Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ako sam dobro zapamtio Noko je potpisan na 2 godine, ne znam više. Ako je tako, kapiram da je on više projektovan za narednu sezonu ili sam kraj ove sezone. Jeste da on na oko izgleda fizički solidno, ali dugo je van košarke i od njega ne treba ništa očekivati do tamo kraja sezone. Bar je moje mišljenje takvo. 

 

Isto tako ne treba ni od Lojda očekivati odmah 20 poena , biće potrebno baš dosta strpljenja da se sve to posloži. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Orthodox89 said:

Ako sam dobro zapamtio Noko je potpisan na 2 godine, ne znam više. Ako je tako, kapiram da je on više projektovan za narednu sezonu ili sam kraj ove sezone. Jeste da on na oko izgleda fizički solidno, ali dugo je van košarke i od njega ne treba ništa očekivati do tamo kraja sezone. Bar je moje mišljenje takvo. 

 

Isto tako ne treba ni od Lojda očekivati odmah 20 poena , biće potrebno baš dosta strpljenja da se sve to posloži. 

potpisan je do kraja sezone, da stvar bude debilnija..

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Majak said:

Komentar je bio konkretno za sinoćnju utakmicu.

A i šta si se uhvatio za statistiku k'o izbirač za otirač, da li si video da je bacio flouter preko Valtera "no one-can-float-over-me" Tavaresa i... pogodio? :capone: Zbunio i Tavaresa i celu petorku Reala, 2 napada se posle pitali "je li to moguće???" :smiley5: 

ajde sto je zbunio ove iz Real/a ko ih jebe nego sto i ja ne mogu da se priberem, pustam opet i opet taj gif da vidim da nije neko izmontirao

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kljuc naseg uspeha protiv Reala bilo to sto je Kuzmic u potpunosti neutralisao Tavaresa. Real je sa njim u gotovo svim utakmicama EL dominantan pod obrucima, a zemara je svojom visinom i kretnjom u potpunosti neutralisao tu prednost Reala. Prava je steta sto su mu poispadale one dve lopte iz ruke u napadu, jer da je to ubacio jos opasniji bi bio po Real i jos vise paznje bi mu morali pokloniti. Zahvaljujuci njegovoj igri su i nasi bekovi mogli da zategnu odbranu.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pavijan2 said:

Veliki Dejan Radonjic.

 Namera mi je da svaki igrač da maksimalni individualni doprinos timskim zahtevima.

ili da prevedem na srpski : sreca pojedinca - uspeh kolektiva.SPUK.

A mozda je hteo da kaze da smo mi ovde, a oni tamo...

Link to comment
Share on other sites

Nnokov ugovor jeste 1+1, ali klub ce imati opciju, mislim da ce se ove sezone proceniti da li moze da bude dobar, i onda videti kako. U ovakvoj situaciji mozda je i pametno sto nismo potpisali odmah na dve, koliko god nam je mrsko da igraci odlaze posle jedne sezone, ipak je bolje da odu ako nisu spremni. Za Rocestija je ispalo odlicno kako smo odigrali karte, zamislite da moramo da ga drzimo i placamo do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Godzo said:

Nemoj molim te, samo nam još jedan takav treba emoji1.png Jesmo se opekli mnogo puta ali ne verujem da će sa njim biti takva situacija. Nije njemu sa 26 godina u interesu da ne igra.

 

Ma zajebavam se ja, naravno da se nadamo da ce on u neko dogledno vreme na teren, a da ce iduce godine u nasem dresu ispunitti ocekivanja. U medjuvremenu posto je na bolovanju prima 60 posto plate, tako da ne remeti Gazdin koncept finansijske pozitive :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poz Cigani forumasi. Napravih malo duzu pauzu u pisanju, jer realno, nista novo nisam imao da kazem. Sve je vec bilo objasjeno, dosta toga I po nekoliko puta, pa mi ostade da se pritajim I sopstvene frustracije brojnim problemima u nasem rosteru zadrzim za sebe. K'o da vam je I trebao jos jedan koji javno lamentira nad sudbinom kletom...

 

Velika ciganstura I covek koga I dalje volim I cenim, kouc Obradovic, se slomio pod pritiskom. Put ka paklu je poplocen dobrim namerama, a nas Sale se bas potrudio da svaka sledeca ploca po kojoj treba hodati bude nedvosmisleno ona koja upravo tamo I vodi. Pod pritiskom licne ogromne zelje da uspe u Zvezdi I Zvezda sa njim, Sale je usao u niz kompomisa sa sopstvenom filozofijom igre I na kraju zavrsio na nepoznatoj teritoriji, bez orijentacije, bez resenja, bez opcija. Kao figura na sahovskoj tabli koja izgubi sustinski znacaj za pozitivan ishod partije, tako je I kouc Obradovic sklonjen sa iste, u najbolju ruku zrtvovan zarad boljih sansi po ishod maratonskog meca koji se zavrsava u junu. Na Kalisu, nadamo se. 

 

Sale nije uspeo da izgradi svoj sistem, kao sto rekoh, izgubio se tokom svog putovanja u nepoznato, jedno pogresno skretanje je dovelo do sledeceg I tako sve do table na kojoj je pisalo - kraj puta. Ostaje zal sto smo velikog Zvezdasa I perspektivnog trenera potrosili na ovaj nacin, ali siguran sam da ce on iz ovoga izaci jaci, jer je borac koji se ne predaje I koji uvek gleda napred. Ova partija saha je za njega gotova, ali bice jos partija I turnira u buducnosti, kada sudbina bude naklonjenija I njemu I nama, pa da mu, ako nista drugo, ono bar ispunimo najvecu zelju zbog koje se prihvatio posla trenera u Zvezdi - da zagrmimo sa sve cetiri strane Arene ili Pionira, dok njegov I nas tim melje protivnika.

 

Doveden je drugi covek da pokusa uspostavljanje svog sistema, ako nista drugo, vrlo dobro znamo da on to moze I ume. Gospodin Dejan Radonjic. Legenda novije istorije KKCZ je dosao da svoj ljudski I trenerski pecat utisne jos jednom u nasa crveno-bela srca, u nase igre I uspehe, na krlima proslosti poleti u buducnost I predvodi tim sopstvenom primerom znanja I zalaganja. Dobro nam dosao ponovo, Radonja. 

 

Nece u ovom postu biti reci o imenima, taktici, mecevima ili kosarci u uzem smislu. Ima vremena za to. Sada mi je mnogo bitnije, kao iskrenom Zvezdasu, da posaljem jedan pozitivan impuls ka nasem klubu I Ciganiji okupljenom oko njega, da izrazim nadu u povratak identiteta, casti I obaveze koju svako ko natopi crveno-beli dres makar jednom kaplicom znoja ili krvi, mora da ima. Borba do kraja, do poslednjeg na bojnom polju jer branimo svetinju. Sve manje od toga nas udaljava od nase sustine, od onoga sta predstavljamo I cemu ucimo nasu decu vekovima unazad. 

 

Neka nam je srecan novi pocetak. 

 

  • Like 28
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...