Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, mister-no said:

Igrali smo s njima protiv FMP- a kao da kažeš da Mega igra sa Kazalonom. Pa ne Mega igra sa Petruševom i Simonovićem kao protagonistima tj.igra na njih i zato od talenata prave igrače. Ok, ne kažem da nije drugačije, i da nema i do samih igrača.. Ali dosta mi je tih alibija više. I to nema igrača, pa ima, proizvode se ako ništa. I sad od Miška kao ne možemo prići, pa da se ne zezamo EL je i dalje magnet za igrače a druga stvar je što smo mi napravili sredinu gde nam je Radanov 17. igrač i protiv Krke, Splita, Primorske, da ne pričamo o ovim jačim utakmicama.. To oni vide i normalno je da hoće svi kod Miška. A posebna je i šira priča zašto FMP nije poput Mege. Kako se trenira i igra, koji je koncept...

 

Ne, mi smo napravili sredinu gde moras da budes dobar sa menedzerima da bi dobio nekog igraca. Pa sada smo dobri sa Miskom, ali u losim odnosima sa Raskovicem. Dok smo bili dobri sa njim nije bilo mesta za Uskokovica, jer je Vlada Jovanovic gurao oktogon igrace, a sada se sklanjaju njihovi igraci, pa nema mesta za Ulbaja i Vladu Jovanovica, a samo da napomenem da je i Hol njihov igrac.

I sve to nije problem. Problem je da se to desava vec u mladjim kategorijama. Svako gura svog igraca iz interesa i onda neme igraca, jer oni sto vrede odu ili propadnu, a ostali tavore.

10 minutes ago, Decembarski said:

Patrick Young (28g) bivsa mitska zver iz Olimpijakosa potpisao ugovor do kraja sezone za Novi Pazar ???

.smajlikojisekrsti.

On je u Olimpijakosu imao problem sa narkoticima, pa resio covek da ode na izvor 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne, mi smo napravili sredinu gde moras da budes dobar sa menedzerima da bi dobio nekog igraca. Pa sada smo dobri sa Miskom, ali u losim odnosima sa Raskovicem. Dok smo bili dobri sa njim nije bilo mesta za Uskokovica, jer je Vlada Jovanovic gurao oktogon igrace, a sada se sklanjaju njihovi igraci, pa nema mesta za Ulbaja i Vladu Jovanovica, a samo da napomenem da je i Hol njihov igrac.

I sve to nije problem. Problem je da se to desava vec u mladjim kategorijama. Svako gura svog igraca iz interesa i onda neme igraca, jer oni sto vrede odu ili propadnu, a ostali tavore.

On je u Olimpijakosu imao problem sa narkoticima, pa resio covek da ode na izvor 😂

Onda je i Colom trebao da ide tamo.

Imaju odlicne cevape kod Jonuza, lepo bi se popunio posto se vidi da je neuhranjen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Da citiram jednog eminentnog clana foruma (koji ga je napustio): Sistem je bio Radonjic,videcete kad ode.

... 

ali iz perpsktive kluba nakon njegovog odlaska zaista tako deluje - da je on sam uspostavio prepoznatljiv sistem (sledeci verovatno neki Duletov iz KKP)

Tako da..ako citas ove stranice incognito,zelim da ti se javno izvinem Dravote, sto nisam verovao da si u pravu. A bio si. I ne samo za ovaj topik i ovu temu.

 

Ja i sad ne vidim sta je tu tacno? Nijedan sistem ne zavisi od jednog pojedinca. Nije to ni tada bio sistem, jer da bi nesto bilo sistem mora da potvrdi postojanost kvaliteta u duzem vremenskom periodu sa razlicitim kadrovima. 

 

Ono sto se moze reci je da je tada postojalo nesto sto je licilo na pocetak stvaranja sistema za sta jeste zasluzan Radonjic, ali ne samo on, vec i Covic koji mu je pruzio i kontinuitet i budzet koji je bio veci od konkurencije, pa i ceo strucni stab koji je radio sa igracima i u skautingu. Moze se reci da je postojao sistem igre, ali on ne bi mogao postojati da treneru nije omogucena podrska i kontinuitet koji je imao, a sto nije slucaj od njegovog odlaska pa sve do danas. 

 

Nije ovo ni isto vreme, budzeti su porasli, liga se skratila i podigao joj se kvalitet, smanjilo vreme za trening, a uslov za ucestvovanje u njoj su svake godine sve neizvesniji. Pa ne sve to jos i korona i nemanje publike.

Prema tome sad je jos teze bilo kom treneru da napravi sistem igre nego tada, pogotovo nemoguce ukoliko mu se ne pruzi kontinuitet, a sistem kluba nije postojao ni tada, a cini mi se da ce to biti slucaj sve dok se ne bude znao vlasnik istoga. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...