Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Da nije bilo Waldenovog herojskog prvog poluvremena, nema šanse da bi mi uopšte i došli u situaciju da ukrademo meč. Trenutno jedini igrač na rosteru koji je u stanju da izmisli neke poene. Gotovo sve što je ubacio bili su neki šutevi iz driblinga.

Da nije bilo, ali ipak je bilo. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kuzmić je bio možda i ključni faktor u ovoj pobjedi. Obezbijedio je stabilnost u skoku, zatvorio reket dobrim pozicioniranjem. Vjerovatno njegova najbolja partija ove sezone.

Moze biti, ali loptu i dalje ne zna/ne moze da uhvati. Ne znam, da smo izgubili, on bi mi zbog zavrsnice bio jedan od glavnih krivaca. Nekoliko lopti ispusta iz ruku, ja zaista mislim da on ima problema sa vidom. Zar ne nosi on i naocare inace? Mozda mu se socivo pomerilo...

Edited by drakon1
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

Kolom jedna asistencija, ali zato četri izgubljene.

 

Bio bi red da nas Ćoki za ovu pobedu počasti krštenim plejem.

Ne ide to tako. Sad ce posle pobede u Madridu tek da kaze da nam niko vise ne treba...

 

Edited by drakon1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Radonjić kontroliše Radanova baš kako treba,ne dozvoljav mu da uđe u seriju grešaka već reaguje na prvu. Setite se da je isto radio i sa Guduričem, odlično to ide i mozemo se nadati da će biti još bolje.

 

Secamo se vrlo dobro... dva puta ga vracao u Fmp, zamalo da ga prosledi na pozajmicu u MZT. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Константин said:

Нисам никад ни вјеровао у Ћокијеве небулозе о врху ЕЛ, али баш штета што смо имали доста баксузних и глупих пораза до сада, био би солидан скор. У сваком случају млатнути Реала у Мадриду је увијек фино. Браво!

ili forumskim recnikom 

 

sto mi sad krivo zbog Zalgirisa, Himkija, Bajerna, Makabija, Efesa, Albe, Olimpijakosa i Fenera

  • Like 7
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajna reakcija posle onog mučenja u Valensiji. 

Ozbiljan I agresivan pristup od prvog minuta kakav treba biti na svakoj utakmici. Svaki igrač je doprineo na svoj način da ovo bude kompletno timska pobeda. 

Ulepsan ponedeljak u fullu. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ovo je dzinovski korak naprijed za Radanova u odnosu na tretman kakav je imao kod Obradovića. Nadam se da će vremenom dobijati sve više prostora, apsolutno zaslužuje da bude legitimni član rotacije. Lazić jeste večeras odradio dobar posao, onog floutera se ne bi postiđeli ni veći majstori košarke, ali da se ne lažemo, ovo je jedan od rijetkih mečeva u kojima nije bio minus igrač. Tako da mislim da je logično da Radanov provodi više vremena na parketu od njega.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...