Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 minutes ago, Laki21 said:

Od kako pratim klub, više od četri i pobdecenije, nikada nije bio neko ko toliko ne zna. 

 

Blamantno nepoznavanje materije i nesposobnost.

 

Koliko ja pratim : Žeravica, Đurović, Moka, Dulo, Lale Lučić, Moka, Džaković, Pavićević, Žeravica, Tom Ludvig, Lale, Pavićević, Antonić,Milatović, Steva Karađžić, Krečković Muta, Zmago, Trifunović, Šakota, Steva Karadžić, Pešić, Aca Petrovič, Trifa, Uvalin, Nikitović, Kari Pešić, Milivoje Lazić, Vukoičić, Radonja, Alimpijevič, Topić, Tomić, Gavra, Šakota.

Pa bilo je i gorih od Saloa.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Koliko ja pratim : Žeravica, Đurović, Moka, Dulo, Lale Lučić, Moka, Džaković, Pavićević, Žeravica, Tom Ludvig, Lale, Pavićević, Antonić,Milatović, Steva Karađžić, Krečković Muta, Zmago, Trifunović, Šakota, Steva Karadžić, Pešić, Aca Petrovič, Trifa, Uvalin, Nikitović, Kari Pešić, Milivoje Lazić, Vukoičić, Radonja, Alimpijevič, Topić, Tomić, Gavra, Šakota.

Pa bilo je i gorih od Saloa.

 

 

Том Лудвиг и његове хокејашке измене су непревазиђене!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kooineeperk said:

Resetovao si nas Slavisa onim tvojim otvaranjem teme. 🙂 Tada sam samo citao forum, mislim da nisam bio ni registrovan, i secam se da sam se prilicno nasmejao, htedoh tada da napisem koju rec ali nisam, ali sad je vrag vec odneo salu. Slavisa, samo ti ovo mozes da ispravis. Ne znam kako, ali moras. Uradi nesto covece! 😕  

 

Kako? Svi ste se smejali sto sam ja otvorio temu, bojkotovali je jedno vreme. I sad kako da ja uradim nesto kad ste odlucili da bojkotujete mene i tim jos pre sezona sto je pocela. Ja dajem sve od sebe, pozitive vibes, ali ne ide, morate i vi malo da pozitivno vibrirate.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Golijat said:

 

Laki, uz dužno poštovanje, onda ti imaš jako slabo pamćenje... Čudi me jer znaš da napišeš lep komenrar s vremena na vreme.

 

Jbmliga... Ovo se ne sreće baš često. Bilo je sprdanha i sa bivšim, ali ovoliki stepen nepoznavanja gradiva zaista be pamtim.

Evo da ne grešim dušu, Milivoje i Ludvig su bili gori.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavijan2 said:

Koliko ja pratim : Žeravica, Đurović, Moka, Dulo, Lale Lučić, Moka, Džaković, Pavićević, Žeravica, Tom Ludvig, Lale, Pavićević, Antonić,Milatović, Steva Karađžić, Krečković Muta, Zmago, Trifunović, Šakota, Steva Karadžić, Pešić, Aca Petrovič, Trifa, Uvalin, Nikitović, Kari Pešić, Milivoje Lazić, Vukoičić, Radonja, Alimpijevič, Topić, Tomić, Gavra, Šakota.

Pa bilo je i gorih od Saloa.

 

 

Fali ti Milan Škobalj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sve počinje od selekcije igrača i dovođenja pojačanja u toku sezone, koje je kriminalno odrađeno.

Hall - nedovoljno kvalitetan za prvog pleja i potpuno se zbunio u toj ulozi ; Terry - težak promašaj za prvog C ni blizu ; Volden - odlična kupovina al mu u glavi nešto fali ima ozbiljno velike oscilacije u igri ili je odličan i briljira ili potpuno uništi tim kao npr včrs : Lojd - pun pogodak ; Reath - ni blizu za EL ; JOB - solidan igrač koji je uleteo u tim i ni kriv ni dužan potpuno poremetio hemiju ; Roch - potpuni promašaj i gubljenje vremena ; Simona pokojnog neću ni da pominjem samo zauzima mesto nekom mlađem ; Colom - vidi se da ume ali ima jedno 30kg viška i ne bi sačuvao ni nba radeta zagorca. Ovo domaće i što je ostalo od pr sezone je sve u teškoj depresiji, najviše DeDa koji nije ni senka onog igrača od pre. Dobrić nezasluženo greje klupu. 

