Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

38 minutes ago, Cavani said:

Lazic moze da ode samo na nacin kao Junior, a to je preko pritiska javnosti, do trenutka kada Covic senior mora da uradi damage control i da ga se otarasi. Ja licno jedva cekam da mu vidim ledja posto predstavlja sve ono sto ne podnosim.

 

Sve bi to bilo tako da se kao za Filipa Nebojsa pita za Lazica, ali se ne pita on, vec Radonjic. Nije ovo prva utakmica da je Lazic odigrao ovako, na ovoj je dodao i jos kurcobolju, pa ga je Radonjic vratio u drugom poluvremenu. Radonjic je taj koji moze da ga skloni iz tima, ali licno mislim da to nece uraditi. 

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Predragdjape said:

Jel Radonjic ovo ispada Covicev bot jer drzi Lazica na terenu i klupi? 😂 Ili Radonjic vidi nesto sto navijaci ne vide? 🤔

Radonjic ga je drzao u timu 8 minuta i 28 sekundi u utakmici u kojoj od starta nije mogao da racuna na dva beka i u kojoj mu se povredio treci. Tako da bi se reklo da Radonjic vidi i bolje sve ono o cemu navijaci pisu i govore i svodi ga na minutazu koju je imao i kod Obradovica.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kokodakalo said:

Radonjic ga je drzao u timu 8 minuta i 28 sekundi u utakmici u kojoj od starta nije mogao da racuna na dva beka i u kojoj mu se povredio treci. Tako da bi se reklo da Radonjic vidi i bolje sve ono o cemu navijaci pisu i govore i svodi ga na minutazu koju je imao i kod Obradovica.

Stvar je u tome sto bi on najverovatnije imao istu minutazu da su igrali i Hall i Wolden(cak i da nije osetio bol u toku utakmice) i Loyd.. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Ako mu odgovara ovakav Lazić...nek ga meće vazda. Sa Fenerom smo imali jednog pleja, jednog beka koji se povredio i tri krila koji su morali da se izrotiraju a da odgovorimo na petorke Kokoškova.

Ipak da sačekamo...ne verujem da je Radonja startovan u sred stani-pani krize uz markiranje belih medveda u rosteru ili sličnih ograničenja sem budžetskih.

Posebno što ga se Nebojša Spasitelj setio i drugarski pozvao da sednu i da se dogovore već dogovoreno.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AgroLaki said:

Vidim dosta kukanja i na portalima i ovde, sta su to komentatori rekli za Lorenca da mnogo ljudi uhvati gnar? 

Pa ceo mec su gazili, smejali se cim pogresi nesto, pricali kako je uzasan bio i u Zvezdi prosle sezone. Plavsic u jednom trenutku najopustenije izjavljuje: "ma nema pojma". Prilicno je degutantno bilo to sve, bas sam pomislio kako posle tog tretmana nekako mora da se desi da nam dodje glave i tako i bi. Naravno ni to ih nije sprecilo da nastave kenjazu u stilu - eh sta ti je kosarka, da nam presudi covek koji je ceo mec drzao Zvezdu u igri.

Edited by threepwood
  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, threepwood said:

Pa ceo mec su gazili, smejali se cim pogresi nesto, pricali kako je uzasan bio i u Zvezdi prosle sezone. Plavsic u jednom trenutku najopustenije izjavljuje: "ma nema pojma". Prilicno je degutantno bilo to sve, bas sam pomislio kako posle tog tretmana nekako mora da se desi da nam dodje glave i tako i bi. Naravno ni to ih nije sprecilo da nastave kenjazu u stilu - eh sta ti je kosarka, da nam presudi covek koji je ceo mec drzao Zvezdu u igri.

 

Omg, znači poznavanje kosarke na nivou B92 komentara, sramota.

Link to comment
Share on other sites

Imao je Kuzmanović neke provale u fazonu ima on svojih kvaliteta ali važnost meča, trenutka je njemu totalno nešto strano, pa npr. evo drago mi je što je on sad na terenu za Fener jer je Zvezda uhvatila priključak. Ali meni najjača situacija je kad Lorenco pravi faul u mismeču na nekom od naših visokih dok je Fener bio u bonusu i njih dvojica kreću: eto, kakav faul, pojma on nema da su oni u bonusu, zašto bi ga to zanimalo, a i zašto je uopšte bitno hehehe... Uz naravno neizostavnu konstataciju da je eto, ironično, meč rešio čovek koji je do tad sve vreme držao Zvezdu u igri ili kako već. :s_w:

 

Baš nadrealan nivo neprofesionalizma, čak i da su bili u pravu opet nije posao komentatora da se podsmeva nekome ko u tom trenutku predstavlja igrača manje neke ekipe, a kamoli kad to naravno nema veze sa životom kao preksinoć, sve zbog frustracija njegovim dobrim igrama prošle sezone.

 

Edited by Born Ready
  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno neka bezrazložno mržnja kipi iz Plavšića i Kuzmanovića prema Lorencu.

Što se tiče plaketa, Gudura je dobio za 100+ utakmica u Zvezdi, a Lorenco običnu. Obe plakete su bedne, kao da ih je pravio netalentovani učenik trećeg razreda osnovne škole na času likovnog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je Kuzmanovic drag kao igrac zato prestanite da ga hejtujete vise😡

A Plavsic se ne vadi iz istog duksa po par dana, ima odredjenu fleku koju je moja zena zapazila i nekako mi je to malo fuj, pogotovu jer je televizijska licnost.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, pavijan2 said:

Stvarno neka bezrazložno mržnja kipi iz Plavšića i Kuzmanovića prema Lorencu.

Što se tiče plaketa, Gudura je dobio za 100+ utakmica u Zvezdi, a Lorenco običnu. Obe plakete su bedne, kao da ih je pravio netalentovani učenik trećeg razreda osnovne škole na času likovnog.

 

Znaci, sve te fotkez su toliko lose obradjene, da sam se ja uvek pitala ko ih radi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

 

Omg, znači poznavanje kosarke na nivou B92 komentara, sramota.

Cak su rekli da im je drago sto ne igra vise za Zvezdu, sto ga vide u protivnickom dresu da njih pokopava.

Kada napravi faul u mismecu pod kosem kazu kako je glup i ne zanima ga tim ni tok utakmice.

Nije to bila klasicna kritika igraca, bas je bilo mucno za slusati.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...