Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Cavani said:

Juce kad je igrao Uskokovic lopta je mnogo bolje kruzila, u skoro svakom napadu je svi 'opipaju'. Kada presese loptu, doda igracu, on mu je vrati, traze se resenja. 

Kada Volden igra pleja flow je nikakav, on na udvajanja ode do centra skoro umesto da doda, pa do auta da zaobidje igraca pa tek onda u dribling da smisli sta ce sa loptom. Jeste kvalitetan igrac ali nedovoljno da mu se daju kljucevi ekipe i onda to lici na ovo sto gledamo. Kada na to dodamo da imamo 2 igraca sa najvecim usage-om u celoj EL nije ni cudo sto nam timska igra lici na tuki.

 

 

1:18

 

Dosadio sam i bogu i narodu sa ovim, ali kako se lakse igra kad ide lopta. Izgleda da je ovaj trougao za nas komplikovan kao da je Phil Jacksonov playbook, a ne vrlo jednostavna postavka. Walden bi je drvio dok se svi ne vrate na svoja mesta pa jovo nanovo dok ne istekne napad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, đubrivo. said:

 

ti si glupa priča. makar dok ne naučiš da komuniciraš, pa da se ja ne slažem sa tvojim glupim pričama ali te poštujem, što je jako važno generalno.

Ajd bre uini, no hard feelings.

To je bilo zargonski receno.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, drakon1 said:

Ma kakvi kaznjeni.

 

Javor juce u Atini (EL, PAO-Real), u petak u Minhenu (Bayern-Baskonia)

Paternico juce u Moskvi (EL, CSKA-EFES), sutra u Kaunasu (EL, Zalgiris-Fenerbahce)

Aliaga dans u Bolonji (EC kao prvi sudija, Virtus-Antwerp)

 

Nesto mi ne lici na kaznjavanje... Aliaga je i inace EC sudija sa ponekim nastupom u EL, tako da ta prica o "kaznavanju" ne pije vode za sada.

 

Inace nama u petak:

 

Crew Chief

LAMONICA, LUIGI

Umpire 1

KOWALSKI, MARCIN

Umpire 2

BALAK, AMIT

 

Sva vera u Luigia, inace sa Izraelcom ne znam kad smo dobili utakmicu. A i ovaj Poljak nije bas morao...

 

Toliko o prici da EL kaznjava gresnike.

Dok je posle nase utakmice s Valensijom izaslo zvanicno saopstenje zbog jedne greske, ovde na spektar gresaka ne bude nista.

Klosari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što je Uskoković doneo u napadu, odneo je u odbrani jer su nas direktno preko njega napunili u vratili se u igru, na prvu Loovu trojku nije ni ruku digao. Tako je to sa mladim igračima, znaš da ćeš kratkoročno da patiš (osim ako taj mladi nije jedan u milijardu kao Dončić) ali dugoročno možda imaš koristi.

 

Walden definitivno ima dosta problema kao PG, nesiguran je, gubi mnogo vremena na zaobilaženje bloka, nije neki kreator - ali i to je iznuđena situacija, najmanje zlo, bolje i to nego da trošimo Lojda na 1 ili Davidovca, pošto ostali na 1 ne mogu da igraju ni u ludilu.

 

Ja u principu nemam velikih zamerki na odbranu pod Saletom, to je verovatno razlog zašto je konzervativan u odnosu na mlade igrače koji su obično mekani i taktički nezreli za timsku odbranu EL intenziteta. Ipak, napad je toliko jalov i banalan da mora da se nađe neki balans. Sinoć je iznuđeno žrtvovao malo odbrane sa Uskokovićem ali mu se to ipak obilo o glavu. Nemojmo da se zavaravamo da je Sikma rešio sa dva bacanja, mi smo celu četvrtu četvrtinu igrali na hero ball Loyda, doterao nas je do produžetka ali dalje nije moglo. Očajna partija Davidovca sinoć, mora se reći, a i Kuridži promašivanje zicera postaje već trademark.

 

Ja sam možda lud ali jedva čekam sledeću utakmicu. 

