Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

47 minutes ago, Grunf said:

Igrači Zenita su svakako već prebolovali koronu, tako da njima ništa ne znači ako je neko od igrača Zvezde potencijalno zaražen.

 

Nije baš tako, postoje preko 20 varijacija virusa, imunitet u tom slučaju ne znači ništa. Neki ljudi su bili po 3, 4 puta zaraženi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Molim te da se ne salis tako.

 

Pa moram, to nam je jedino ostalo u moru informacija i dezinformacija. Sale dizu imunitet a strah ga smanjuje. Kada cujem dezinformaciju jace je od mene da ne odgovorim istom.

 

Ne mozes 2 puta da se razbolis od istog virusa - ili prvi put nisi bio bolestan nego samo pozitivan, ili je test u jednom od ta 2 slucaja a mozda i oba bio lazno pozitivan. I nema 20 mutacija, juce se u Engleskoj pojavila prva...pa i da postoje opet si zasticeniji ako si prelezao prvu verziju. 

 

 

3 minutes ago, Gilmour said:

Mmajstore, moram ti iskreno savetovati da batalis neko vreme pokusaje humora, ironije ili cinizma.
Kazem ovo na osnovu vise nedelja citanja upisa na forumu gde sam imao nekoliko transfera blama zbog tvojih reci, a znam da nisam jedini.

 

Na ovakvu sugestiju samo ide onaj odgovor koji ima veze sa trokorakom.

 

Ako ima neka vezano za krsenje pravila tu cu rado da saslusam i korigujem ako treba nesto. Jedino sto je ovo offtopic, mada i nije s obzirom na trenutnu situaciju u timu, ali cu ovu temu svakako bataliti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa moram, to nam je jedino ostalo u moru informacija i dezinformacija. Sale dizu imunitet a strah ga smanjuje. Kada cujem dezinformaciju jace je od mene da ne odgovorim istom.

 

Ne mozes 2 puta da se razbolis od istog virusa - ili prvi put nisi bio bolestan nego samo pozitivan, ili je test u jednom od ta 2 slucaja a mozda i oba bio lazno pozitivan. I nema 20 mutacija, juce se u Engleskoj pojavila prva...pa i da postoje opet si zasticeniji ako si prelezao prvu verziju. 

 

 

 

Na ovakvu sugestiju samo ide onaj odgovor koji ima veze sa trokorakom.

 

Ako ima neka vezano za krsenje pravila tu cu rado da saslusam i korigujem ako treba nesto. Jedino sto je ovo offtopic, mada i nije s obzirom na trenutnu situaciju u timu, ali cu ovu temu svakako bataliti. 

Mozda je tako za sve drugo, za ovo ne. Mnogo je ljudi ostalo bez najrodjenijih. Trenutno se moja dva dobra drugara bore za zivot, a odrasli smo zajedno i ko braca su mi. Hocu da iskocim iz svoje koze. Na jednom drugom forumu, na kome sam videoda  si i ti aktivan, se zali za tim sto vise igraca nije zarazeno, da ne bi izgubili u St Peterburgu ili sto klub ne izadje sa tim ko je zarazen da bi bolje odigrao kladionicu i kako su vakcine budalastina? 

Zabole me za utakmice, samo da svi ozdrave bez posledica. Vidim da pokusavas da ih urazumis tamo, a onda se ovde grubo nasalis. 

Kapiram da nisi mislio tako. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mozda je tako za sve drugo, za ovo ne. Mnogo je ljudi ostalo bez najrodjenijih. Trenutno se moja dva dobra drugara bore za zivot, a odrasli smo zajedno i ko braca su mi. Hocu da iskocim iz svoje koze. Na jednom drugom forumu, na kome sam videoda  si i ti aktivan, se zali za tim sto vise igraca nije zarazeno, da ne bi izgubili u St Peterburgu ili sto klub ne izadje sa tim ko je zarazen da bi bolje odigrao kladionicu i kako su vakcine budalastina? 

Zabole me za utakmice, samo da svi ozdrave bez posledica. Vidim da pokusavas da ih urazumis tamo, a onda se ovde grubo nasalis. 

Kapiram da nisi mislio tako. 

 

Sve to sto se desava nema veze sa mojim upisom... niti omalovazavam, niti negiram, niti bilo sta drugo sto je vas par pomislilo. Napisao cam Cvarkovu PM, tako da sam zavrsio sa ovom temom, jer zbog trenutne situacije prostor da me neko pogresno razume je jako veliki. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam...

 

Posto smo ionako EL isfulali ove sezone, a ABA liga utakmice odlazemo cak i ako imamo jednog zarazenog, moze to Cova dobro da isplanira pa da malo po malo nosioci igre budu imuni na koronu tamo negde za PO ABA lige. 

 

Eto, Lojdu pisemo imun. Teri takodje. Ko jos? 🙂

 

tenor.gif?itemid=14216699

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...