Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Putovanje gostujućeg "Cirkusa O'Bradović" kroz ovogodišnju EL se nastavlja. Atraktivni trikovi:

- kako izgubiti +14 samo za 5 minuta! 

- kako zakucati najraspoloženije igrače za klupu bez ikakvog razloga! 

- izboriti se za produžek IAKO vodiš, ali to NIJE SVE, jer u produžetku uvodimo najlošijeg klinca-defanzivca koji zato ne ume ni u napadu!!! 

 

O'BRADOVIĆ CIRKUS - UŽIVAJTE JOŠ 21 KOLO

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na poluvremenu sam ušao na live, i bilo mi je muka od bljuvotina koje sam pročitao.

Posle svega ću samo reci-sve ste u pravu drugari.

Ovo je jebena sramota od tima, sa najsramotnijim trenerom koji nas je vodio od kako smo vaskrsli kao klub.

Žao mi Lojda, uz sve kritike koje je popio, greota što takva ala od igrača igra okružen ovakvim šošonima od saigrača, i što ga vodi ovaj histerični nemač pojma😤

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Tuzno je to sto da nam nije bilo Lojda mi bi imali mozda 1 pobedu u EL.

Apropo one rasprave na live topiku, Loyd je postigao 19 od nasa poslednja 24 poena. Da nije bilo njega uspeli bi da izgubimo ovo i pre produzetka.

 

Da ne pricam kako je on davao vecinu tih poena. Nasa igra u cetvrtoj je za zatvor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

 

Iskreno, od svega najgora stvar kod njega mi je zaljubljenost u O Bryanta. Kako neko moze biti dobar trener i toliko imati poverenja u takvog igraca. Pa ne moze. Kakav igrac takav i trener.

 

danas je obrajant bio najbolji igrač zvezde: kontrolisao reket, krpio koliko je mogao gomilu propusta u defanzivi spoljne linije (tako je i dobio 5x penala, tako smo i izgubili tekmu u regularnom delu nakon 10+, zbog odbrane spoljne linije), ubacio svoje poene, odlično asistirao (bolje od plejmejkera i bekova)

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Sad opet slede saopstenja, nece ulica, nece kafana da menja. Pa onda jmbg svih kurava koje je Bokan dovodio sudijama, uspomene na dane davne, budzeti...

 

A sta dobijamo i da menjamo trenera? Mislim da je potrebno dati sansu treneru da izgura bar aba ligu, pa onda preseci.

 

Bilo kakve nade za pristojan plasman u EL su naravno sada zgazene.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Apropo one rasprave na live topiku, Loyd je postigao 19 od nasa poslednja 24 poena. Da nije bilo njega uspeli bi da izgubimo ovo i pre produzetka.

 

Da ne pricam kako je on davao vecinu tih poena. Nasa igra u cetvrtoj je za zatvor.

Da.U pitanju je samo solidan igrac!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Dusan Alimpijevic je bolji trener od Sase.

Ovo nije nikakav afekat u kom pisem, samo cinjenice.

Dajte tog Vladu Jovanovica ako ne moze Radonja.

 

To rade seljacki klubovi. 

 

Ako nemas koncepciju dzabe ti bilo koji trener. Sad treba da reaguje uprava - da mu uzmu 2 plate i cuska.

Cini mi se da je najveci problem - urlanje  igraci nemaju mir kad im je najpotrebniji. 

Link to comment
Share on other sites

Zakucavanje najraspolozenijeg igraca na terenu je karakteristika nasih trenera i ako malo bolje obratite paznju ili pratite kosarku cesce,uglavnom su to mladi igraci koji ispastaju ostatak utakmice zbog jednog propusta.Ja to vidim kao izgradnju nekog laznog autoriteta sa klupe,odnosno da neko silji onu stvar nicim izazvan.To inace nije karakteristicno za veliku trojku Obradovic-Ivkovic-Pesic.Oni pogotovo u tim momentima jos vise guraju u vatru te mlade momke,u cemu se ponajvise istice Zeljko Obradovic.Mislim da sam time rekao sve...o struci,strucnosti i prepoznavanju psiholoskog momenta pojedinca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

Radonja jeste lud ali ni ludi Radonja nije dovoljno lud da preuzme ovakvu ekipu u ovom trenutku, osim ako nije potpuno lud

 

Nije on uopste lud, sta vise vrlo je proracunat. Izabrao je pravi trenutak po sebe da ode iz kluba, i imao srece kada je dobio prvu ponudu da dodje u klub. Sta da radimo dve sezone dok on konacno ne dovede igrace po svojoj zelji?

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne trebaju nama pojacanja, mi se ne prodajemo za pojacanja...Mi smo bre institucija i jebe nam se za pojacanja!

Jebe nam se za EL i vase jebene sudije, A licence, Plejofove...kenja nam se od nasih losih akcija, poraza, raspadanja, loseg vodjenja, muka nam je od Obradovica i njegovog sranja u vezi sa kosarkom! Muka nam je od glupe televizije gde neki komentatori kenjaju o nekakvim projektima, Kenja nam se od projekataaa, kenjaaa nam se!

Bas nas briga ko se pobrino za to sto lose izgledate na terenu, sa kim cete igrati sledecu utakmicu...boli nas uvo, mi necemo da budemo kreteni da se nerviramo zbog vas vise. Jebite se manekeniii, jebite seee!!! 🤯😳🤬

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...