Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

16 minutes ago, n4l1m said:

ofkors, ko i uvek bas protiv nas svima se vracaju bitniji igraci, pa ce tako mirotic igrati sutra..

aj sto se njima vracaju a plus su i onako jaci, nego nema konstantno fale po 2-3 igraca unazad 2 meseca... :fking annoying:

 

...dajemo im po par nosioca fore jer mi smo cigani...najjači smo najjači :capone_2:.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, n4l1m said:

ofkors, ko i uvek bas protiv nas svima se vracaju bitniji igraci, pa ce tako mirotic igrati sutra..

aj sto se njima vracaju a plus su i onako jaci, nego nema konstantno fale po 2-3 igraca unazad 2 meseca... :fking annoying:

 

Tito u staroj kuku-lele formi, dan pre meča...

 

Dobijamo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Tako sam i ja nešto razmišljao a baš htjedoh pitat da li Volden ima naše drzavljanstvo. Kao da sam negdje naletio na tu informaciju ali nisam bio siguran. 

Ja mislim da Volden nema naše državljanstvo, prošle godine na kupu su imali Panter i Pejdž, nigde nisam našao za Voldena...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tunis said:

Ja mislim da Volden nema naše državljanstvo, prošle godine na kupu su imali Panter i Pejdž, nigde nisam našao za Voldena...

Uveo bi da svaki stranac koji je igrao za oba kluba dobije drzavljanstvo.Samo ne Stefan Jankovic,on ne zasluzuje da igra kosarku u Srbiji.Ne zasluzuje kvalitetima Tamis,a kamoli ova dva velika kluba gde jw igrao.Da on je stranac i mesar koji bije,a kosarka je plemenit sport.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ima nesto i do Cedevite. U jednom trenutku 18 od 32 za tri. Zatrpali su ih, ali moze da se desi to sto ti govoris, posto imaju jos zaostalu sa Igokeom.

Naravno da ima, Cedevita je diktirila tempo, odnosno Blazic i Peri su ih toliko izmaltretirali, ovima se jos vrti u glavi. Rolerkoster, nema Buducnost ni snage ni kvaliteta da pravi serije i ubedljive pobede. Videcemo ko ce izboriti to 4. mesto. Mislim da ce se tu boriti Igokea, Buducnost i Olimpija, mi i Mornar smo sigurni.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sigurno dolazi plej jer je očigledno da nas je Sale ozbiljno usosio sa Kolomom. Ne zna se ko se više trenutno blamira...Kino svojim geganjem oko blokova ili uprava koja je aminovala da se zadnje pojačanje dovede u ovom obliku. Vraća nam se Lojd, Nnoko će uskoro na parket, Radanov razdrmao redove, Dobrivoje ume da bljesne....i onda ulazimo u tesnu završnicu i Radonja zadnja dva minuta mora da ubaci šatro osveženog Koloma a ovaj i dalje iskolačen i zajapuren za sve pare. Uzgred, ako neko zna koliko plaćamo ovo zadovoljstvo, nek pokaže razumevanje i taj podatak zadrži za sebe. Ne moramo mi cigani baš sve da znamo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Mislim da sigurno dolazi plej jer je očigledno da nas je Sale ozbiljno usosio sa Kolomom. Ne zna se ko se više trenutno blamira...Kino svojim geganjem oko blokova ili uprava koja je aminovala da se zadnje pojačanje dovede u ovom obliku. Vraća nam se Lojd, Nnoko će uskoro na parket, Radanov razdrmao redove, Dobrivoje ume da bljesne....i onda ulazimo u tesnu završnicu i Radonja zadnja dva minuta mora da ubaci šatro osveženog Koloma a ovaj i dalje iskolačen i zajapuren za sve pare. Uzgred, ako neko zna koliko plaćamo ovo zadovoljstvo, nek pokaže razumevanje i taj podatak zadrži za sebe. Ne moramo mi cigani baš sve da znamo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A sta da kaze Himki koji placa Jovica 100 000, a ovaj povredjen, toliko dugo, a ovo sad sto igra, bolje da ne igra? I ovakav Kolom je jeftiniji i bolji trenutno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

A sta da kaze Himki koji placa Jovica 100 000, a ovaj povredjen, toliko dugo, a ovo sad sto igra, bolje da ne igra? I ovakav Kolom je jeftiniji i bolji trenutno.

Mislim da Himki placa Jovica "malo vise" od tih 100k🤔

Link to comment
Share on other sites

rekao bih da je jovic zavrsio sa ozbiljnom karijerom

 

stao se tice ABA konkurencije, najveca koska tu je futura

imaju 2 odlicna pleja, sljakere tamo gde treba, dovoljno suta, dominantnog centra, solidnu dubinu i vrlo dobrog trenera

trenutno jesu u padu forme, ali ubedljivo najzajebaniji protivnik za nas

duplo ozbiljnija ekipa od sokica npr

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Šta mislite o CMM-u?

 

Zanimljiva ideja, ali nadam se da postoje i druge opcije za nas osim večitog gledanja preko tarabe u komšiluk. CMM je sigurno bolji igrač u odnosu na to kako izgleda u poslednje vreme u KKP, ali moram da priznam da me je razočarao stavom i mentalitetom koji pokazuje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...