Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Izvini sto ti se ovako obracam, ali ne lupetaj.

Kuzmic je pokazao nesto protiv Reala. Da li je to zbog toga sto mu je bivsi klub. Ali ni pre a ni veceras nije pokazao nista. Ja bih njega u FMP ponovo. Job nas izvlaci vec nekoliko utakmica. 

 

Prihvatam izvinjenje, ali ocigledno ne umes da skapiras ono sto si procitao. JoB i Kuzmic mogu da se porede ako cemo da pricamo ispred marketa uz pivo i pljujemo sve zivo. Ako cemo ozbiljno da pricamo, ne mozemo da poredimo igraca kom je namenjena uloga glavnog igraca uz Lojda, i kosarkasa koji je bio projektovani bekap, ali zbog Noka i Terija mora prinudno da igra C, mada i sad je opet bekap, jer JoB igra na pet vecinu vremena.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vlada_79 said:

Dzoni najbolji skakac na utakmici za manje od 18 minuta. Tacnije deli prvo mesto sa Miroticem. Nije lako sa 204 cm krvi ti se dole ispod kosa sa ovoliko atletski mocnom Barsom.

 

Sa druge strane Deda deli prvo mesto u nasem timu po korisnosti sa Voldenom. A ljudi bi da ga salju van 12.

 

Eto jos jedan dokaz da statistika moze da bude go kurac.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Kuzmic nije bekap, ali je pre osam meseci bio prebacen u FMP, jer nije mogao da se izbori za minutazu pored Stimca i ne znam ko je igrao peticu jos.

 

Davidovac jeste bekap. 

 

JoB je najplaceniji igrac u ekipi, ima ozbiljnu reptuaciju, doveden je da bude uz Lojda glavni igrac ekipe. Nema kvalitet za to, zasrali smo, ali imam pravo da me nervira to sto je neko sebican, samoziv i totalno operisan od timske kosarke. Cak se to dolaskom Radonje i promenilo, ali nedovoljno da moze da se stavi u bilo kakvu korisnu funkciju. Odigrace on jos dobrih utakmica, bice i slabijih, cinjenica je da on uopst enije toliko dobar suter koliko misli, nikad ne ulazi u mod gde ubacuje sve zivo, vec obicno na dva pogodjena suta, ide jedan promasaj iz izgledne pozicije i slicno. 

Markosse, cenim tvoje misljenje ali mislim da gresis. Me bih rekao ni da JOB nije inteligentan, vec sebican, sto nama koji gledamo ide na zivce. On je uzeo par otvorenih suteva za tri poena danas i nije pogodio ali neki od tih suteva su iz akcija koje su i pravljene da uzme sut sa trojke (sa centralne pozicije iza slobodnih bacanja). Ta akcija je cesta i on zna i da pogodi odatle. Veceras nije i to je to. Mislim i da je bio najbolji skakac u nasoj ekipi (nisam gledao statistiku). Da sam ocekivao vise od njega - jesam. Ali nije najgori (po meni). Treba ponovo uklapati njega, Loyda i Waldena. Mislim da tu ima dosta potencijala. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Prihvatam izvinjenje, ali ocigledno ne umes da skapiras ono sto si procitao. JoB i Kuzmic mogu da se porede ako cemo da pricamo ispred marketa uz pivo i pljujemo sve zivo. Ako cemo ozbiljno da pricamo, ne mozemo da poredimo igraca kom je namenjena uloga glavnog igraca uz Lojda, i kosarkasa koji je bio projektovani bekap, ali zbog Noka i Terija mora prinudno da igra C, mada i sad je opet bekap, jer JoB igra na pet vecinu vremena.  

Bolje da smo zadrzali Terija nego Kuzmica.

Link to comment
Share on other sites

Poraz je očekivan, ali ovoliko neinteligencije u našem timu baš boli. A tek bacanja, mislim da niko nije spojio dva pogođena sem JOBa. 

 

Ne znam šta se misli sa Kuzmićem, stvarno mi nije jasno da mu se daje sekund u igri jer čovek više nije košarkaš. Ne može čak ni da skoči. Usrao nam se u nastavak utakmice sa onim promašenim kucanjem, gde nije mogao da skoči i zakuca nego se nabio u obruč, iako uz faul, koji nije bio toliko jak da ga toliko omete. Plus dva promašena bacanja nakon toga. Umesto -2 idemo na -7, i polako kreće raspad... Da li smo mi socijalna ustanova pa da takve slučajeve držimo u EL ekipi? Čovek je za zahvalnicu i penziju. Takođe, da sam na mestu DeDe bilo bi me sramota da sa 26 godina budem onako spor i mlitav. Neki deda bi verovatno bio življi od njega jbt, siguran sam... Kolom takođe, bivši igrač... 

