Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ma koji ce nam kurac plej, tu je walden kome to nije primarna pozicija i debeli kolom koji nije video teren 6 meseci.. 

cekali su halla 2 meseca da se oporavi i onda kad se oporavio hoce da ga silbuju.. teska sprdacina.. ovo nece proci ni u abi a kamoli protiv ovih azdaja..

 

kakva neartikulisana konjina je job, davaj stevica umesto njega sve vas jeblo..

Edited by n4l1m
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mile1 said:

Blago tebi ako je o'brajant glavni krivac.Da li vidis sta igra Kuzmic, Rit i Davidovac. Ali ne najlakse je uvek napljuvati obrajanta

za kuzmica sam odavno rekao da je zavrsio sa profi kosarkom, ne bi vise bio ni pojacanje za fmp..

rit je predvidjen za petog visokog, nije on kriv sto se dovedi nespremni noko, i sto obrajnt siluje ovoliko koliko siluje..

Link to comment
Share on other sites

onaj promasaj kucanja kuzmica je ubilo ne nastavak  utkamice, nego ubija i volju za zivotom.. nije on vise ni za biznis ligu nazalos`

no bar se loyd vratio sa solidnim minutima, minute je dobio i noko, dobio bi i vise, al je sam trazio izmenu.. i toe to sto se tice ove utkamice, idemo dalje..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mile1 said:

Blago tebi ako je o'brajant glavni krivac.Da li vidis sta igra Kuzmic, Rit i Davidovac. Ali ne najlakse je uvek napljuvati obrajanta

 

Jbt uporedio si tri igraca koji zajedno nemaju platu koliko on. Okej, niko od nas nije finansijer kluba, nit iz dzepa, nit u dzep, ali se zna da su Kuzmic i Davidovac bekapi, Rit nije ni toliko, a da je JoB doveden da bude najbolji igrac u timu, onda je jasno da je ovaj krivlji od ove trojice. 

 

Mada ok i ova trojica mi zestoko idu na kurac, samo me smara opravdavanje JoB-a koji je glup ko qrac. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kokodakalo said:

Od pocetka sezone istu pricu pricamo. Treba nam prvi plej.

Ne treba nam prvi plej, treba nam jos malo aplaudiranja velicinama evropske kosarke, koji istresu govna po nama

1 minute ago, Markoss said:

 

Jbt uporedio si tri igraca koji zajedno nemaju platu koliko on. Okej, niko od nas nije finansijer kluba, nit iz dzepa, nit u dzep, ali se zna da su Kuzmic i Davidovac bekapi, Rit nije ni toliko, a da je JoB doveden da bude najbolji igrac u timu, onda je jasno da je ovaj krivlji od ove trojice. 

 

Mada ok i ova trojica mi zestoko idu na kurac, samo me smara opravdavanje JoB-a koji je glup ko qrac. 

Kuzmic nije bekap, a ni Davidovac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze do sutra da se brani JoB, ali on donosi vise stete nego koristi. Idealan igrac za skupocene timove da im igra 15ak minuta, pa ako ga ide sut da ga drze, ako ne, da ga klupiraju i ne vracaju u igru. Totalno je nepouzdan, retke su uopste tekme gde je on fire, cesce igra mrljavo gde malo ga hoce sut, malo ga nece sut. 

 

S druge strane, Volden se maksimalno potcenjuje, cak i poredi sa CMM, decko nam je posle Lojda ubedljivo najbolji, najkorisniji i najzahvalniji igrac. Nije plej, ali je svakako sjajan igrac za nas. 

 

Rita ne mogu vise da gledam, atletski strec igrac bez suta, odbrane, skoka, napada, dodavanja, nicega - 0 kosarkasih kvaliteta i elemenata. Uz to navodno drvi kurac, nece da produzi ugovor, mrs. Ni u FMP-u mi se nije dojmio, al tek sad vidim kolko nema pojma. Kao trudi se ovo ono, decko nije bolji kosarkas od Borise. 