 

Ubedljivo najgore selektiran tim u "Čović" eri. Ne postoji jasan plan, igrači ne znaju akcije, ne znaju kretnje, odbrana je sve gora i gora uništili su nas timovi sa trojkama. Previše nepotrebnih pomaganja i nekih suludih rotacija. Na žalost ovoj ekipi i ovoj selekciji ni Lebron ne bi pomogao.  SO i njegov stručni štab ne zna šta da radi sa ovom grupom igrača. Ovo nije tim, ovo je samo grupa igrača u kojoj manje više svako radi ko šta hoće . Gazda, radi nešto, po džepu, po glavi, po nečemu al uradi nešto jer od ovog može i gore.

Edited by Orthodox89
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta reci... Bas lose! Ima li Obradovic asistente ?Nije mi jasno  zasto Obradovic ni jednog ttenutka nije trazio TO kada je Zenit pravio serije poena, kada smo gresili  da malo smiri ekipu..

3 minutes ago, Orthodox89 said:

 

Ubedljivo najgore selektiran tim u "Čović" eri. 

I mislim jedini put kada je Covic prepustio da se trener pita oko svega..

Link to comment
Share on other sites

Šta reći, a ne zaplakati?

 

Tužno, mučno, bezidejno, loše....

 

Igrali smo i lošije nego sada. Sećam se i kad je Cvetković (lavlje srce) imao index 1, za 0 sekundi na terenu i postao igrač meseca 🙂
Ali, sa ovim budžetom, da igramo ovako bedno....to nisam očekivao.

Da se vratio Radonja, i da imamo skor 7-9, svi bi govorili da je moralo bolje. Ovako, srećni smo i sa ovih 5 pobeda.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šta reći, a ne zaplakati?

 

Tužno, mučno, bezidejno, loše....

 

Igrali smo i lošije nego sada. Sećam se i kad je Cvetković (lavlje srce) imao index 1, za 0 sekundi na terenu i postao igrač meseca 🙂
Ali, sa ovim budžetom, da igramo ovako bedno....to nisam očekivao.

Da se vratio Radonja, i da imamo skor 7-9, svi bi govorili da je moralo bolje. Ovako, srećni smo i sa ovih 5 pobeda.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozemo li da znamo ko je skautovao ovog Kondoma iz Kina? 

 

Postali smo klub za menadzerske kombinacije, eto. Nakon O'brajanta i Terija treca mina ili treci Amigos. 

 

Delimicno je i Slavisa u pravu. Volden je pokazao da je igrac iz drugog plana, ne moze biti nosioc nikako. 

Link to comment
Share on other sites

Jedan zanimljiv komentar sa b92:

 

Polako ljudi. Cela sezona je takva (cudna) i svi gube, Zvezda je tek po prvi put izgubila velikom razlikom. 

Baskonija izgubila od Zvezde 18 
Alba kod kuce od Bajerna 18 
Alba od Efesa kod kuce 21 
Bajern od Reala 18 
Alba kod kuce od Barse 36 razlike 
Asvel od Zvezde 21 
Zalgiris od Makabija 28 
Fener od Barse 42 
Valensija od Bajerna 21 
Fener od Baskonije 18 
Himki kod kuce od Efesa 28 razlike 
Panata od Baskonije 21 
Fener od Reala 20 
Himki od Albe 20 
Alba od Milana 20 
Panata od Asvela 24 
Oly od CSKA 19 
Efes kod kuce od Baskonije 18 
Fener od Albe 26 
Efese od CSKA 35 
Baskonija od Zalgirisa 19 
Fener od Zalgirisa 37 
Alba od Panate 23 
I sada Zvezda 29 

Link to comment
Share on other sites

Prva utakmica u EL bez Loyd-a, a skoro da kazemo odigrana i bez oba pleja posto je Hall imao "povratak" od 3 minuta i samo se nadam da nije opet nesto sa povredom posto bi stvarno bilo neozbiljno od strane kluba da se igrac "vraca" vec nekoliko puta, a fakticki nije spreman.

 

Colom igrao vise od njega, ocajna sekvenca u drugoj cetvrtini te nesto minuta u drugom poluvremenu sa onim WTF pogodkom za 2 i jednom trojkom.

 

Hall i Colom zajedno oko 13 minuta na terenu pa dolazimo do toga da smo mi zbog izostanka Loyd-a imali cak i kracu rotaciju spolja na ovoj utakmici nego sto je to bilo u zadnjih 4-5 utakmica (ili i vise) koliko smo vec odigrali bez Hall-a u EL gde smo vecinu izgubili ali bez "stoka" razlike.