 

Čemu li se mi nadamo ove sezone? Ajd da sačekamo nedelju i Mornar, ali meni to liči na Igokea mod. Poliću se sam kofom nečega ako me demantuju... Premalo kvaliteta, mnogo neinteligencije i tek poneki bljesak... 

 

Kojom magijom smo začarali Real i dobili ih, nije mi jasno...

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Markoss said:

Moze do sutra da se brani JoB, ali on donosi vise stete nego koristi. Idealan igrac za skupocene timove da im igra 15ak minuta, pa ako ga ide sut da ga drze, ako ne, da ga klupiraju i ne vracaju u igru. Totalno je nepouzdan, retke su uopste tekme gde je on fire, cesce igra mrljavo gde malo ga hoce sut, malo ga nece sut. 

 

...

 

Rita ne mogu vise da gledam, atletski strec igrac bez suta, odbrane, skoka, napada, dodavanja, nicega - 0 kosarkasih kvaliteta i elemenata. Uz to navodno drvi kurac, nece da produzi ugovor, mrs. Ni u FMP-u mi se nije dojmio, al tek sad vidim kolko nema pojma. Kao trudi se ovo ono, decko nije bolji kosarkas od Borise. 

 

...

 

Pa niko ga i ne brani danas, kad je odigrao slabo. Ali opet je neizbežna činjenica da je u utakmicama pre ove (od dolaska Radonjića) odigrao u nekima solidno, u nekima odlično.

 

Za Reatha zaključuješ na osnovu današnje utakmice i to nije pošteno. Protiv Reala je bio jedan najboljih. Dosad pogodio dosta šuteva za tri, tako da neznam odkle to da je on stretch opcija bez šuta? Da ima 0 košarkaških kvaliteta je neistina i nepotrebno preteravanje. Ako napišeš stvari malo realnije, tvoje kritike če imati dosta veču težinu.

 

Što se tiče utakmice, jednostavno su nas ugušili ovi. Nikakva sramota ni razlog za paniku, pošto su baš bezobrazno jaki.

Edited by L' Imperatore
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

E jebiga sad. Kuzmic od nekog ko je iskontrolisao reket protiv najdominantnijeg centra u Evropi na vrelom terenu u Madridu, za par dana dosao do toga da nije ni za FMP.

 

Mislim da je to neki svojevrsni rekord u brzina pada u karijeri.

Edited by Vlada_79
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa niko ga i ne brani danas, kad je odigrao slabo. Ali opet je neizbežna činjenica da je u utakmicama pre ove (od dolaska Radonjića) odigrao u nekima solidno, u nekima odlično.

 

Za Reatha zaključuješ na osnovu današnje utakmice i to nije pošteno. Protiv Reala je bio jedan najboljih. Dosad pogodio dosta šuteva za tri, tako da neznam odkle to da je on stretch opcija bez šuta? Da ima 0 košarkaških kvaliteta je neistina i nepotrebno preteravanje. Ako napišeš stvari malo realnije, tvoje kritike če imati dosta veču težinu.

 

Što se tiče utakmice, jednostavno su nas ugušili ovi. Nikakva sramota ni razlog za paniku, pošto su baš bezobrazno jaki.

 

I uz to u stanju da igraju sjajnu odbranu.

 

Jasikevicijus u izjavi pred drugo poluvreme rece dobra odbrana u prvoj cetvrtini i onda komentar u stilu "zanimljiva" resenja (misleci na svoje igrace) u odbrani u drugoj gde sam odmah pomislio da im se "nacestitao" svega i svacega u svalcionici na poluvremenu. Videli smo i efekat toga u nastavku utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vlada_79 said:

E jebiga sad. Kuzmic od nekog ko je iskontrolisao reket protiv najdominantnijeg centra u Evropi na vrelom terenu u Madridu, za par dana dosao do toga da nije ni za FMP.

 

Mislim da je to neki svojevrsni rekord u brzina pada u karijeri.

 

Kuzmic je ovakav citave sezone. Jedno poluvrijeme protiv Reala nije reper. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tolika negativna energija ovde kao da smo izgubili od KK Pirota, a ne od FC Barselone.

