Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mnogo znacajna pobeda za igrace, ali i za samog Radonju. Ko zna koji demoni su ga proganjali proteklih dana, sta mu se sve vrzmalo po glavi

Da li sam pogresio, da li hocu sve ovo, da li mogu, sta mi je sve ovo trebalo...

Verujem da je veceras nesto video, da ima neke konture igre koje zeli, da vec sada belezi od koga moze da dobije ono sto zeli, na koga moze da racuna iduce sezone...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dajte tog pleja vise, Kolom bi cini mi se bio idealan kao drugi, da se limitira na 10 do 15 minuta, a I Volden ce da lipse. Muci se bez potrebe na pleju, a nema karakteristike pleja. Cekamo Lojda, Noka da se razigra i nadamo se prvom pleju, pa onda sto vi rekle komsije da se pali makina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Da nije bilo, ali ipak je bilo. 

 

Nigdar ni tak bilo
da ni nekak bilo,
pak ni vezda nebu
da nam nekak nebu.

 

Kajti: kak bi bilo da nebi nekak bilo,
nebi bilo nikak, ni tak kak je bilo.

Ar je navek bilo da je nekak bilo,
kaj je bilo, a je ne, kaj neje nikak bilo.

 

Tak i vezda bude da nekak vre bude
kak biti bude bilo da bi biti bilo.

Ar nigdar ni bilo da ni nišče bilo,
pak nigdar ni nebu da niščega nebu.

 

Kak je tak je, tak je navek bilo,
kak bu tak bu, a bu vre nekak kak bu!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sada imamo Barselonu i Efes. Posle Fenera sam rekao da bi bilo dobro da dobijemo jednu od naredne 4(nadao sam se Valensiji).

Mozemo da pokusamo nesto protiv Barse, na ludilo ove pobede i na svezinu Lojda(ako se vrati), a posle Efesa sa ovakvim pristupom, Lojdom i novim plejmekerom mozemo sa svima da se pokoljemo, pa sta bude 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sada imamo Barselonu i Efes. Posle Fenera sam rekao da bi bilo dobro da dobijemo jednu od naredne 4(nadao sam se Valensiji).

Mozemo da pokusamo nesto protiv Barse, na ludilo ove pobede i na svezinu Lojda(ako se vrati), a posle Efesa sa ovakvim pristupom, Lojdom i novim plejmekerom mozemo sa svima da se pokoljemo, pa sta bude 🙂

Polako,prvo da se pobijemo sa Kataloncima.Nego sta je sa Lendrijem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SunZero said:

ja i dalje stojim iza toga da je ovo izuzetno prljav potez, blago receno nepromisljen, posebno zbog ovog poslednjeg pokreta kada se podvukao Rudiju, ono jeste Rudi ljiga ali i Laza je bio prilicno prljav igrac kroz karijeru

Šta znam, Rudi se baš bacio na stranu, da je bio vertikalan skok, nesportska 1/1, ovako nisam baš siguran. To se sve jako brzo dešava na terenu, verujem da ni Lazić nije očekivao da će ovaj ovako skočiti po loptu koju nema šanse da dohvati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Kolom jedna asistencija, ali zato četri izgubljene.

 

1 hour ago, Wingwalker said:

Obradović ubo Koloma...kao sprst u.... On će ući u formu nikad više. Kako odmiče sezona biće sve lakši za čitanje i markiranje. Večeras od 4 izgubljene lopte, jedna je bila loš pas, a ostale je gubio jer duša mu u nosu...vodu ne mož da otpie kad izadje iz igre. Moramo da dovedemo pleja...ovom su sve lampice popaljene.

 

1 hour ago, Geronimo said:

Kolom je imao zestoku frku sa pritiskom, ali sam video nesto sto mi se jako dopalo - ulazi do samog kraja, cak i protiv Tavareza. Ok, jedan zicer je masio, jednom masio tezak sut, ali je jedan i ubacio, staracki, sa zadrskom. Takce stvari pomeraju odbranu, Tavarez ce da promisli da li ce vise izaci ili ne, pa je i sut posle pika ili proigravanje lakse. Jbg, mator je, spor, kratak, al je plej, tako da bilo kakvo poredjenje sa Ficom je po mom misljenju neumesno.