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

 

1:18

 

Dosadio sam i bogu i narodu sa ovim, ali kako se lakse igra kad ide lopta. Izgleda da je ovaj trougao za nas komplikovan kao da je Phil Jacksonov playbook, a ne vrlo jednostavna postavka. Walden bi je drvio dok se svi ne vrate na svoja mesta pa jovo nanovo dok ne istekne napad.

 

Spiker pobedio sa - Uskoukouvich! 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

DeDa mi je posebno drag igrač, al što on zna da zasere, to niko ne može ...

al džaba, ne mogu ništa da mu zamerim, a plus je i ribolovac (pecaroš) :thumbsup:

 

 

Isto nas je tako izvukao 1000 puta iz govana, dobro nije doneo dve evrolige ali opet vadi stvar. Vrlo specifičan igrač, nekad oduševi, a nekad izadje na teren skroz nezainteresovan. Inače i meni je drag. 

 

Zamišljam ga u jednoj ruci štap, a u drugoj cigara. :lol_2:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Isto nas je tako izvukao 1000 puta iz govana, dobro nije doneo dve evrolige ali opet vadi stvar. Vrlo specifičan igrač, nekad oduševi, a nekad izadje na teren skroz nezainteresovan. Inače i meni je drag. 

 

Zamišljam ga u jednoj ruci štap, a u drugoj cigara. :lol_2:

To, znaš šta sve može i uvek očekuješ da će proraditi, čak i na utakmicama "kad se ne pojavi" ...

ma sad će DeDa da izvadi stvar, i tako dok sudija ne odsira kraj. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Isto nas je tako izvukao 1000 puta iz govana, dobro nije doneo dve evrolige ali opet vadi stvar. Vrlo specifičan igrač, nekad oduševi, a nekad izadje na teren skroz nezainteresovan. Inače i meni je drag. 

 

Zamišljam ga u jednoj ruci štap, a u drugoj cigara. :lol_2:

Moj drug🤣🤣🤣

1 hour ago, SunZero said:

najisprazniji i najdosadniji stvorovi, uz mackare, kuckare i ove sto vise po crkvama umesto u kafanama

Molim?!🤣

Ko kaze da štap i kafana ne mogu da kohabituju🤣

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Iskusni 32-godišnji organizator igre koji je potpisao ugovor na jednu sezonu sa opcijom produženja na još jednu, doneće na poziciji organizatora igre veliki kvalitet i neophodno iskustvo.

Kolom koji je rodom iz Andore, visok je 189 centimetara, a u dosadašnjoj karijeri iskustvo je sticao prvo u španskim klubovima : Saragosi, Estudijantesu, Bilbau, da bi internacionalnu karijeru započeo vrlo zapaženim trogodišnjim boravkom u ekipi Uniksa iz Kazanja.

 

Nakon kratke epizode u turskom Bašakšehiru, tokom sezone 2018-2019 prešao je u Valensiju za koju je nastupao sezonu i po.

Kolom, koji je prošao sve mlađe selekcije Španije, osvajač je zlatne medalje na SP u Kini, a individualne nagrade koje je osvajao tokom svog boravka u Uniksu najbolje govore i o njegovoj igri: bio je član najbolje petorke Evrokupa, najbolji asistent VTB lige i najbolji šesti igrač takmičenja koje se igra na prostoru bivšeg Sovjetskog Saveza.

Odlikuje ga odličan pregled igre, brojne asistencije, dobar prodor i na prvom mestu timska igra u kojoj Kolom na prvom mestu razigrava saigrače i ekipu.

Hoakim „Kino“ Kolom u Crvenoj zvezdi nosiće dres sa brojem 55.

 

 

Jer su svi brojevi od 1 do 54 vec zauzeti...

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mmajstor said:

Unapredice Kondom smanjenu minutazu Uskoukouvicha koji bi mogao da bude plej na duze staze. Ovako cemo i naredne sezone da kukamo kako nemamo pleja i kako je slabo trziste. 

 

Moraju li ove kursadzijske fore? 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...