 

Jedino sto preostaje da se nadamo da ce Loyd-a zdravlje posluziti kada bude najvaznije posto nas strucni stab ne sme "da rizikuje" sa nekim igracem iz Amerike koji bi mozda i mogao "da poludi" i donese/izmisli dodatne poene kad nam ne ide vec su ipak za "sigurne" varijante.

 

Ili mozda trenera "pocastiti" sa jos nekim igracem ako ne uspe nista smisleno u napadu da postavi (npr pick and roll sto je "must have" u kosarci), samo ne znam da li ce ostati slobodno mesto za prijavu ako/kad se registruje Nnoko posto ABA ima maksimum od 20 razlicitih igraca prijavljenih za sezonu

Link to comment
Share on other sites

kito polom legenda, ako ga ne bih urnisao na basketu sa svih 30 piva sto sam izlokao pre i za vreme tekme tu me seci oliver mandic

 

salo za siromasne se bas izgubio, sa Dilejnijem & Rendolfom i ja bih igrao neki ok basket, sve i da petorku popunjavaju mmajstor, decembarski i marko pantelic, ali nije svaki dan malcom delaney

 

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovaj skauting tim bi kod Tomića klečao na kukuruzu bar prva dva semestra a kod Šakote išao na dopunsku. Koja crna ponuda Estudijantesa za Koloma...? uvališe im španci igrača koji je očigledno sred procesa odjavljivanja iz košarke da ne moraju to da plaćaju još 5 meseci. Dve nedelje pre odlaska Roča i vrapcima je bilo jasno da ako propustimo ovaj povoljan niz koji se završava sa Panatom možemo do kraja sezone da igramo trule kobile sa Himkijem...a mi potpisujemo jebenog Kulena. Znači na rebra da se otvoriš rajsfešlusom...

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

salo za siromasne se bas izgubio, sa Dilejnijem & Rendolfom i ja bih igrao neki ok basket, sve i da petorku popunjavaju mmajstor, decembarski i marko pantelic, ali nije svaki dan malcom delaney

 

 

Verovatno da ti je barem prvi od ove trojice pri ruci, al sta ce ti jos Dilejni i Rendolf? 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali sve mi liči da ćemo se uskoro i ove sezone sećati kao "dobra stara vremena".

Srpskoj košarci sledi "hrvatski scenario". Tavorenje u poluamaterizmu. Videti pod Cibona, Split i Zadar.

Zato svaku pobedu u EL da proslavimo "kao Džajić kad dadne gol", što bi rekao Kari Pešić.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane, poucen iskustvom sa teranjem Radonjica, nisam za teranje Obradovica. Ova prica je bila toliko realna i opipljiva da se ponekad pitam da li sanjam sve ovo i tesko mi je da poverujem da moze biti ovoliko lose. Vise od svega bih zeleo da Sasa prokine i da sve legne na svoje mesto jer jednostavno od njegovog dolaska nema ni jednog jedinog razloga da tako i ne bude.
Sa druge strane, ne vidim nijedan argument zasto bi covek ostao. Veliki budzet, igraci po njegovoj zelji a nemamo ni jedan segment igre, nemamo timsku odbranu, nemamo nijednu akciju u napadu, nemamo glavu i rep, nemamo taktiku, nemamo vodjenje sa klupe, nemamo centra, nemamo pleja, nemamo nista!
Ne zelim cak ni da prihvatim price o losoj selekciji i da ce se sledece sezone birati bolje.
Ovaj tim ima velikih mana, ali vise su te mane ogolile Obradovica kao trenera nego sto sputavaju nas za neku pristojnu igru. Videli smo na sta to lici bez Lojda koji donosi ogroman kvalitet i sve krece i zavrsava se sa njim. Nema tog plejmejkera koji moze premostiti ovoliku rupcagu u igri. Svi stoje kao zabetonirani, nema kretnje, nema protrcavanja, nema ideje... svi stoje, cekaju nesto... tuga. 
Radonjic je dosao kao trener bez evropskog iskustva. Bio je trener buducnosti koja je do tada bila cvrsta ekipa koja se borila za gornji deo tabele... Njegovo uzasan pocetak u Zvezdi je danak neiskustvu i nespremnosti da se nosi za zahtevima kluba koji je tada jos bio u visedecenijskoj senci Partizana i njegove masinerije. 
Sasa ima prilicno iskustvo i trebalo bi da je vec izgradjen trener koji ima svoj stil i filozofiju i ne vidim da on ima nesto mnogo prostora da nesto kod sebe menja. To se moze zakljuciti i po ovih nekoliko meseci, gde se nasa igra nije promenila ni trunku, cak je i sve gora...
 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...