuta i ti si mi autoritativno objasnio da je to zato što sada imamo trenera koji je zna svoj posao i super.

inače nisam prisustvovao objašnjavanju ali drago mi je da igra dobro

 

meni kada se neki igrač ne dopada to ne znači da ću da se upirem da svima objasnim kako nema pojma ili da je ćelava neznalica i šta ti ja znam

 

Ok, to je vrv suština našeg diamteralno suprotnog shvatanja košarke.

 

Čini mi se da ti više gledaš individualno kvalitet igrača i da li ti je njegova igra dopadljiva, dok mene prvenstveno interesuje kakav će on biti u službi Zvezde i ostvarivanja rezultata.

Ne želim umetnike u timu ako ćemo zbog njih imati više poraza nego sa šljakerima ili mlohavim masama, ali mogu da razumem i suprotno viđenje, ne slažem se, ali razumem.

 

Za Dobrića jesam bezobrazno odgovorio, jer se zaista iz aviona vidi koliko doprinosi na obe strane terena, pa sam preterao priznajem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

posebno što je jedan od ove dvojice goblina primio od kluba neku plaketu (nemam pojma zašto)

Zato što je bio trener Zvezde sa kojom je osvojio YUBA ligu. Ne treba preterivati u osudama Pavićevića jer su do sada bili više nego korektni prema Zvezdi. Ako ne veruješ potraži na netu ranije izjave. Ovo večeras ne znam kako bih okarakterisao jer želim da verujem da nisu videli da je Smit povredio Jeremića i da je zato izbila svađa sa Radonjićem a izjavu pomoćnika ne bih komentarisao jer nije došla direktno od braće Pavićević.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Zato što je bio trener Zvezde sa kojom je osvojio YUBA ligu. Ne treba preterivati u osudama Pavićevića jer su do sada bili više nego korektni prema Zvezdi. Ako ne veruješ potraži na netu ranije izjave. Ovo večeras ne znam kako bih okarakterisao jer želim da verujem da nisu videli da je Smit povredio Jeremića i da je zato izbila svađa sa Radonjićem a izjavu pomoćnika ne bih komentarisao jer nije došla direktno od braće Pavićević.

Mozda ranije nisu bili medju favoritima nego su bi autsajderi...Sad im apetiti porasli i tako...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Ok, to je vrv suština našeg diamteralno suprotnog shvatanja košarke.

 

Čini mi se da ti više gledaš individualno kvalitet igrača i da li ti je njegova igra dopadljiva, dok mene prvenstveno interesuje kakav će on biti u službi Zvezde i ostvarivanja rezultata.

Ne želim umetnike u timu ako ćemo zbog njih imati više poraza nego sa šljakerima ili mlohavim masama, ali mogu da razumem i suprotno viđenje, ne slažem se, ali razumem.

 

Za Dobrića jesam bezobrazno odgovorio, jer se zaista iz aviona vidi koliko doprinosi na obe strane terena, pa sam preterao priznajem.

 

nije uopšte u tome stvar.

ja dobrića ne gotivim zato što je do sada uglavnom igrao očajnu odbranu i bio je koristan isključivo ukoliko mu ulaze šutevi a još se iz truda i pristupa koji mu je bio jedina konstanta izrodi neka ukradena, off skok itd.

 

ako u ovim poslednjim tekmama igra dobru odbranu kao što kažete a šutevi mu ulaze, naravno da treba da igra koliko god može.

moje pitanje-čuđenje je bilo na osnovu onoga što sam video do sada (godinama) a ne na osnovu nečega što nisam gledao, kao što sam i naglasio.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Knipex said:

Zato što je bio trener Zvezde sa kojom je osvojio YUBA ligu. Ne treba preterivati u osudama Pavićevića jer su do sada bili više nego korektni prema Zvezdi. Ako ne veruješ potraži na netu ranije izjave. Ovo večeras ne znam kako bih okarakterisao jer želim da verujem da nisu videli da je Smit povredio Jeremića i da je zato izbila svađa sa Radonjićem a izjavu pomoćnika ne bih komentarisao jer nije došla direktno od braće Pavićević.