 

Domaci igraci poprilicno nepouzdani, ali jbg, s njima moramo da zivimo, pitanje je dal mozemo nekog srpskog igraca da uzmemo, a da bi nam nesto vise od ovih sad doneo. Nisam neki fan Avramovica. Doduse, uvek sam branio Dobrica i Davidovca, ali ovaj prvi me tolko frustrira kad ga gledam kako iz minuta u minut pravi dobar, pa dva losa poteza, a drugi prosto u sezoni kad treba da napravi iskorak izgleda fizicki nikad gore. Nazalost, moramo da trpimo vecinu njih.

 

Nadam se pleju, ali ne verujem u to. I dalje je ovo tim koji ima potencijal da osvoji ABA ligu i KLS, sto treba da nam bude najbitnije. EL je nazalost zavrsena prica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mile1 said:

Blago tebi ako je o'brajant glavni krivac.Da li vidis sta igra Kuzmic, Rit i Davidovac. Ali ne najlakse je uvek napljuvati obrajanta

 

Ekstremno je teško kontrolisati ovakvog igrača koji ima tendenciju da mnogo češće bude u štetočinskom nego u korisnom modu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rijesili nas u trecoj, ruku na srce kasnije nego sto sam ocekivao ali smo se drzali uz pomoc odbrane i Loyda. 

 

U nastavku Higins unistio Radanova pa Kuzmic u stetocina modu i onda Dzoni i Rit koji su potvrdili katastrofalno izdanje iz prvog poluvremena. Nnoko je trebao da igra u trecoj cetvrtini. 

 

Startnog pleja nemamo pa nemamo, nismo ga nasli za 7 mjeseci pa necemo ni za 7 dana koliko je ostalo za registraciju. 

 

Slijedi Bar, jos jedno nerviranje u najavi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne treba nam prvi plej, treba nam jos malo aplaudiranja velicinama evropske kosarke, koji istresu govna po nama

Kuzmic nije bekap, a ni Davidovac

 

Kuzmic nije bekap, ali je pre osam meseci bio prebacen u FMP, jer nije mogao da se izbori za minutazu pored Stimca i ne znam ko je igrao peticu jos.

 

Davidovac jeste bekap. 

 

JoB je najplaceniji igrac u ekipi, ima ozbiljnu reptuaciju, doveden je da bude uz Lojda glavni igrac ekipe. Nema kvalitet za to, zasrali smo, ali imam pravo da me nervira to sto je neko sebican, samoziv i totalno operisan od timske kosarke. Cak se to dolaskom Radonje i promenilo, ali nedovoljno da moze da se stavi u bilo kakvu korisnu funkciju. Odigrace on jos dobrih utakmica, bice i slabijih, cinjenica je da on uopst enije toliko dobar suter koliko misli, nikad ne ulazi u mod gde ubacuje sve zivo, vec obicno na dva pogodjena suta, ide jedan promasaj iz izgledne pozicije i slicno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

S druge strane, Volden se maksimalno potcenjuje, cak i poredi sa CMM, decko nam je posle Lojda ubedljivo najbolji, najkorisniji i najzahvalniji igrac. Nije plej, ali je svakako sjajan igrac za nas. 

 

Volden nam je pola tima, doslovno. Pre svega u odbrani, a bogami i u napadu bez njega na parketu debelo škripi. Bilo kakvo poređenje sa CMMom je urnebesno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Kuzmic nije bekap, ali je pre osam meseci bio prebacen u FMP, jer nije mogao da se izbori za minutazu pored Stimca i ne znam ko je igrao peticu jos.

 

Davidovac jeste bekap. 

