Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Quote

Mi smo ove godine u ponudi imali Luku Mitrovića, Nemanju Dangubića, Nemanju Nedovića, Dragana Apića, Jaku Blažiča... Toliko o onoj priči da Nebojša Čović određuje tim ili da upada u svlačionicu. Lično to ne radim, ali šta i da radim. Visoko sam kompetentan i stručan da i to mogu da uradim. To će opet da izazove komentare, ali zato i kažem”, priča Čović

 

"50+ компетенција" је за врх ЕЛ коју је лично обећао понудио једино Недовића коју овај може да игра уз озбиљног тренера. Сад сам сигуран да Обрадовић како год да се погубио није формирао лично ростер.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Guru said:

 

Ove sezone ima 5/21 (23.8%) u mismatch situacijama. Takođe, ima skandaloznih 39.7% realizacije na obruču + 22.2% iz floutera i 30.8% iz jumper-a sa poludistance. Znači ceo repertoar u pozicionom napadu mu se svodi na trojke i iznuđivanje faulova kada je protivnik u bonusu, sreća pa makar te dve stvari radi dosta dobro. 

 

Suviše je on ograničen ofanzivno da bi imao veću ulogu, ubedljivo najbolje je igrao dok su tu bili i Lojd i Hol, ovako niti ima talenat da bude prva skoring opcija spolja, niti plejmejking da iznese organizaciju kao primarni ball handler.

Hvala na detaljima, ipak eye test ne vara.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Gazda bi bolje formirao roster, u tu nemam nikakve dileme.

 

 

Нема сумње, види се по понуди коју му је доставио за врх ЕЛ коју је он обећао а не Обрадовић:Hail:

Обрадовић се погубио, није нажалост био на висини задатка у овом моменту, заслужено је отишао и немам амбицију да га браним али поред ове сујетне спинерчине нема шансе да је бирао сам.

Link to comment
Share on other sites

Koćo brate...mislim da grešiš. Sale je tada bio trener u naletu koji raskida važeći ugovor sa Monakom nakon uspešne sezone, što je u neku ruku i zatvaranje vrata dupetom. Plaća i odštetu, u šta verujem jer kome treba takav spin i bad luck u najavi. Sumnjam da je Obradović nakon prelomnog poteza u karijeri kada je krenuo i srcem i ''all-in" na viši nivo napravio kompromisni dil sa Čokijem (koji izlazi iz Šakota sezone) da bratski formiraju roster za EL. Pa dal je tol'ki ganci il' tol'ko naivan?

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto se meni namece kao zakljucak nakon male pauze od sinocnje utakmice je da smo mi jako glupa, normalno govoreci sa kosarkaskog aspekta ekipa, da ne nabrajam zbog cega sam to zakljucio.

Dalje mozda je separatno gledano  JOB dobar igrac ali je notoran fakat da smo iako limitirani barem imali neku glavu i rep u igri pre njegovog dolaska, na zalost umesto da malo relaxiramo Lojda i rasporedimo pritisak mi imamo to to sto imamo.

Na kraju ono sto je sinoc Hall odigrao po meni ne izgleda toliko lose imajuci u vidu duzinu njegovog odsustva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je malo pameti, kao što nije, umesto Holova, Spanaca, Terija, Kuzmica, Simonovica moglo se uložiti u Petruševa... Dovući Džonija Ivanovića iz PG, dati Nedovicu koliko traži, Jaramaza oteti od groblja kao i Waldena jer ostajanjem tamo samo će stagnirati, Simonovica takođe iz Mege (Miško ne bi imao ništa protiv) , nije nerealno samo se treba iscimati...

 

- , Ivanović - ( Uskoković)

Nedović-Jaramaz

Dobrić, Radanov, DD

Petrušev, -

- , Simonović

 

Solidan core 😎 zar ne?

 

Dopuniti sa 3, maks 4 amera

DR na klupi

 

I vozi

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi kao ekipa izgledamo gluplje nego sto jesmo jer trenutno nema naznake da smo tim.

To znaci da se uloge ne znaju, odjednom se sve preuzima, odredjeni igraci imaju nerealne amplitude plus fale 2 bitna igraca.

U takvim okolnostima se mane igraca jasno vide.

 

Naravno, samo formiranje rostera je bio frankestajn svoje vrste, i uopste se ne salim kad kazem da bi gazda bolje sastavio tim.

 

Za EL smo izvisili jos pre mesec ipo dana, al pitanje je veliko da li se moze uzeti aba sa tandemom Kolom-Hol, i Noko-Kuz.

Da li ce Noko dostici proslosezonski nivo, i da li ce Kolom uspeti da dovede fizicku spremu na pristojan nivo? Nisam optimista.

Naravno, to nije jedini problem, u EL pucamo na svim pozicijama trenutno, i apsolutno nista ne stima.

