Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 hours ago, kokodakalo said:

Sto se tice ugovora, svaka cast. Hall ima ugovor i moze mu se da sedi i ne igra, ali po meni kada neki igrac nema kvalitet to jeste greska uprave ili strucnog staba, medjutim ukoliko se pokaze da igrac nije ono sto nam treba ne samo da bih ga silbovao vec mi ne bi ni trenirao sa prvom ekipom. I pritom ne bih to radio revansizma radi vec jednostavno nemas kvalitet koji nam treba. Strucni stab je pogresio, ali igrac isto tako treba da zna svoje sposobnosti. Mene da pozovu u NASU, ja bi im se zahvalio i rekao oprostite, ali mislim da ste pogresili. Nisam ja za to.

Ne vidim zasto bi silbovanje bilo nemoralan cin. Ocekivalo se da radis posao na nivou takmicenja u kojem smo. Ti ga radis dva nivoa ispod, jesmo te mi pozvali, ali smo uvideli da nemas kvalitet koji nam treba. Nudimo ti da odes uz odredjenu nadoknadu. Ti neces, vec hoces sav novac. Dobices svoj novac, ali nam u ekipi ne trebas. Po meni potpuno u skladu sa poslovnim obavezama. Mi imamo samo obavezu da ga placamo, a to da li ce da igra ili ne zavisi ponajvise od njega. Decko je daleko, ali daleko od EL nivoa i to je to. 

Brate nisi za nas,idi u ekipu gde ces da igras i delimo tvoju platu.Umesto inata interes,jer ni njemu ne treba tribina u drustvu uvek smorenog Borise koji prebira fo kad je uplatio premium nalog na playstationu.Pravda za Hola u vidu prosecne Izraelske ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

Kakav je videćemo kada se sretnemo, no poenta je da ideja da dobar skaunting ne može da iskopa EL pleja na planeti je suluda.

 

Zapravo uopšte nije suluda, pošto ti je sigurno jasno da nije isto tražiti bekap pleja za ABA/Evrokup i tražiti startnog pleja za Evroligu. Da se to tako lako rešava dobrim skautingom i ostali evroligaši bi iskopavali startne plejmejkere, umesto što uglavnom vrte u krug jedna te ista poznata imena. Na to dodaj da mi imamo ili najmanji, ili jedan od manjih budzeta u toj konkurenciji, a da nam je prag tolerancije nepostojeći, te da nam nije strano da igrače otpisujemo posle 10-ak utakmica ako ne zadovolje naše sulude kriterijume. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Nama treba plej koji pre svega ume da razigrava, a i kada ekipi ne ide, da zna da pogleda u koš i potraži neko rešenje, a ne da besomučno dribla sebe i pusti da istekne napad. Pritom još ako baci loptu kapitenu, pa onda krenu njegovi branioci "njemu uvale vruć krompir u poslednjim sekundama napada i on mora kapitenski da reaguje, jer je ljudina".

Link to comment
Share on other sites

Uzasni smo sredina je Januara, mi ne mozemo da se skrpimo, a protutnjelo 18 igraca. I dalje nema pleja, Noko je potpuno van upotrebe, najbolji igrac ti ni ne trrenira, niko ne javlja kako je Volden, i hoce li moci da izdrzi da krpi, da li ce OB morati da se tuce na 5 jos dugo, da li ce kaliten nastaviti da nas cascava svojim prisustvom i jos mnogo toga...malo ko moze da radi u ovakvim uslovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

Pa makar jednom.

 

No, javlja mi se da će se ispostaviti da je dječarac odličan zabod. Koliko vidim što je došlo s Gonzage a imalo neku ulogu tamo valja bez ikakave sumnje.

I meni se slicno javlja.

 

I ne samo to, nego iako je dosao kao bekap, vec ga vidim kao prvog pleja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzasni smo sredina je Januara, mi ne mozemo da se skrpimo, a protutnjelo 18 igraca. I dalje nema pleja, Noko je potpuno van upotrebe, najbolji igrac ti ni ne trrenira, niko ne javlja kako je Volden, i hoce li moci da izdrzi da krpi, da li ce OB morati da se tuce na 5 jos dugo, da li ce kaliten nastaviti da nas cascava svojim prisustvom i jos mnogo toga...malo ko moze da radi u ovakvim uslovima. 

