Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nisam siguran da su Plavsic i Kuzmanovic krivi za poraz, a ovde sada izgleda preovladava ta konstatacija. Prenosi su isti godinama. Meni na primer vise smeta novinarka koja intervjuise igrace na strasno losem engleskom. Pre koji mesec je rekla, a napisacu po Vuku da bi shvatili, blek livz meter. Ne znam ko je ona i koga je i kako zaduzila, ali ako vec pisemo o TV prenosima, eto, to meni smeta.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Ocigledno da postoji problem. Ocigledno Lazic vidi da gubi mesto u 12 i to ne moze da podnese. Cak je i na terenu u nekim trenucima delovao nervozno... A jbg, dosta puta dobija loptu pri kraju napada gde mora da sutira i neretko masi.. 

To je najveci problem kada u ekipi imas coveka koji ne moze nista da pogodi. Namerno se on bira i ostavljaju ga samog i rizikuju na njemu. Po meni to i nije neki rizik.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

To je najveci problem kada u ekipi imas coveka koji ne moze nista da pogodi. Namerno se on bira i ostavljaju ga samog i rizikuju na njemu. Po meni to i nije neki rizik.

Kad je sam ok, i treba da sutira. Ali nepotrebno je da dribla, sutira iz driblinga i tako to na silu.. E sad, ako je frustriran sto mu saigraci ne dodaju loptu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nisam siguran da su Plavsic i Kuzmanovic krivi za poraz, a ovde sada izgleda preovladava ta konstatacija. Prenosi su isti godinama. Meni na primer vise smeta novinarka koja intervjuise igrace na strasno losem engleskom. Pre koji mesec je rekla, a napisacu po Vuku da bi shvatili, blek livz meter. Ne znam ko je ona i koga je i kako zaduzila, ali ako vec pisemo o TV prenosima, eto, to meni smeta.

ajde ne lupetaj, ono što oni rade kad je Braun u pitanju je čisto iživlhavanje a dok je igrao kod nas moglo je da se sumnja i u pokusaj neke iznude

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Perkos2 said:

Stvarno su bruka i ono ne sme vise da se ponovi. Imaju neki svoj privatni razlog što mrze Brauna i nameću ga evo drugu sezonu svima koji prate Zvezdu. Tip igra dobru kosarku, ima svoju cenu na tržištu i prošle sezone je igrao odlicno u Zvezdi. Dva nabeđena prostaka su bila strašno neprijatna za slusanje a njihovo sranje koje su probali da prodaju na kraju meča je rang sarape i onih kvazi novinarki koje gura sns.

 

Krivo im što Braun uzeo minute Covkinsu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim povredio se Volden, mislio sam da ga je Ra zaboravio na klupi.

I dalje trazimo JB-a na silu.Dobric se trudio ali ga je u napadu bilo previse, i pored dobre partije mozda nam je trebalo jos nesto vise od Radanova jer mi se cini da jedino kod njega postoje rezerve koje jos nismo iskoristili.

 

Guduric mi ne deluje znacajno bolji igrac u odnosu na period u Zvezdi, cak mi je kod nas bio najkonkretniji sa vicem u igri koji se negde usput izgubio.

 

Link to comment
Share on other sites

Posle tragikomedije od kosarke koju smo igrali, ova vecerasnja igra me je vratila 4-5 godina unazad i stvarno sam osetio veliko olaksanje koje je ublazilo ovaj bolan poraz.
Odlicna odbrana, fantasticni JOB, bitne role Dobrica i Radanova, Kino vrti pik... dosta dobrih stvari.
Sve ste rekli za Lazica. Oni i Simonovic nemaju sta da traze u timu vise. 
Kolom igrao odlicno, ali pred kraj nacisto izgubio dah i mislim da su njegova 2-3 slabija napada presudila.

Zao mi je momaka, tezak poraz za njih, ali generalno dosta solidna partija koja vraca optimizam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

ajde ne lupetaj, ono što oni rade kad je Braun u pitanju je čisto iživlhavanje a dok je igrao kod nas moglo je da se sumnja i u pokusaj neke iznude

Ja ne lupetam. Ja mogu da lupam, ali ne lupetam. Ako ti se ne svidja kako oni rade prenos pisi Sport klubu ili zovi telefonom ili idi do njih da se zalis. Da ponovim, nisu oni krivi sto smo izgubili. Ja ih stvarno ne primecujem za vreme utakmice, jer se koncentrisem na igru, pa mi i ne smetaju. Svako moze da ima svoje misljenje o nekom igracu i da ga iznese, oni eto imaju malo siri auditorijum, ali ti uvek mozes da ih kritikujes i trazis njihovu zamenu.Ako bi se veliki broj vas javio ne verujem da bi ostali imuni na to. Ovde su se proslih sezona zalili kako je Ilija Kovacic baksuz i da kada Plavsic prenosi mi dobijamo.

