Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne bih ja menjao trenera. Ipak mu je ovo prva sezona u Evroligi. Ni Radonjic nije bio nista bolji u prve dve sezone.

Ja bih izbacio iz tima Kuzmica umesto Terry-a. 

Porwed togapola rostera nam je jako sporo, Davidovac, Kuridza, Kuzmic, Lazic, nije ni cudo sto ne mozemo bolje. Svaka cast Uskokovicu na danasnjoj partiji. Simanic iako je dobio minute bolje da nije. Ceka se Kolom i Uskokovic da rasterete Walden-a i Loyda. 

 

Bit ce to dobro u drugom delu sezone.

 

ne zaboravite da se igra pred praznim tribinama. 

Link to comment
Share on other sites

 Najgluplje nesto sto moze da se pročita u odbranu Obradovića je da ni Radonjić nije bio bolji a to nije bilo pre 100 godina pa da ne pamtimo kako je bilo i kakav sastav ekipe je imao Radonjić a kakav ima Obradović. Ovo što igramo ili bolje reći pokušavamo da igramo je sramota za ozbiljnog trenera. Ako nema autoritet i uticaj na ekipu najbolje je da sam pokupi table i ode negde gde moze da sprovodi svoje ideje. 

Edited by Perkos2
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pored toga sto smo izgubili nekoliko meceva koje bih sigurno dobili da je bilo navijaca.

Ako u nastavku sezone do kraja budu utakmice bez navijaca, ko zna mozda mozemo sve ove izgubljene tekme da preokrenemo u nasu korist.. ja ipak verujem da cemo biti mnogo bolji u nastavku sezone.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, quentin said:

Obradović forsira mrtvog Obrajana i Voldena koji bez ideje gnjavi loptu čitav napad.

Ako je trebalo da izgubimo, bolje da smo izgubili sa Uskokovićem na pleju.

Sa njim smo i izgubili jer su nas stigli sa 14 na 2 trojkama preko igracaa koje je on trebalo da cuva

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Ovo je kljuc. 

 

Sto naravno ne opravdava Obradovica. 

 

Trebalo bi samo nama da ukaze kada pravimo neka nesuvisla poredjenja. 

kontam da si i ti celav, nemam drugo objasnjenje da jednog Saloa trenera imas na profilnoj a i za ovog naseg izguba advokatises

Edited by SunZero
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

 Najgluplje nesto sto moze da se pročita u odbranu Obradovića je da ni Radonjić nije bio bolji a to nije bilo pre 100 godina pa da ne pamtimo kako je bilo i kakav sastav ekipe je imao Radonjić a kakav ima Obradović. Ovo što igramo ili bolje reći pokušavamo da igramo je sramota za ozbiljnog trenera. Ako nema autoritet i uticaj na ekipu najbolje je da sam pokupi table i ode negde gde moze da sprovodi svoje ideje. 

Upravo tako, Radonjic je bio gori od Obradovica. 

Link to comment
Share on other sites

Uvukla se i neka luzerština u ekipu, 99% gustih završnica smo izgubili. Mnogo slabo stojimo sa kontrolom lopte. Dogegamo se nekako do završnice a onda potpuna panika zavlada. Ovo je moralo da se dobije, čak je i suđenje bilo odlično, bez greške maltene. To je to od EL, nema trika da se vratimo iz ove rupe. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto ti onda ide na zivce? 

 

Takvi igraci nikad nisu bili za srpske klubove. Kod nas na obostrano zadovoljstvo uvek bolje prodju srcaniji igraci nego oni koji misle da ovde igraju po nekoj kazni. 

 

Nisi razumeo post. On kao lik je realno antipatican i not likable da kazemo. Ali to nema veze s njim kao košarkašem. On takav kakav je, bio bi mnogo korisniji, da je trener sposobniji i da su saigrači malo veceg kvaliteta. Onda ne bi imao lufta da igra kako god, nego bi se trudio da igra racionalnije i sa vise odgovornosti. Princip zdrave konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, đubrivo. said:

 

danas je obrajant bio najbolji igrač zvezde: kontrolisao reket, krpio koliko je mogao gomilu propusta u defanzivi spoljne linije (tako je i dobio 5x penala, tako smo i izgubili tekmu u regularnom delu nakon 10+, zbog odbrane spoljne linije), ubacio svoje poene, odlično asistirao (bolje od plejmejkera i bekova)

 

 

Ovo sam i ja hteo da napišem ali pošto se nije moglo ući na forum izašao sam da prošetam i ohladim glavu.

 

Koliko je značio najbolje se videlo nakon pete lične kada se raspala odbrana reketa. Bekovi Albe su konstantno išli u prodor i cepali odbranu. Sikma je uništio Kuridžu koji je ostao bez pomoći a o odbrani mučenog Boriše bolje i ne pisati ništa.