Sve činjenice...samo bi ih valjalo podeliti u dve grupe: u prvoj je uticaj novog faktora - okolnost korone i tu smo već više od mesec dana kratki za prvu violinu...plus period treninga i njegovog neusiljenog vraćanja u formu. Pretpostavljam tek polovinom ili krajem februara možemo očekivati genuine Lojda. Druga grupa je skup svih limita koji se samo donekle daju rastegnuti a koji su nasledje ostavljeno nakon 6 meseci rada Obradovića i njegovog "stručnog" tima. Nije to alibi za Radonju...to je zatečeno stanje koje bi svejedno neko morao da preuzme, očigledno bez apgrejda u rosteru... a srećom pa je to Ra. Poražavajuće je da nakon pola godine od formiranja tima mi nemamo poziciju koja nam je operativno pokrivena i stabilna. Kolom jeste iskusan i ume ali biće klimav i dozirano upotrebljiv još par meseci i to kao bek-up. Uskok će verovatno imati samo blic minutažu ili usiljene ulaske na parket, Hall je misterija, Wolden nosi najveće breme...opet je izbačen iz comfort zone i pokazuje znake allround habanja...podrazumevamo da igra jaku odbranu, da ima visoku agilnost a u napadu pored očekivanih poena opet tražimo da nešto kreira i za druge...tu smo baš rizični ako je to taktika za nastavak. Dobrivoje je onom velikom minutažom razgoličen do nivoa par osnovnih rudimenata i ništa dalje od toga...perspektive bez. Kuridža i Kuz očigledno...od KLS levela do EC optimuma...ništa dalje. Deda ostaje u Zvezdi do kraja karijere...za te pare ne bi ga menjao...za sada, za drugde i nije. Rit je pitanje umeća trenera...od njega se sigurno može izvući više. JOB je najveći izazov...može se upaliti na gurku i da tera za sve pare a ume i da krene nizbrdo na ler. Očigledno da je Saša sa njim skoro sve radio pogrešno. Bez Nnoka u rotaciji teško je postavljati koncept unutrašnje igre i izvući max iz JOB-a. Još jedna bitna stavka je da smo prilično matori kao tim. Mnogi prave paralele kako i u drugi imaju dosta veterana...ali razlika je u tome što su oni u rotaciji sa razlogom i uz zavidne cifre bez obzira na minutažu. To je luksuz milijunaša poput Reala sa Fernandezom, Kerolom pa i pohabanim Ljiuljem. Kod nas Kolom, Kuz, Kure, Laza i Simke imaju bezmalo 170 godina...i već nakon deset minuta u igri su rizični kao Kolom ili štetni kao štetočina. Uzgred Kuz je najmladji sa 3 banke. Ko je još ostao...? A, da...Pengosa ipak ne bi komentarisao...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

Pa makar jednom.

 

No, javlja mi se da će se ispostaviti da je dječarac odličan zabod. Koliko vidim što je došlo s Gonzage a imalo neku ulogu tamo valja bez ikakave sumnje.

Ako čemu valja, eto ga sledeće sezone kod nas. Sam će platiti obeštećenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas said:

 

Što? u vizi mu pogrešili prezime i bio je Noko umesto Nnoko? 

 

Nema nikakvog objasnjenja. Jedan zaista wtf momenat, da nam igrac ne ide na gostovanje zbog vize. Upali smo u neki sjetite se gdje smo bili prije 2011-te period. Jos samo da Loyd zapali za USA. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 12Laki said:

Al ste vi kraljevi hot tejkova.

 

Jbt.Covek izdominira protiv premocnog Trenta i odmah ubod.Da je odigrao 5-6 utakmica ovako pa da kazemo ali 1 i protiv Trenta koji da se ne lazemo je prosecna Italijanska ekipa...

 

Kako si danas? 😁

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Dies at the End said:

Stepenik po stepenik.... Da se Josua privikne na visi nivo kosarke i dokaze u filijali, potom stazama Woldena u EL ekipu 😴

 

 

 

A sad te prepoznajem ti si došao sa RSB foruma i bas imas smisla za humor 👌

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...