Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

9 minutes ago, leki bg said:

Plavsic? Ne.

Da, i jedan i drugi. Secam se da smo komentarisali na forumu na lajv temi tokom tekme, izmedju ostalih i ja sam se nervirao zbog komentara obojice. Secam se da sam pisao "Plavsicu slino". 🙂

Edited by Golijat
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ciganima (srce dacu) uvek spremni za raznovrsne teme, narocito kad Kum pozeli dobro vece.

Sin Filip je neiscrpna tema, komentatori kojima se Lorenco posrao u usta, sad i Laza kapiten za kog svakako stoji da nema mesta u 12 iako sam apsolutno protiv nazivanja momka raznim pogrdnim imenima, ako nista ono zbog proslih dana. Jes da smo cigani, al mozemo i bez toga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Predragdjape said:

Krecemo na Spansku turneju bez Halla Lojda i naravno Nnoka. Sumnjam da ce i Wolden da igra. Ako nista drugo, isforsirati nase klince po 30 minuta.

 

I Lepranko da zajase 25 min. Taman da obori rekord u indeksu beskorisnosti. Pamtice ga Madridjani do kraja zivota. 

 

 

2 minutes ago, Maverick88 said:

Zato sto nije spreman ni za Aba ligu trenutno 

 

Pa u kakvom je stanju kad ne moze da uzme minute Kuzmica kog ni Teodosic ne bi razigrao. Kakav god pas da mu bacis lopta se odbije ko od bandere. 

Edited by Sector
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

 

I Lepranko da zajase 25 min. Taman da obori rekord u indeksu beskorisnosti. Pamtice ga Madridjani do kraja zivota. 

Cekaj bre, kako se to moze nazvati beskorisnost? Beskoristan sam ja, jer nisam dao klubu, a ni uzeo...za kapetana treba da se uvede posebna rublika, nesto kao indeks stetnosti...a Evroliga bi mogla uvesti nagradu poput Zletne maline, posto bi otisla u ruke naseg lepotana, a bila bi prva, moze i da nosi ime Lepi Laza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naručujte kobilje placente...Ra siroma ne mož sabere kompletan roster pre februara...kakve uigrane kombinacije kada ne može da ih proba lajv. Možda je i dobro da Hala, Lojda pa i Nnoka ne drobimo rovite po pirinejima. Kolom je naebo ko žuti.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...