Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, kokodakalo said:

Radonja je trener kojem su za njegove zamisli potrebni kvalitetni plejmejkeri, Zvezda ih trenutno nema. Voli Radonja tu saradnju plej - centar, ako Noko ne proradi ili se Kuzma ne opravi ne znam kako ce. 

kvalitetan plejmejker je potreban svakom treneru danas

pa eto prve prilike za magicnog radonju da nadje kvalitetnog pass first mladog pleja atletu za 300-400k

posto celavi prepotenko nije umeo

a cuo sam na forumu da takvih igraca sigurno ima na trzistu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Nema veze moj upis sa komentarima navijaca vec iskljucivo sa tezom da smo Radonju cekali godinama. Njegova prva sezona je bila odlicna i ne sjecam se da je neko bio nezadovoljan nastupima u EL, EC a o abi da ne pricam do te Cibone. 

 

Sasa je dosao kao dokazan trener i potpuno podbacio. Pocev od selekcije pa do grozne igre koja ne dobacuje ni do Alimpija. Da ne ulazim u to je li ga trebalo smijeniti ovako brzo, mozda je i sam odlucio da ode u stilu Tomica. 

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju, ili ste jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica? Ali evo, istine radi, malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...

Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.

Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.

Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.

Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.

Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo se uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas velikan  Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku. U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.

Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu, utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde su pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali i dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS. Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao, a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni i sezoni F4 u Beogradu.

Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije da se zavrsi, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura.

Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.

Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?🤔

Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...

Edited by Gudura
  • Like 27
  • Thanks 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju ovde, ili stw jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica. Ali evo istine radi malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...
Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.
Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.
Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.
Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.
Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo sw uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku.U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.
Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde au pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu i ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS.Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni.
Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura
Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.
Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?[emoji848]
Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...
Svaka cast na postu. Bravo. Ozbiljan sam

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Gudura

 

Prvo, Radonjic nije dosao u februaru, vec u Aprilu, nedelju dana pred F4 u Laktasima, osvezi secanje malo. 

 

Drugo, tada je prioritet svih prioriteta bio skidanje Partizana sa trona, i EL i EC su bili nebitni naspram toga. 

 

I trece i najvaznije, kod Radonje se videlo da uci iz gresaka i retko je dozvoljavao da na isti nacin bude pobedjen 2 puta. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gudura said:

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju ovde, ili stw jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica. Ali evo istine radi malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...

Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.

Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.

Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.

Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.

Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo sw uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku.U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.

Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde au pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu i ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS.Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni.

Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura

Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.

Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?🤔

Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...

Radonja nije imao 17 igrača od toga više od 10 stranaca koje je sam birao.
Ako bih morao ponovo da biram, biram krvava kolena Radonjina od ove pičkop(l)aćeničke igre.

Edited by Dralle
slovo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Golijat said:

Jbt, zamislite pun pionir kako docekuje Deja nazad. 'Bem te korono!

 

Vala kako se oprastamo od vec sad starog trenera, takva reakcija mi izaziva samo gadjenje.

 

Da u medijima izadje ko je nov trener Zvezde pre nego sto je objavljeno da je raskinuta saradnja sa postojecim, koji je ujedno i legenda Zvezde samo pokazujemo koliko postovanja imamo i koliko smo ispali seljacki klub. Ovo nike cak ni u rangu Covica, tako da mozemo da pretpostavimo ciji je ovo pecat. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gudura said:

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju ovde, ili stw jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica. Ali evo istine radi malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...

Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.

Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.

Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.

Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.

Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo sw uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku.U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.

Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde au pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu i ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS.Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni.

Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura

Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.

Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?🤔

Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...

 

Moze li deo ovoga da se preuzme u potpis? 

3 minutes ago, Wingwalker said:

a da sačekamo sa ovim: ''oteran kao ker...''. 

Postoji mogućnost i da je Sale sam ponudio ostavku nakon Zenita.

Jedino što ne ide u prilog je brzina kojom je  ovo dovedeno pred svršen čin. 

To ipak ne ide tako spontano za samo par dana.

 

Valjda bi prva objava onda trebalo da bude - Sasa Obradovic podneo ostavku, a ne - Dejan Radonjic se vraca u Zvezdu? 

 

To je toliko nepostovanje koje ne prilici cak ni Marku Pesicu i Ulfu Hejnesu (valjda se tako pise). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ok, a dal ti je dovoljan napredak u igri a da se ne uzme aba liga? 
 
Nasa najveca greska je sto se ne postavljaju ciljevi. Dovedes trenera, dobro ga izaberes i kazes imas cilj taj i taj i do tada stojis cvrsto iza njega jer je on izbor kluba a ne neciji tudji.
 
Ako ga ostvaris bravo majstore idemo dalje, ako ga ne ostvaris onda analiziras sta je uzrok tome pa ako je trener uzrok onda je smena normalna. A ne dok se i ne dodje do tog milestona donose se ovakve odluke. 
 
Koji je bio cilj Sase Obradovica i koji je cilj Dejana Radonjica? Nema toga, ko sto vec rekoh tu samo igraju jaca ledja... posto nama kao klubu kvalitet nije na prvom mestu nego ko zna koji mesetarski interesi. 

Gde sam ja napisao da cilj nije ABA? Mi ABA ligu moramo da osvojimo, a napredak nam je potreban zbog hemije u timu, zbog nadigravanja i neke pobede nad jacima i bogatijima, EL se igra zbog para. Ne kažem da pred Sašom nije postavljen isti cilj, ali sudeći po prikazanom, sve dalje bi bilo mučenje i za nas i za njega. Niko nije baš toliki mazohista.
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...