 

 

Sve ste dobre partije vec pomenuli, a ja cu se osvrnuti na ovo sto su kolege iznad pomenule...

 

Jebeni Kolom! Covek petu utakmicu za redom ne izlazi iz negativnog odnosa asistencije-izgubljene lopte! 8-14! 

Pa da je neki balavac koji debituje u EL ili neki divljak pripaljivac pa da covek nekako i razume, ali ne od matorca sa onakvim CV-em! I kako ga onda ne porediti sa Filipom?! Nista losije, cak naprotiv, bi Filip ovo odigrao. 

 

Ja sam apsolutno zaprepasten sa Kolomovih 5 utakmica u Zvezdi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic maestralan. Da, ispadaju mu lopte iz ruku i ima sake kao lopate, ali ovo sto je odigrao danas je neprocenjivo i temelj za Radonjin stil igre. 

 

Lazic takodje odlican, nije vise tako dobar defanzivac na lopti, ali i dalje fenomenalno juri igrace kroz blokove, maltene ne mozes da mu pobegnes.

 

Dobric je odigrao vrlo racionalno i sto je najvaznije konstantno tokom svih 30 minuta, nije imao nikakvih ispada i gluposti. Sto bas ne ide u prilog mojoj prici da postaje kontraproduktivan sto vise igra. Stvarno zrela njegova partija.

 

Generalno, ispod svakog nivoa je da mi igramo sa 2 beka koji mogu da spuste dribling, od kojih jedan igra na pogresnoj poziciji, a drugi preveliku minutazu i ulogu. Dakle ne valja tu nista. Nakon dovodjenja Rochestija konacno sam mislio imamo 4 beka i obezbedili smo se tu, ali sad smo opet na dva. OK, Loyd ce se vratiti, ali ostaje to sa Hallom i bez njega ili nekog umesto njega to opet nece biti dobro, tako da se slazem da se to sa njim treba resiti sto pre, mada je jasno u kom to pravcu ide. Potrebna su 4 igraca na 1 i 2. Tu je sad i Radanov koji moze da kreira, ali on je vise ispomoc i sekundarni kreator.

 

I za kraj, posle ovoga veceras jos manje mi je jasna utakmica u petak. Valensija nam se setala, nismo mogli pogledom da ih ispratimo, a danas odbrana beton. Veceras nismo preuzimali bukvalno nista, sta je Radonja pokusavao protiv Valensije jebem li ga, ali bitno je da nam je odbrana danas podsetila na dobre stare dane.

Edited by Del Piero
  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, SunZero said:

ja i dalje stojim iza toga da je ovo izuzetno prljav potez, blago receno nepromisljen, posebno zbog ovog poslednjeg pokreta kada se podvukao Rudiju, ono jeste Rudi ljiga ali i Laza je bio prilicno prljav igrac kroz karijeru

Ovo se na basketu zove nameštanje i dobije se po nosu za ovakve poteze, e sad uzevši u obzir da je u pitanju bio Rudi sve podržavam. On još sto puta da se nadje u ovoj situaciji ne bi se iznivelisalo koliko je nesportkih poteza imao kroz karijeru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Majak said:

Ajde što je Radanov odigrao i glavom i srcem već 4. tekmu zaredom, ajde što je Kuzma zatvorio reket i to protiv Tavaresa i Tajsa, ajde što mi je sin Dobrić bio gde treba i proglašen MVPom, ali Lazić je imao potez utakmice.

 

I stvarno, stalno pljujem po Laziću, sad moram da se izvinim i pospem se pepelom. Odličan u odbrani danas, kao u starim danima.

Nema sta da mu se izvinjavamo. Ovo mora da mu budem minimum minimuma. Jedna ukradena lopta koja rezultira njegovim poenima ili lakom kontrom, jedna trojka, par dobrih 1 na 1 odbrana i bez beskonacno glupih faulova. Sramno je da jedan 'defanzivni specijalac' ima prosecno 0,5 ukradenih lopti po mecu i indeks jedva iznad pozitivne nule. Morace on jos brdo ovakvih utakmica da prikaze da bi ponovo zadobio barem moje postovanje. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...