Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mnogo sam srecan, tacno se vidi da je dosao znalac! Bravo za uvodjenje Radanova, bravo za ulogu Ritu, bravo za mnogo stosta. Kakvu smo igrali odvranu, too! Kuzmic odigrao fenomenalnu utakmicu. Obrajant ovakav nam treba, samo na 4. Mislim da uz Lojda, obaveznog oleja i Noka mozemo da igramo svih 40 min kincentrisano i na visem nivou. Svi pljuju Voldena, a ne bi trebali. Volim Radonju, volim Zvezdu, srecna Nova Godina, Stanija je kurva...

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je sad potpuno jasno koliko publika znaci igracima. Coks prelomio sa ovim pustanjem veceg broja ljudi koji su preokrenuli energiju. 

Takodje pohvala za Radonju sto je skupio onu stvar i pustio Radanova koji se dobro pokazao. Sa druge strane Uskok je izgubio minutazu, ali bice valjda vremena. Samo da nastavi da ih koristi... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inače, mislim da smo Džonija uterali u okvir tima i da sad treba da se okrenemo nazad ka tome da maksimiziramo njegov ofanzivni potencijal. Obrise uterivanja smo videli u poslednje 2-3 Sašine EL tekme, večeras kod Radonjića osim dve budalaštine u prvom poluvremenu, ostalo je bilo skroz na mestu. Što se tiče nekih epizoda gde uđe u neki wtf mod, ranije sam mislio da je jako bezobrazan, sad mislim da lik jednostavno nije baš najpametniji igrač na terenu, ako mogu tako da se izrazim, bar što se tiče bball IQ-a. Sve u svemu, deluje da će biti sve bolji i bolji. 

 

Elem, kad smo krenuli da ih meljemo u 1/2, mimo keza na licu, baš sam se plašio šta ćemo da radimo kad brat Volden ode na klupu jer je čovek ostavljao celog sebe na obe strane terena - ništa da se poštedi, lik gine svaki pikenrol da isprati, a u napadu sad kad nema Lojda on nam je svje i svja što se tiče IQa. Nekako Radonja izvuče Radanova, koji je imao neke wtf fantastične poteze, Kino ispoštovao sa par trica + FT. Poslednjih 5 minuta osim pomahnitalog Papapetrua baš smo bili fizički iscrpljeni, pizdeo sam na neke propuste u odbrani, ali onda vidim Volden jedva ide - jedino je Kuridža imao onaj užasan TO, kojisportigrašceoživotjebemti, bukvalno je lagano mogao prenese loptu sam da se spasimo 8secTO. Sve u svemu, ima dosta dobrih stvari iz ove tekme koje ulivaju poverenje. Ima i gluposti i brljotina, ali nadam se da će kako teče vreme da naš kvalitet ide samo uglavnom na gore + čekamo direktor tima da se vrati. Bila noć il' dan, java ili san, ja volim - te najviše na svetu!

  • Like 36
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radanov je potencijalno najveći dobitak ove utakmice. Momak ima potencijal da igra ozbiljnu košarku u oba pravca. Onaj ulaz preko Papajanisa je bio fenomenalan. Odbranu je generalno igrao odlično, dobro se kreće, ima jako tijelo. Meni je nevjerovatno da je trunuo na klupi cijele sezone, ni da se proba sa njim, bukvalno kao da je amater. Nadam se da će Dejo nastaviti da ga forsira. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ponovo radi bioskop!
bice ovde i uspona i padova do kraja, ali sad sam nekako spokojan
ono sto mi je problem je radonjin ugovor do kraja sezone

Mislim da je i njemu ovaj put jasnije gde mu je kuca i gde pripada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

publika pokidala, Wolden je izorao drumove večeras - hausmajstor, Kuz najzad klejmuje prostor, debeli Kolom otvorio tezgu i valja robu...Da sačekamo u zdravlju JOB-a sa user manual na četvorci, Nnoka na petici, Radanova sa ozbiljnom minutažom, Lojda da šuri, Woldena sa početka sezone...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

publika pokidala, Wolden je izorao drumove večeras - hausmajstor, Kuz najzad klejmuje prostor, debeli Kolom otvorio tezgu i valja robu...Da sačekamo u zdravlju JOB-a sa user manual na četvorci, Nnoka na petici, Radanova sa ozbiljnom minutažom, Lojda da šuri, Woldena sa početka sezone...

 

Pored očajne i nikad gore selekcije ... Kina ćeš ljubiti u ćelu, kad ti čiča kaže :lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...