Radonja je trener koji voli da ima nesto vise vremena, ozbiljan poduhvat ce biti da se utegne ovaj tim.

 

Edited by Losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Očajni smo realno vec duze vreme.

Sve maske su pale, ovaj tim je vukao i nosio Loyd sam a ostali se šlepali, kad smo ostali bez njega postalo je negledljivo.

Toliko se smorim kad mislim o tome kako smo igrali i izgledali pre par godina a kako sad...

Odoh na komšijski live topik da se oraspoložim malo.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Profaarmor said:

Ono sto se meni namece kao zakljucak nakon male pauze od sinocnje utakmice je da smo mi jako glupa, normalno govoreci sa kosarkaskog aspekta ekipa, da ne nabrajam zbog cega sam to zakljucio.

Dalje mozda je separatno gledano  JOB dobar igrac ali je notoran fakat da smo iako limitirani barem imali neku glavu i rep u igri pre njegovog dolaska, na zalost umesto da malo relaxiramo Lojda i rasporedimo pritisak mi imamo to to sto imamo.

Na kraju ono sto je sinoc Hall odigrao po meni ne izgleda toliko lose imajuci u vidu duzinu njegovog odsustva.

 

Najgluplja ekipa Zvezde od kada je pratim. Da bude tužnije, prosek je čak nešto i podignut odlaskom Terija. Ali i dalje smo tuga nad tugama što se tog aspekta tiče.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

 

Najgluplja ekipa Zvezde od kada je pratim. Da bude tužnije, prosek je čak nešto i podignut odlaskom Terija. Ali i dalje smo tuga nad tugama što se tog aspekta tiče.

Nego Laki, kako ti se cini skauting komsija, ocemo li najebati kad se sretnemo od njihovih pojacanja 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Threekola said:

Da je malo pameti, kao što nije, umesto Holova, Spanaca, Terija, Kuzmica, Simonovica moglo se uložiti u Petruševa... Dovući Džonija Ivanovića iz PG, dati Nedovicu koliko traži, Jaramaza oteti od groblja kao i Waldena jer ostajanjem tamo samo će stagnirati, Simonovica takođe iz Mege (Miško ne bi imao ništa protiv) , nije nerealno samo se treba iscimati...

 

- , Ivanović - ( Uskoković)

Nedović-Jaramaz

Dobrić, Radanov, DD

Petrušev, -

- , Simonović

 

Solidan core 😎 zar ne?

 

Dopuniti sa 3, maks 4 amera

DR na klupi

 

I vozi

I kad se probudiš šta se desi? Nerealno iz više osnova. Evo danas je Čović rekao da je Petrušev igrač Baskonije i da su za njega tražili prvo 1.5m pa onda 800k. A gde je njegova plata koja sigurno ne bi bila ispod 200k. Pride sa njim nije ni razgovarano nego su kontaktirani menadžeri. Dakle u najboljem slučaju milion samo za njega.

 

Nedović je tražio 700k? Jel tako beše? Zvezda ne daje nikome preko 450k. Jedino je Gist imao 500k.

 

Odakle ti ideja da Ivanović i Jaramaz uopšte hoće da dođu u Zvezdu? Pa dovukao bi ih Čović na prvi mig da je to moguće.

 

Po zadnjim informacijama koje su bile u medijima Simonović iz Mege je igrač Cedevita Olimpije na pozajmici u Megi jer Miško smatra da mu je tu najbolje. Dakle ni od toga ništa...

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Threekola said:

Da je malo pameti, kao što nije, umesto Holova, Spanaca, Terija, Kuzmica, Simonovica moglo se uložiti u Petruševa... Dovući Džonija Ivanovića iz PG, dati Nedovicu koliko traži, Jaramaza oteti od groblja kao i Waldena jer ostajanjem tamo samo će stagnirati, Simonovica takođe iz Mege (Miško ne bi imao ništa protiv) , nije nerealno samo se treba iscimati...

 

- , Ivanović - ( Uskoković)

Nedović-Jaramaz

Dobrić, Radanov, DD

Petrušev, -

- , Simonović

 

Solidan core 😎 zar ne?

 

Dopuniti sa 3, maks 4 amera

DR na klupi

 

I vozi

 

Jos da si igracima pogodio pozicije, mozda bi i bilo nesto od tog tvog "I dream" sastava. 

 

Nominalno Petrusev je centar (stretch five bolje receno) a Simonovic krilni centar. Radanov nije forward, vec kombo guard... itd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Nego Laki, kako ti se cini skauting komsija, ocemo li najebati kad se sretnemo od njihovih pojacanja 🙂

 

Mislim da je ovaj dječarac sa Gonzage dobar zabod, mada je danas imao samo jednu asistenciju uz tri izgubljene lopte. Doduše, mislim da je sinoć popio najviše batina od početka karijere, pa i to treba uzeti u obzir, nisam baš siguran da je navikao na to. No, ako je pametan i ima dovoljno šlifa, privići će se. Meni se ipak sviđa, ima puno košarke u njemu, sačekaću sa sudom dok ga vidim u EC protiv par jačih protivnika.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakve batine... vise se folirao nego sto je stvarno dobio batine + naleteo na malo cvrscu odbranu od KLS Trenta. 

