Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mislim da je veoma neadekvatan termin ''potrošen'' jer usmerava na pogrešnu odluku uprave.

Upravi se ne može zameriti ni odabir trenera za novu EL sezonu (jer je sve išlo u prilog Obradoviću što dokazuje i okvirno 80% podrške na svim nivoima)...ni trenutak kada je raskinuta saradnja.

Ne vidim ni jedan ograničavajući faktor koji je postavljen od strane kluba tokom tih 6 meseci. Limiti su naravno okolnost malog budžeta za ovaj najviši rang takmičenja ali to je gore-dole isto kao i za svakog trenera unazad. Okolnost je i igranje bez publike ali to nije stvar izbora zato se i zove okolnost. To je nepotrebno više potezati.

Saletov veliki peh jeste slučaj Nnoko i njegovi problemi sa zdravljem. Pangos je već daleko od faktora sreće i svejedno bi ostao na nivou puste želje i da smo značajno podigli ponudu. Možda bi neki drugi trener ciljao manje visoko npr. nekog Prepelića ili Kobsa i samim tim sigurno i prošao bolje i izbegao krizu koju još nismo sanirali...nasuprot.

 

Sale je potrošio na veoma pogrešan način sve čime je raspolagao na startu...pravovremeni dolazak, dobar vajb kojim je dočekan, slobodu u sastavljanju rostera, budžet, svoj prepoznatljiv stil igre, uloge koje je delio igračima ili im nije dodelio nikakvu, autoritet koji je kao igračka legenda imao po difoltu bar kod domaćih igrača...momentum trenera u naletu.

Razumem da je svima žao što smo ovako prošli i mi i klub i Sale, ali bar u ovom slučaju nema prostora za mistifikacije i prebacivanja krivice. 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja samo želim da gledam kako se momci maksimalno bore na svakoj utakmici kao da je EL finale. Ima još 14 utakmica do kraja, u ovakvoj sezoni bez navijača svašta tu može da se desi. I dalje se ciganjski nadam nekoj iznenadnoj seriji pobeda, jebiga. 

 

I ja ovako razmišljam. Tek smo prešli polovinu regularnog dela sezone. Ima tu još mnogo da se igra. A ako u večini utakmica budemo uspevali da pružimo svoj maksimum, radiče ponovo kalkulatori i računice, tamo negde u 30. kolu.

 

1 hour ago, Gudura said:

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=006085&seasoncode=U2020#!U2020_TS

 

Da se ovaj mali pojuri za sledecu sezonu, ozbiljna perspektiva...za pocetak da bude legitimni back up PG, u EL ako Bog da...😎

 

Mnogo se spominje Dimitrijević. Gledao sam završnicu ACB prošle sezone, i iskreno nisam zapazio ništa specijalno kod njega. Sad jedino ako mu je ovo neka breakout sezona, pa je zahvaljujuči tome skrenuo pažnju na sebe, neznam pošto nisam gledao ove sezone ništa. Ali po viđenom ranije, jako brzo bi ovde bio proglašen FMP materialom. 

 

Mada, ja sam uvek za to da se ekipa gradi tako da se dovedu najbolje domače opcije. A onda da se  rupe u rosteru popunjavaju strancima, odvisno od toga šta ti fali. Jer na tržištu stvarno ima svakakvih profila igrača i može ljeti da se nađe šta god ti zatreba, iako če neki pokušavati da te ubede da tome nije tako. Tako da ako stručni štab za Dimitrijevića proceni da bi on mogao da odigra barem neku sporednu ulogu, što da ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=006085&seasoncode=U2020#!U2020_TS

 

Da se ovaj mali pojuri za sledecu sezonu, ozbiljna perspektiva...za pocetak da bude legitimni back up PG, u EL ako Bog da...😎

 

Kad vec odosmo malo dalje  ...  Jovke i Dzoni Ivanovic za sledecu EL, pa onda sve ostalo. Jbg, mozda i bude realno ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nego, sutra Barsa, a iskreno meni u glavi više Mornar. Naravno, želim pobedu i protiv Barse i Mornara, ali ova druga mnogo mnogo bitnija. Dobro je što igramo kod kuće protiv barse makar da ne moramo da putujemo. Sutrašnja tekma bitna iz aspekta da odigramo isto kao protiv reala, i da tu odbranu i fokus i želju prenesemo i na meč protiv Mornara i što više dalje kroz sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Real zeli Loyda za narednu sezonu. Marca je ozbiljan izvor.

 

https://www.marca.com/baloncesto/euroliga/2021/01/21/6008cc4b268e3eb8528b458e.html

 

Da mi produžimo sad Lojda na još jednu godinu pa na leto da nam kraljevi daruju jedno milionče, a mi kao gospoda nećemo to zaboraviti i pustićemo ih zauzvrat sledeće sezone da nas dobiju u Madridu. Eto, pošteno za sve! :classic_cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cigani legende, hoćemo za back up pleja i da je visok i jak, ali i brz, da je jak na prodoru a da ima 40% za 3, međutim pre svega dobar defanzivac i pass first. Ako može i da je malo tamnijeg pigmenta, ali da zna srpski. Normalno, cena da je do 150k godišnje. 

 

Starter bi naravno morao pored navedenog još i da bljuje vatru, svira 5 instrumenata, pomaže starima i siromašnima i da je otvoreni borac protiv SNS kartela.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 24
  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

A ja mislio pet. Sve računam ko bi mogao izvisit od naših stranaca. 

Verovatno Rit(moze da odigra to i Simanic) i Nnoko. Volden ima nase drzavljanstvo, pa prakticno imamo 5 stranaca. Ovde u 4 stranca racunam i novog pleja(ako ga dovodimo).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Verovatno Rit(moze da odigra to i Simanic) i Nnoko. Volden ima nase drzavljanstvo, pa prakticno imamo 5 stranaca. Ovde u 4 stranca racunam i novog pleja(ako ga dovodimo).

Tako sam i ja nešto razmišljao a baš htjedoh pitat da li Volden ima naše drzavljanstvo. Kao da sam negdje naletio na tu informaciju ali nisam bio siguran. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Cigani legende, hoćemo za back up pleja i da je visok i jak, ali i brz, da je jak na prodoru a da ima 40% za 3, međutim pre svega dobar defanzivac i pass first. Ako može i da je malo tamnijeg pigmenta, ali da zna srpski. Normalno, cena da je do 150k godišnje. 

 

Starter bi naravno morao pored navedenog još i da bljuje vatru, svira 5 instrumenata, pomaže starima i siromašnima i da je otvoreni borac protiv SNS kartela.

I da je prelezao koronu, ako ne to barem da je(kinesku) vakcinu primio

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...