 

JoB je najplaceniji igrac u ekipi, ima ozbiljnu reptuaciju, doveden je da bude uz Lojda glavni igrac ekipe. Nema kvalitet za to, zasrali smo, ali imam pravo da me nervira to sto je neko sebican, samoziv i totalno operisan od timske kosarke. Cak se to dolaskom Radonje i promenilo, ali nedovoljno da moze da se stavi u bilo kakvu korisnu funkciju. Odigrace on jos dobrih utakmica, bice i slabijih, cinjenica je da on uopst enije toliko dobar suter koliko misli, nikad ne ulazi u mod gde ubacuje sve zivo, vec obicno na dva pogodjena suta, ide jedan promasaj iz izgledne pozicije i slicno. 

Izvini sto ti se ovako obracam, ali ne lupetaj.

Kuzmic je pokazao nesto protiv Reala. Da li je to zbog toga sto mu je bivsi klub. Ali ni pre a ni veceras nije pokazao nista. Ja bih njega u FMP ponovo. Job nas izvlaci vec nekoliko utakmica. 

Edited by Slavisa iz Tavankuta
Link to comment
Share on other sites

skoro preslikana prva utakmica. Barsa da gas pa malo popusti i tako u krug. Odbrana im je beton. Mi smo imali momenat kada je Jaskevicius dobio tehnicku da prelomimo utakmicu na nasu stranu ali smo (po obicaju ove sezone) to uprskali. Cini mi se da u Nnoku ima kosarke i da ce za nekoliko nedelja biti vazan igrac pod kosem. Loydu treba vremena.

Svi ovi porazi su ok ako mi izvucemo pouke iz njih. Ali meni se cini da to ne radimo. Slicne stvari se ponavljaju koje su se i kod Obradovica desavale. Valjda i ovaj ubitacan ritam utakmica ne daje mogucnost da treninzima znacajno popravimo igru.

Eh da, sudije veceras nisu ni za drugu Srpsku ligu bile. Ovoj Barseloni ne treba nikakva pomoc i sramota je sta su par svirali. Osecaja za igru nigde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Bas to. Samo mi nije jasno zasto ga Radonjic nije klupirao ranije. A i opet se desilo da se kasni sa TO. 

 

Nije ga klupirao ranije jer je Kuzimić večeras odlučio da ne bude košarkaš, a Noko se tek privikava...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzoni najbolji skakac na utakmici za manje od 18 minuta. Tacnije deli prvo mesto sa Miroticem. Nije lako sa 204 cm krvi ti se dole ispod kosa sa ovoliko atletski mocnom Barsom.

 

Sa druge strane Deda deli prvo mesto u nasem timu po korisnosti sa Voldenom. A ljudi bi da ga salju van 12.

Edited by Vlada_79
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt kad se setim da se ovde jedan SF (bitna je i pozicija ako govorimo o ISO igracu) poput Stratosa stavljao pod privatnika, a covek svaku bitnu tekmu clutchovao, uz to se desavalo da ne moze bog sveti da ga brani kad udje u seriju, a da se sad izmislja milijardu opravdanja za PF/C koji je iso igrac, videcemo kakav clutcher, ali totalno nepouzdani suter koji ima prosecne procente i redovno ima manji index od poena, sto je suludo za poziciju koju igra.

 

Decko i danas pali najlaganije dve trojke u situaciji kad nam se Barsa odmice, bez ikakvog smisla, totalno mu hladna ruka i sutira bez razmisljanja, ni ne pokusava da napadne kos, da izvuce faul, da proba da prvo da neki lagan kos, pa tek onda da se uskurci pa da sutira, ne ne, on to ne kapira, on vidi kos i opalice za tri sigurno, pa ako promasi sta ima veze...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlada_79 said:

Dzoni najbolji skakac na utakmici za manje od 18 minuta. Tacnije deli prvo mesto sa Miroticem. Nije lako sa 204 cm krvi ti se dole ispod kosa sa ovoliko atletski mocnom Barsom.

Ma Dzoni je stetocina, kako mozes ovako nesto napisati? :79:

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...