Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

18 minutes ago, John Terry said:

Pa ako smo mi na nivou Zlatibora, onda da. Za mene "zadnji vezni" ne moze nikad biti legenda kluba. Ja kad cujem "vojnik kluba" prisere mi se.

 

Igraj kosarku decko, vezbaj sut, vezbaj dribling. Nije ti ovo ragbi pa da se vrednuje to sto razbijes njusku nekome.

Oticicu u off ali nek bude. Roj Kin nije legenda Utd? Vijera Arsenala? Mateus Bajerna? To su samo neki zadnji vezni. 

 

Zasto neki defanzivac ne moze biti legenda kluba u kosarci? Nevezano za Lazica mislim

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Hall može da uzima više šuteva, nije kamenjar, visok je... ali je prevelika razlika između njega i Woldena u predispozicijama za poene iz prodora. Hall pored znatno slabijeg tela ima već izgrađenu igru bez mnogo hasla jer nema sčim da ide u meso. Nema tajming ni prvi korak za prodor a videli smo i koliko mu je klimava završnica na obruču. Jednostavno, nije za unutra.

 

Nisam ga gledao u Promiteasu, ali je tamo bio 10 od 13 utakmica dvocifren što znači i da je korektan napadač, valjda. 

Meni se cini da mu fali agresivnosti ili tog nekog sportskog bezobrazluka, a pisao sam i pre dolaska da mozda jednostavno nema kvalitet za EL. 

U svakom slučaju bi sačekao da vidimo kako će izgledati kod Radonje posle mesec dva ukoliko dobije to vreme. 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Šta je tvoja agenda zapravo? Da je Radonja fejlovao što u poslednjih par minuta nije ubacio Uskokovića iz frižidera da reši tekmu?

Agenda je sto zli Radonjic nije pustio Uskokovica, Dobrica, Lazica/Radanova u petorku da ih pocepaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mmajstor said:

 

 

Nisi bot, samo nisi konzistentan. Fale nam bekovi, a ti za opravdavanje nekoriscenja Uskoka koristis argument da na bazi od 3 pruzene mizerne sanse (gde fmp ne treba da racunamo) ne treba da ga probamo posto je netalentovan, cak i ako se Kolom i Laza raspadaju na terenu - zakljucak je da su oni korisniji cak i kada se raspadaju jer su valjda talentovaniji.

Uskokovic ima temeljne nedostatke i u svom debiju je uspeo da nas koliko toliko poveze u napadu, ali su preko njega dosli sa -11 na -2 i izgubili smo tu utakmicu. To sto bi na EL nivou on isporucio u napadu bismo duplo izgubili u odbrani i potpuno je razumna odluka da decko ne udje. Kolom je juce bio odlican. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Uskokovic ima temeljne nedostatke i u svom debiju je uspeo da nas koliko toliko poveze u napadu, ali su preko njega dosli sa -11 na -2 i izgubili smo tu utakmicu. To sto bi na EL nivou on isporucio u napadu bismo duplo izgubili u odbrani i potpuno je razumna odluka da decko ne udje. Kolom je juce bio odlican. 

 

Samo da te podsetim da se preko Koloma doslo sa +7 na -2 za jedan minut, a tako se i zavrsilo. 

 

Sledece sezone kada Kolom bude potpisao za neki drugi klub, opet cemo da pricamo kako Uskok nema iskustva i kako je ovakav ili onakav, pa cemo opet da kupimo neku polovnu ragu, i opet da se ne pomeramo preko 12og mesta u Evroligi ako se plasiramo uopste. Prosto je vise postalo neizdrzivo kiliko je ovaj klub prestao da razvija i pravi igrace bas iz tog narativa gde se mladjim domacim igracima trazi dlaka u jajetu a zadovoljavamo se ovakvim stranim ispodprosecima. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

 

Samo da te podsetim da se preko Koloma doslo sa +7 na -2 za jedan minut, a tako se i zavrsilo. 

 

Sledece sezone kada Kolom bude potpisao za neki drugi klub, opet cemo da pricamo kako Uskok nema iskustva i kako je ovakav ili onakav, pa cemo opet da kupimo neku polovnu ragu, i opet da se ne pomeramo preko 12og mesta u Evroligi ako se plasiramo uopste. Prosto je vise postalo neizdrzivo kiliko je ovaj klub prestao da razvija i pravi igrace bas iz tog narativa gde se mladjim domacim igracima trazi dlaka u jajetu a zadovoljavamo se ovakvim stranim ispodprosecima. 

