Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne znam čemu ova sranja oko Štimca. Koga zabole što je on slobodan. Mi smo na centarskoj liniji popunjeni dobrim igračima i svakako nam on nije potreban. Nama treba plej, jer je Hol bivši, a Kolom ne može sam da iznese sezonu. Ako Mozzart napiše da je slobodan Jović, Volters, ili neko sličan njima, neka pejstuje ovde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo posto se Stimac opet spominje po temi (iako imamo sad cak 5 igraca koji lagano pokrivaju poziciju 5-ce) da li moze neko da se priseti zadnje saradnje Radonjica i Stimca u Zvezdi i uloge Stimca u plej-of seriji (najvaznijim utakmicama sezone)?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

Evo posto se Stimac opet spominje po temi (iako imamo sad cak 5 igraca koji lagano pokrivaju poziciju 5-ce) da li moze neko da se priseti zadnje saradnje Radonjica i Stimca u Zvezdi i uloge Stimca u plej-of seriji (najvaznijim utakmicama sezone)?

Sve vezano za Stimca izaziva depresivne nagone i zelju da se popnem na ogradu Brankovog mosta, pa cu preskociti takvo prisecanje i misliti na nesto drugo....Monica Belucci, Monica Belucci, mmmm, Monica...🙃

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' možda neko ima predstavu šta bi trebalo da znači ova Čovićeva mistična rečenica: "I moram na kraju ovog odgovora, indirektno da se zahvalim jednom momku na ogromnoj želji da dođe u Crvenu zvezdu. Da smo to ostvarili iznenadili bismo celokupnu košarkašku javnost, ne samo u Srbiji. Ali o tom potom, kako bi se reklo"?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Je l' možda neko ima predstavu šta bi trebalo da znači ova Čovićeva mistična rečenica: "I moram na kraju ovog odgovora, indirektno da se zahvalim jednom momku na ogromnoj želji da dođe u Crvenu zvezdu. Da smo to ostvarili iznenadili bismo celokupnu košarkašku javnost, ne samo u Srbiji. Ali o tom potom, kako bi se reklo"?

 

Smailagić?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

Je l' možda neko ima predstavu šta bi trebalo da znači ova Čovićeva mistična rečenica: "I moram na kraju ovog odgovora, indirektno da se zahvalim jednom momku na ogromnoj želji da dođe u Crvenu zvezdu. Da smo to ostvarili iznenadili bismo celokupnu košarkašku javnost, ne samo u Srbiji. Ali o tom potom, kako bi se reklo"?

Mislim da govori o Bjelici, bila je ona priča da hoće da igra u Zvezdi 

 

Edited by Ханибалија
Preteče me Achtung
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjić svima daje minute da vidi gde su i šta su. Ja još ne mogu da se otmem utisku koji je na mene ostavio Radanov. Neverovatno samopouzdanje za momka koji nije video teren do dolaska Radonjića. Odlična kontrola lopte, na skoku i u odbrani i u napadu, ubrzao protok lopte čim je ušao, precizan i siguran pas pravo u ruke, brz, skočan, dobre kretnje i u odbrani i u napadu. Definitivno je napredovao u odnosu na prošlu sezonu. Jedva čekam da ga vidim na sledećoj utakmici u evroligi. Oduševljen sam ovim što je pokazao do sada.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...