Nije ti smetalo dok su pricali lose o JOB-u u ranijim utakmicama. I da, na kraju bih te zamolio da me ne vredjas.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Laki21 said:

Žao mi je što Radanov u zadnjoj nije imao više protagonizma. Ne znam da li je do njega ili do Radonjića.

 

Jbg, nije igrao utakmice mjesecima. Nestrucni stab je procijenio da je defanzivni specijalac korisniji zbog odbrane. Sad smo mogli imati domaceg igraca koji pravi razliku u EL.

 

Ako nista bar ce batler oboriti sve negativne rekorde u EL. Ne znam ko im uredjuje sajt ali ce imati probleme sa svim tim tackama i minusima kod batlerove statistike. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako nas je Fener pobedio kad su odigrali lošu tekmu,pogotovo spoljna linija. 

Kad bi mi neko ponudio Dekoloa za Voldena odbio bih ga bez razmišljanja.

Guduric i Zo su imali bas dosta grešaka i steta je sto nismo iskoristili fino vođstvo u četvrtoj i da se definitivno odlepimo. 

Da se Volden nije povredio pobedili bi sigurno. 

JOB odigrao najbolju utakmicu od kako je stigao, Kolom maltene kao u najboljim danima, Radanov raduje. 

Link to comment
Share on other sites

 Branko Lazic je kosarkas, kraj vica.

https://www.blic.rs/zabava/branko-lazic-sportista-kosarkas-borovnica/45c4xhy

Idi Branko na njivu sa Keseljem pod ruku.

Ja bukvalno ne mogu da smislim ovog coveka vise, od onog batlerisanja, precenja i bahacenja.

Gori je covek nego kosarkas, a govno je od kosarkasa.

18 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

Guduric mi ne deluje znacajno bolji igrac u odnosu na period u Zvezdi, cak mi je kod nas bio najkonkretniji sa vicem u igri koji se negde usput izgubio.

 

Gudura je macka, ima mesta u svakom timu u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Jel ce admini reagovati na ovo? Svaka cast druze. 

Covek je najgori igrac trenutno u EL, na svojoj poziciji svakako. Jedini koji je bio gori od njega u skorije vreme je onaj kojeg je branio zbog licnog interesa.

I to ne bi bio toliki problem da nije hteo  da bije svog navijaca, pretio kako nece da se igra ukoliko mu se ne dopada ponasanje publike. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Ulicni basketas said:

Kolom je odigrao veoma dobru utakmicu. Šteta što je fizički zapušten, verovatno nije imao ni dovoljno snage za onaj poslednji šut, nakon par driblinga. Utakmicu je obeležio odlični JOB i katastrofalni batler. Biće ovo dobro sa Lojdom i uhodanim Nnokom. Falio nam je itekako Volden u završnici.

 

kolom je izgubio ovu utakmicu

u 2. poluvremenu krenuo je sa par odlicnih resenja iz pika, nakon toga potop, bukvalno sam bio prenerazen kakav tunnel vision je pokazao a ima 200 godina

besomucno insistiranje da bukvalno svaku loptu spusti na JOBa, bez obzira da li ovaj na ledjima ima 2,3 ili 4 igraca, potpuno ignorisanje svih ostalih saigraca sve dok ne dodje u potpuno bezizlaznu situaciju

ti igraci, ma koliko losi, imali su hektare brisanog prostora, i sigurno je da bi smo stavili jos neku trojku kao sto je ona Davidovca kada je imao 5,6 sekundi da se namesti na sut, ili da se jos neki igrac uvede u triangle pa da onda taj igrac spusti na JOB-a i verovatno mu odlepi jednog cuvara sa vrata ili ga izvuce potpuno van reketa

nije pomoglo ni to sto kolom ne moze da napravi separation za sut niti da probije do obruca pa je taj pikenrol bio potpuno osujecen posle najprostije korekcije kada su se igraci fenera nabili u farbu potpuno nezainteresovani za odbranu perimetra znajuci da ce 9/10 lopti ici na dzonija