Isto tako se sa tim istim Kolomom doslo sa -5 na tih +7. Dok nije usao u igru mi  smo svaki drug napad preneli loptu a svaki treci sutnuli na kos, ne znam sto je problem reci da nas je povezao, dok nije krenuo da brljavi od umora.

Da Radonjic ima vremensku masinu i da je znao da ce se Volden povrediti  verovatno bi prosirio rotaciju.

Pruzice Radonjic sansu Uskokovicu prema zasluzi, ako za to brines.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mmajstor said:

 

Samo da te podsetim da se preko Koloma doslo sa +7 na -2 za jedan minut, a tako se i zavrsilo. 

 

Sledece sezone kada Kolom bude potpisao za neki drugi klub, opet cemo da pricamo kako Uskok nema iskustva i kako je ovakav ili onakav, pa cemo opet da kupimo neku polovnu ragu, i opet da se ne pomeramo preko 12og mesta u Evroligi ako se plasiramo uopste. Prosto je vise postalo neizdrzivo kiliko je ovaj klub prestao da razvija i pravi igrace bas iz tog narativa gde se mladjim domacim igracima trazi dlaka u jajetu a zadovoljavamo se ovakvim stranim ispodprosecima. 

Ali se pre toga sa tim istim Kolomom doslo sa -4 na +5. napad sa njim je bio tecan i smislen. Pre Koloma mi smo utakmice u kojima ne igra Lojd  gubili pre kraja prve cetvrine. Sa Kolomom tek imamo igru. Znaci nije toliko do Radonje, koliko je do njega. Bez Koloma a sa Voldenom i dalje imamo problem sa organizacijom napada, tesko se stvara situacija da se uopste sutne na kos, sa njim imamo napad, imamo ideju. Juce je bio odlican, a zahvaljujuci njemu i JOB. Sa povratkom Hola i Lojda mi mozemo imati dve ravnopravne petorke. U jednoj Kolom, Volden i JOB kao nosioci, a Lojd u drugoj, sa Holom kao plejom. Na taj nacin mozemo smanjiti periode crnih minuta i konstantno odrzavati ritam. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mmajstor said:

 

Samo da te podsetim da se preko Koloma doslo sa +7 na -2 za jedan minut, a tako se i zavrsilo. 

 

 

Opiši situacije kada se "preko Koloma" došlo sa +7 na -2.

Da prebrojimo poene koji su bili direktna njegova krivica, pošto u napadu nije imao nijednu izgubljenu u tom periodu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ljudi, pre njega je bio Volden kada smo dosli na +4 a Dobric je imao 3 bacanja za +7.

Takodje mozemo da prebrojavamo kako se samo zbog Uskoka doslo sa +11 na - 1 kao da on sam igra. Ne kazem da je Uskok morao da igra sve minute - nego da rastereti plejmejkersku liniju pa bi u svakom slucaju ko god od njih da odigra zavrsnicu bio sveziji, a Volden bi se vise fokusirao na poentiranje na poziciji 2.

 

A i ne brinem jer sam ih ja odavno prezalio. Sta mislite ko ce da ispadne iz rostera kada se vrate Hol, Lojd i Simon? Evo i kum Zorzo pozeleo dobro vece.... pa bicemo svetski rekorderi u doselekciji. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dobijamo pojačanje iz svojih redova. Branko Lazić prelazi na mesto pleja, u inat tabloidima. 

Opiši situacije kada se "preko Koloma" došlo sa +7 na -2.
Da prebrojimo poene koji su bili direktna njegova krivica, pošto u napadu nije imao nijednu izgubljenu u tom periodu. 

Ne znam odakle ti živaca da polemišeš više sa njim.
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Skoknuh prvi put od ne pamtim kad na RSB da vidim piše li se tamo nešto o pojačanju i naleteh na kanal sa snimcima svih EL tekmi pa ko voli nek izvoli:

 

https://www.youtube.com/channel/UCm5A5ph8hjkS0YcUJ9fI-wQ

 

Edit: Tu je i naša od sinoć pa mmajstor ima idealnu priliku da potkrepi tvrdnje o Kolomu kao najgorem igraču uz batlera sinoć. :lol_2:

Edited by Born Ready
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...