 

I u napadu je bio korektan. Svaki put kada mu se igrač ponudio usledila je odlična asistencija. Samo jednom nije izbacio izlazni pas, kada mu je, čini mi se Dobrić bio sam na liniji 3 poena, nego je zaglavinjao na koš i izvukao dva bacanja. Dao jedno, po običaju. Zasmetala mi je i ona promašena trojka sa iskorakom unazad što je umalo ušla. Doduše to je bilo 6-7 sekundi pre isteka napada a saigrači nisu bili u nekoj poziciji.

 

Bio je, možda i najbolji naš igrač na utakmici. Mislim da se može prigovoriti svima osim Uskokoviću i njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

što je najveća fora, večeras bi dobili verovatno +10 sa terryjem. trećina naših problema je bila nemogućnost naših visokih da switchuju

Verovatno bi izgubili i sa terryjem, ali nismo pobedili ni sa kuzmicem. Bolje njega u FMP kao i na kraju prosle sezone. Totalno ne utice na nasu igru ni u jednom segmentu. Ustvari utice kad je na klupi, bolje igramo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

kontam da ni ti nemas bas puno kose na glavi, nemam drugo objasnjenje da jednog Saloa trenera imas na profilnoj a i za ovog naseg izguba advokatises

 

Ako ovaj nas izgub presadi kosu hoce li ti to povratiti poverenje? 

Moze i tupe da stavi ako je to glavni problem. 

 

2 minutes ago, Obi-Wan said:

On takav kakav je, bio bi mnogo korisniji, da je trener sposobniji i da su saigrači malo veceg kvaliteta.... Princip zdrave konkurencije.

 

Zar to ne vazi za svakog igraca? 

Edited by mmajstor
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

što je najveća fora, večeras bi dobili verovatno +10 sa terryjem. trećina naših problema je bila nemogućnost naših visokih da switchuju

Igramo protiv ekipe koja najviše odgovara Teriju i "trener" ga izbaci iz tima. Ima li pilota u avionu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne bih ja menjao trenera. Ipak mu je ovo prva sezona u Evroligi. Ni Radonjic nije bio nista bolji u prve dve sezone.

Ja bih izbacio iz tima Kuzmica umesto Terry-a. 

Porwed togapola rostera nam je jako sporo, Davidovac, Kuridza, Kuzmic, Lazic, nije ni cudo sto ne mozemo bolje. Svaka cast Uskokovicu na danasnjoj partiji. Simanic iako je dobio minute bolje da nije. Ceka se Kolom i Uskokovic da rasterete Walden-a i Loyda. 

 

Bit ce to dobro u drugom delu sezone.

 

ne zaboravite da se igra pred praznim tribinama. 

Tebra da ti nisi neki nas Ilon Mask i da nas trolujes level 3000+.Keve mi ponekad pomislim da nas vozis 300 na sat.Nije ni vreme ni mesto.😂😂😂😂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

I jesi sad uspeo da odbraniš Obradovića? Radonjića nema potrebe da bilo ko brani, rezultati su njegov odgovor😄

I meni je Radonjic simpatican. Ne mrzim ga, ali stvarno nije bio bolji od Obradovica. Isto se i za njega pisalo na starom forumu.

 

Po meni je problem, tromost pojedinih igraca, imaju oni kosarkaski IQ ali u danasnjoj kosarki to i ne znaci bas toliko puno. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne bih ja menjao trenera. Ipak mu je ovo prva sezona u Evroligi. Ni Radonjic nije bio nista bolji u prve dve sezone.

Ja bih izbacio iz tima Kuzmica umesto Terry-a. 

Porwed togapola rostera nam je jako sporo, Davidovac, Kuridza, Kuzmic, Lazic, nije ni cudo sto ne mozemo bolje. Svaka cast Uskokovicu na danasnjoj partiji. Simanic iako je dobio minute bolje da nije. Ceka se Kolom i Uskokovic da rasterete Walden-a i Loyda. 

 

Bit ce to dobro u drugom delu sezone.

 

ne zaboravite da se igra pred praznim tribinama. 

Trenirao je on Albu pre Zvezde u EL.Ironicno.

Link to comment
Share on other sites

I baš neki ovde umeju da budu jako dosadni kad se uhvate jedne iste gluposti i krenu da mantraju, evo sad je na red došlo kako je problem, pazi sad, u tome što Sale viče na igrače. :classic_laugh:

 

Ne znam šta čekate sa javljanjem većini ostalih trenera u Evropi, da znaju ljudi ako žele da postignu neki uspeh. Pritom, niko ovde pojma nema kakav je njegov odnos sa igračima inače i van terena, tako da bih rekao da imamo čak i većih problema kojima se treba pozabaviti. Znam, i ja sam šokiran da može postojati veći problem sa Saletom od njegovog vikanja na jadne svilene igrače tokom utakmice.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...