 

e to je burazeri moji razlika izmedju dobrih, solidnih i genijalnih plejmejkera kakav je bio markus vilijams, sigurno najbolji dodavac koga je zvezda imala, koliko puta je razbijao i najbolju odbranu jednim dodavanjem, koliko je izmisljao poena iako to nisu uvek bile direktne asistencije, jednostavno isece odbranu i posle jos jednog jednostavnog pasa eto izi baketa, svi su bili ukljuceni u napad, svi su katovali i zeleli da budu ukljuceni, i samim tim dobijali samopouzdanje iz kog su izvlacili partije iznad svog objektivnog kvaliteta

to je za mene definicija plejmejkera a ne kao brat kolom koji i ne gleda ove burazere i sad mi treba da ocekujemo da oni nesto odigraju kada lopta slucajno zavrsi kod njih u 21. sekundi napada

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Perkos2 said:

ajde ne lupetaj, ono što oni rade kad je Braun u pitanju je čisto iživlhavanje a dok je igrao kod nas moglo je da se sumnja i u pokusaj neke iznude

Not sure if Plavsic or Arkan...

 

smanjimo malo dozivljaje, Kuzmanovic je jedan obican pajac i tako ga treba i dozivljavati, Plavsic jedva prosek, tu je jer eto tako nemaju nikoga ko je iznad proseka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Vlada_79 said:

 Radonja zahvaljuje publici i ako se ipak vodi da smo bez navijaca. Valjda je to javna tajna da pustamo na kvarno okupljanja. Bice opominjanja.😀

Pustaju sponzore i prijatelje kluba. Licno mislim da je mozda ok da sada puste ljude koji su prelezali virus, a kasnije i one koji prime vakcinu, ali bi sigurno kod nas doslo do nekih zloupotreba 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jebena steta, dobra utakmica, bili smo mnogo bolji tim.Vidi se napredak, steta sto je kasno za EL, ali nagledacemo se finih igara do kraja sezone, jer i ovako osakaceni smo mogli i trebali da dobijemo Fener.

I za kraj, naravno, Branko Batler Lazic -zlocin protiv kosarke koji traje😒

Lik je maznuo neku fasciklu iz Cokijeve fioke, ja drugo razumno objasnjenje nemam....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SunZero said:

 

kolom je izgubio ovu utakmicu

u 2. poluvremenu krenuo je sa par odlicnih resenja iz pika, nakon toga potop, bukvalno sam bio prenerazen kakav tunnel vision je pokazao a ima 200 godina

besomucno insistiranje da bukvalno svaku loptu spusti na JOBa, bez obzira da li ovaj na ledjima ima 2,3 ili 4 igraca, potpuno ignorisanje svih ostalih saigraca sve dok ne dodje u potpuno bezizlaznu situaciju

ti igraci, ma koliko losi, imali su hektare brisanog prostora, i sigurno je da bi smo stavili jos neku trojku kao sto je ona Davidovca kada je imao 5,6 sekundi da se namesti na sut, ili da se jos neki igrac uvede u triangle pa da onda taj igrac spusti na JOB-a i verovatno mu odlepi jednog cuvara sa vrata ili ga izvuce potpuno van reketa

nije pomoglo ni to sto kolom ne moze da napravi separation za sut niti da probije do obruca pa je taj pikenrol bio potpuno osujecen posle najprostije korekcije kada su se igraci fenera nabili u farbu potpuno nezainteresovani za odbranu perimetra znajuci da ce 9/10 lopti ici na dzonija

 

e to je burazeri moji razlika izmedju dobrih, solidnih i genijalnih plejmejkera kakav je bio markus vilijams, sigurno najbolji dodavac koga je zvezda imala, koliko puta je razbijao i najbolju odbranu jednim dodavanjem, koliko je izmisljao poena iako to nisu uvek bile direktne asistencije, jednostavno isece odbranu i posle jos jednog jednostavnog pasa eto izi baketa, svi su bili ukljuceni u napad, svi su katovali i zeleli da budu ukljuceni, i samim tim dobijali samopouzdanje iz kog su izvlacili partije iznad svog objektivnog kvaliteta

to je za mene definicija plejmejkera a ne kao brat kolom koji i ne gleda ove burazere i sad mi treba da ocekujemo da oni nesto odigraju kada lopta slucajno zavrsi kod njih u 21. sekundi napada

Mozda mu je receno da tako igra. Treba se setiti besomucnog spustanja lopte na Katica, dok je takodje Radonja bio trener.

 

I ne, nije on izgubio utakmicu, nego Plavsic i Kuzmanovic.🙄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...