Ne mogu ni da zamislim sta ce mu uraditi malo bolji defanzivaci..

 

Ako se dobro sećam, ovako ste na početku sezone svrsavali i na KMM-a (ili nekog drugog, zaboravio)..Trenutno nista posebno igrac..

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Laki21 said:

 

Mislim da je ovaj dječarac sa Gonzage dobar zabod, mada je danas imao samo jednu asistenciju uz tri izgubljene lopte. Doduše, mislim da je sinoć popio najviše batina od početka karijere, pa i to treba uzeti u obzir, nisam baš siguran da je navikao na to. No, ako je pametan i ima dovoljno šlifa, privići će se. Meni se ipak sviđa, ima puno košarke u njemu, sačekaću sa sudom dok ga vidim u EC protiv par jačih protivnika.

Uglavnom ga je čuvao Kobs koji igra čistu odbranu a pride je i dobar odbrambeni igrač. Nikakve batine on nije dobio. Ono što je odglumio ispod koša kada mu je sviran faul nad Apićem jer ga je povukao za ruku je alibi za grešku a ne lakat u glavu kako je on to predstavio. Pre toga je napravio glup faul na šutu za 3 Ivanovića. Imao je i sekiricu po rukama Popovića koju sudije nisu svirale. Utisak mi je da ne razmišlja previše u odbrani. Sve u svemu ocena za večerašnju utakmicu 2/5. Meni je rano za bilo kakve zaključke jer mu je tek druga utakmica sa ovim saigračima a ti si ga podigao u nebesa i pre nego što je prvu odigrao. Može da se pokaže kao dobar zabod kako bi ti rekao a može da se desi da bude suv prosek.

 

Ako je neko dobio batine od igrača Partizana onda je to Tomas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

I kad se probudiš šta se desi? Nerealno iz više osnova. Evo danas je Čović rekao da je Petrušev igrač Baskonije i da su za njega tražili prvo 1.5m pa onda 800k. A gde je njegova plata koja sigurno ne bi bila ispod 200k. Pride sa njim nije ni razgovarano nego su kontaktirani menadžeri. Dakle u najboljem slučaju milion samo za njega.

 

Nedović je tražio 700k? Jel tako beše? Zvezda ne daje nikome preko 450k. Jedino je Gist imao 500k.

 

Odakle ti ideja da Ivanović i Jaramaz uopšte hoće da dođu u Zvezdu? Pa dovukao bi ih Čović na prvi mig da je to moguće.

 

Po zadnjim informacijama koje su bile u medijima Simonović iz Mege je igrač Cedevita Olimpije na pozajmici u Megi jer Miško smatra da mu je tu najbolje. Dakle ni od toga ništa...

Tebi su JOB i Loyd bili nerealni pa su dosli.

 

Sve znas i da je maks 450k..al eto Gist 500k i tako...ako gazda kaze da je zemlja ravna, sta onda?

 

Srpski timovi su imali rezultate kad su kopali domace igrace. Pa mi smo Jaku uzeli Olimpiji posle EL sezone, sto ne bi mogli Simonovica. Mora se nekad nesto i platiti, a ne samo mufte ili na brk iz FMP-a.

 

Cisto da znas, nije sve sto Covic kaze istina 😜

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Tebi su JOB i Loyd bili nerealni pa su dosli.

 

Sve znas i da je maks 450k..al eto Gist 500k i tako...ako gazda kaze da je zemlja ravna, sta onda?

 

Srpski timovi su imali rezultate kad su kopali domace igrace. Pa mi smo Jaku uzeli Olimpiji posle EL sezone, sto ne bi mogli Simonovica. Mora se nekad nesto i platiti, a ne samo mufte ili na brk iz FMP-a.

 

Cisto da znas, nije sve sto Covic kaze istina 😜

Gde sam ja napisao da su JOB i Lojd nerealni? Daj citat.

 

Šta gazda priča, šta zemlja ravna? Jel ti dobro? 450k je maksimum ove sezone, prošle je Gist imao 500k. I to je sigurno tačno i nema veze sa izjavama Čovića.

 

Nije ista situacija sada i tada kada je Jaka došao. Drugačije se gleda na Zvezdu i drugačiji se uslovi postavljaju. Misliš da je realno da Zvezda plati obeštećenje 800k?

 

Misliš da postoji mogućnost da se plati obeštećenje i dovedu Ivanović ili Jaramaz?

 

Jel ti to meni učitavaš da sam Čovićev bot? Ajde prestani sa glupostima ili me zaobiđi.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...