Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, J. J. Gittes said:

 

Ne racuna se, al ako je zaista samo u pitanju pomenuta kriminalna aktivnost sa legalnim falsifikovanjem pasosa, onda ovaj 'trac' sluzi da se skrene paznja i fokus sa pomenutog linka. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

 

Od cega boluje, kad vec imas informacije? 

 

Covjek trenira normalno sa ekipom i onda ne bude u sastavu iako igramo sa 2 beka. 

Obnovio je povredu protiv Igokee, poceo da trenira, ali nije bio spreman za Fener

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne racuna se, al ako je zaista samo u pitanju pomenuta kriminalna aktivnost sa legalnim falsifikovanjem pasosa, onda ovaj 'trac' sluzi da se skrene paznja i fokus sa pomenutog linka. 

Meni se cini da je ovo danas drugi tekst u novostima koji je uperen protiv kluba (ne ulazim u to da li je tacan i da li Lazic zasluzuje ovakav tekst, a zasluzuje). U isto vreme se Bircevicev novi ugovor kuje u zvezde, a u par novina nam se predstavlja romansirana biografija predsednika limara. Eto on je kao imao posle sluzenja vojnog roka autolimarsku radionicu, a onda je da bi prehranio porodicu, sa 23 godine odlazi u Italiju(mozes misliti sta je tako mlad radio u Italiji da bi zaradio silne novce). Po povratku u zemlju otvara svoje firme i ostalo je istorija.

Malo je cudan tajming svih ovih tekstova.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Napad na Lazica ne moze nikako biti napad na klub, na protiv.

Ok, ne znam sta ocekujes, ali ja stvarno mislim da nema sanse da se Lazic ukloni iz tima. On je kapiten tima, koji vec mnogo dugo igra u Zvezdi i ne znam u kom bi klubu bio sklonjen. Sto je najgore nisam siguran ni da ce ga skloniti za sledecu godinu, a ozbiljan je minus u ekipi i to mnogo veci nego sto statistika pokazuje. Ono cemu se mozemo nadati je da mu se smanji minutaza.

E, kada sam napisao sve to,sta su onda dva teksta sa negativnim prizvukom u istim novinama istog dana? Nemoguce je da se nekome u novostima to slucajno desilo, nego je postojala namera, a koji je cilj, to vec ne znam.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ok, ne znam sta ocekujes, ali ja stvarno mislim da nema sanse da se Lazic ukloni iz tima. On je kapiten tima, koji vec mnogo dugo igra u Zvezdi i ne znam u kom bi klubu bio sklonjen. Sto je najgore nisam siguran ni da ce ga skloniti za sledecu godinu, a ozbiljan je minus u ekipi i to mnogo veci nego sto statistika pokazuje. Ono cemu se mozemo nadati je da mu se smanji minutaza.

E, kada sam napisao sve to,sta su onda dva teksta sa negativnim prizvukom u istim novinama istog dana? Nemoguce je da se nekome u novostima to slucajno desilo, nego je postojala namera, a koji je cilj, to vec ne znam.

 

Lazic moze da ode samo na nacin kao Junior, a to je preko pritiska javnosti, do trenutka kada Covic senior mora da uradi damage control i da ga se otarasi. Ja licno jedva cekam da mu vidim ledja posto predstavlja sve ono sto ne podnosim.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...