 

Da, sad kad si spomenuo, sjetio sam se da su to pričali, kad mu je tad uručivana ta plaketa. Hvala na informaciji.

 

Izjave i priča su po meni nešto sasvim nebitno, ako ti to nisi sposoban da ispratiš delima. A oni to očigledno nisu. Jbg, ja nemogu da ti priznajem izjavu koliko ti voliš i poštuješ Zvezdu, ako svojim postupcima u prvoj prilici pogaziš te svoje reči. 

Za povredu Jeremića. Em postoje snimci, em je bilo ogromno vremena da se proveri, kad bi jim stvarno stalo do toga. A da stvarno poštuju naš klub i trude se da ohrane dobre odnose, proverili bi pre nego što su počeli da optužuju.

 

Pazi, molim te, smeta im što igramo odbranu i idemo na ofanzivni skok. Izvinite, Gospodo. Evo vam Hapoel Galil Gilboa u ligi šampiona, pa sa njima izvodite šuterske treninge bez odbrane i glumite NBA ludilo. Žao nam je (not really), ali protiv ove Zvezde to neče da može.

Edited by L' Imperatore
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su debili ovi sa arene :krstipd4: Gledao sam snimak utakmice na areni 3, pošto sam live gledao na telefonu. Na poluvremenu naprave pauzu za reklame i nakon reklama puste snimak drugog poluvremena rukometne utakmice Argentina - Hrvatska. Valjda zato što je onaj pomoćni trener Mornara pominjao rukomet na KZŠ, ja nemam drugo objašnjenje za ovu glupost...

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u datoj situaciji izgubili trenera a oni njihovog Nesu Ilica,sudije su stvarno zagovnale sa tom odlukom u veoma bitnoj utakmici.Mogu samo da predpostavim sta je Pavicevic govorio kada je Dejo morao da reaguje.Aleksa je verovatno na hladjenju,proslu mu je par lopti kroz usi za lagane poene protiv Barse .Veceras sa pozicije cetiri smo imali duplo golo,ne zna se ko je bio gori...

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ludaci iz Bara još pamte onaj kos, u poslednjem napadu na 20 razlike, iz Beograda prošle sezone.

Nesto su rekli da će se osvetiti u Baru za to tako da su dočekali taj trenutak veceras, da serviraju "osvetu" dok je hladna. 

Nije im išlo planu pa su malo popizdeli inače ne vidim drugi razlog za ovakvu tenziju i nervozu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

Kapiram da ludaci iz Bara još pamte onaj kos, u poslednjem napadu na 20 razlike, iz Beograda prošle sezone.

Nesto su rekli da će se osvetiti u Baru za to tako da su dočekali taj trenutak veceras, da serviraju "osvetu" dok je hladna. 

Nije im išlo planu pa su malo popizdeli inače ne vidim drugi razlog za ovakvu tenziju i nervozu. 

Pa osvetili su se i razbili nas u Baru posle toga. Sta hoce jos? Dosta za par godina ta jedna pobeda ako se mene pita.

Link to comment
Share on other sites

Kratak je put od uber simpaticne ekipice ( od pre sezonu dve) , do najprizemnijeg dziberluka i "seljane" , sve zbog "trenera"  i  "strucnog staba" ...
 
Brz oporavak Pulenu.
Meni su stvarno bili simpatični, a u odnosu na Budućnost miljama ispred.. Međutim, do ove godine se situacija bitno promenila. Nakrcali su masu nekih igrača. Malo je Pavićevićima slava/pare udarila u glavu, a s druge strane Budućnost se nekako skromno okrenula sebi, onaj Bokan sve manje iskače, tu je naš Luka, pa i ovaj Apić je uvek bio skroman i drag, Ivanovića sam uvek gotivio, onda trener koji nije džiber, skroman, radi, ima pristojne komentare.. Pri tome i dalje bih uvek želeo pre Mornar u plej ofu, Budućnost je tu ozbiljniji i teži rival. Znači, nije uopšte što je Mornar kao veća pretnja Zvezdi.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...