Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

55 minutes ago, John Terry said:

 

Dobro promisli o ovome. Stime ce si ode na kraju sezone, Laza nikad....

 

spacer.png

 

 

Pitacu te kad nam Stime bude kucao na vrata i sa 50godina 🙂

Vidis da dolazi svake godine. Jeste da ode on ali se i vrati opet i opet

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Pitacu te kad nam Stime bude kucao na vrata i sa 50godina 🙂

Vidis da dolazi svake godine. Jeste da ode on ali se i vrati opet i opet

 

nekog jesmo kamenjem gađali:

...i ledeno doba prođe a Lazićev ugovor nikad...a Štime nam je jači i od Lesija...još smo mi i dobri.

Link to comment
Share on other sites

Real bez Ljulja, Rudija i Rendolfa i Valensija bez Dubljevica bi mogli da se dobiju sa Loydom a Fener bismo vjerovatno rijesili na vrijeme ali kad si kurceve srece jbg. 

 

Sad me vise brine aba liga s obzirom koliko se oduzilo da Loydom, mislim da nas ubrzo ceka gostovanje Mornaru. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, VoodooDerina said:

Hol opasno gura Mekel stil.

 

Baš teško ide njegovo šilbovanje.

I Mekel i Hol su dobri back-up PGa. To sto ih je neko potpisao, zamislio kao prve opcije za manju kintu i obecao/obavezao se potpisom da im plati taj novac, ne znaci da su oni govna sto nece toga da se odreknu.

 

Uvek sam na strani Derozena, nikad uprave Reptorsa.

Edited by leki bg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VoodooDerina said:

Pa taj koji je pogrešio je i odgovarao.

 

A to što igrač bira radije da sedi u produžetku klupe i igra džepni bilijar umesto da igra je obično dobar pokazatelj da je doselekcija ispravan potez.

 

Pitanje je da li mu menadzer uopste moze naci neku opciju kojom bi bio zadovoljan (ne mislim na finansije), mozda razmislja u pravcu toga da ce na leto lakse naci novi klub gde bi imao odgovarajucu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

Ako smo u procesu šilbovanja Hall-a bez velike štete to će morati da potraje. Ko bi sada na pola sezone preuzeo dvogodišnji ugovor povredjenog EC pleja...? Jedino ako čekaju da se unervozi pa da pristane na kompromisnu isplatu. Krive Drinu je Radonja preuzeo...

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Hall u varijanti sa dosta limitiranom minutažom može biti koristan. Ako bude dobar u toku tekme davati mu i minute. Realno sa Kolom i Voldenom koji to pokrivaju nije na odmet imati Halla. On ima kvalitet da bude taj neki back up ali bez prevelikog protagonizma u napadu. Možda čak više da igra u paru sa Kolom da šiba odbranu dok odmara Volden ili nešto slično. Ne znam, sezona je duga, aba će biti ove sezone dosta teža nego prethodna, mi još nemamo nikakve naznake za neka pojačanja...nisam pametan ali potrebno nam je što više igrača u rotaciji. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VoodooDerina said:

Pa taj koji je pogrešio je i odgovarao.

 

A to što igrač bira radije da sedi u produžetku klupe i igra džepni bilijar umesto da igra je obično dobar pokazatelj da je doselekcija ispravan potez.

 

Obe strane se na početku saradnje obavežu ugovorom, koji štiti i jedne i druge. I isto kao što Hall nebi imao pravo da nas posle dobrih igara napusti i ode u Milano, tako mi nemamo pravo da ga šutnemo tek tako.

 

Teza o biranju džepnog bilijara na kraju klipe je jeftin način da se igrač prikaže kao negativac u celoj priči. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VoodooDerina said:

Pa taj koji je pogrešio je i odgovarao.

 

A to što igrač bira radije da sedi u produžetku klupe i igra džepni bilijar umesto da igra je obično dobar pokazatelj da je doselekcija ispravan potez.

Ti zaista verujes da Hall ima interes da sebe etiketira kao injury prone igraca u 30-oj godini, na najvecoj pozornici koju ce imati u karijeri?

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...