 

Ne znam sta su neki ocekivali, da sa spanskim Ficom sa ovakvim skorom pobedimo kompletnu Barsu.

 

Kvalitetniji su ljudi i idemo dalje, Za neke vece domete u EL ovaj roster nije. Ljudi su u ponedeljak pobedili Real i sad pljuvaza. Pa dajte malo realnosti.

Edited by Zvezdinho
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Tolika negativna energija ovde kao da smo izgubili od KK Pirota, a ne od FC Barselone.

 

Ne znam sta su neki ocekivali, da sa spanskim Ficom sa ovakvim skorom pobedimo kompletnu Barsu.

 

21-12 bacanja, i to u Pioniru gde treniraš... bar to sam očekivao da bude bolje...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Tolika negativna energija ovde kao da smo izgubili od KK Pirota, a ne od FC Barselone.

 

Ne znam sta su neki ocekivali, da sa spanskim Ficom sa ovakvim skorom pobedimo kompletnu Barsu.

 

E, a niko pritom da pohvali spanskog Ficu da je sad imao cak cetiri puta vise asistencija nego izgubljenih lopti i to protiv ovakve odbrane. Mislim ako se vec pominjao dosta puta u tom kontekstu, kako ima cesto vise izgubljenih nego asista.

Link to comment
Share on other sites

Ma Dzoni je stetocina, kako mozes ovako nesto napisati? 79.gif

Slaviša brate mili...za one dve promašene trojke u nizu na kraju tekme u kojoj ima dva poena iz igre treba mu prste prebiti...sve i da je uzeo 15 skoka. Roviti Lojd pada na mali mozak nakon hasl prodora i skoruje...a 130 kila krtine bi da trpa Barsu sa 8 metara. Pa u najmanju ruku nije drugarski...da ne idemo u dublju analizu.  

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 

21-12 bacanja, i to u Pioniru gde treniraš... bar to sam očekivao da bude bolje...

 

Evo, mi smo 4. po procentu pogodjenih sl.bacanja, desi se neki los dan, jbg.

 

https://www.euroleague.net/main/statistics?mode=Leaders&entity=Clubs&seasonmode=Single&seasoncode=E2020&cat=FreeThrowsPercent&agg=Accumulated

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

 

Kuzmic je ovakav citave sezone. Jedno poluvrijeme protiv Reala nije reper. 

 

Dobro ali i jeste tu da po nekad tako snazno doprinese u skoku. Mislim da niko od nasih u klubu ni ne ocekuje da mu to bude standard. Verujem da igra za ubedljivo najsmesnije pare u karijeri a jedina domaca opcija. Valjda je tako i procenjeno od strane gazde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Slaviša brate mili...za one dve trojke u nizu mu treba prste prebiti...sve i da je uzeo 15 skoka. Roviti Lojd pada na mali mozak nakon hasl prodora i skoruje...a 130 kila krtine bi da trpa Barsu sa 8 metara. Pa u najmanju ruku nije drugarski...da ne idemo u dublju analizu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Ta dva pokusaja su izradjene akcije za njega gde on ostaje sam. Iz tih situacija i treba da sutne. Hajlajt ove utakmice je skakanje po glavi Kuridze na jednoj strani i sviranje faula kad je stavio ruku na igraca na drugoj. Sudije su lagano odradile utakmicu i nije bilo sanse da dobijemo, mada je ne bi dobili ni da nisu. Zao mi je sto im i Radonja nije pocastio majke kao Saras, pa da i zaboravimo. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Slaviša brate mili...za one dve promašene trojke u nizu na kraju tekme u kojoj ima dva poena iz igre treba mu prste prebiti...sve i da je uzeo 15 skoka. Roviti Lojd pada na mali mozak nakon hasl prodora i skoruje...a 130 kila krtine bi da trpa Barsu sa 8 metara. Pa u najmanju ruku nije drugarski...da ne idemo u dublju analizu.  

 

 

 

 

 

oba pokusaja su bila cista.zamisli da su obe usle. On to pogadja . nema sta da mu se prebijaju prsti.

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

nisam gledao  pa da pitam: kako je došlo do toga da dobrić igra najviše minuta? vidim da je dobro šutirao za 3 al' opet

 

Dobrivoje je bio MVP u pobedi u Madridu a kolena mu pritom uzasno "krvrare". Mislim da ga Radonja opasno ceni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...