Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Karakondzula! said:

Ajde bre kao da ima 102 godine, a ne 32.

Dobar je bio Spancima prosle godine na Svetskom na kojem su uzeli zlato, nama ne valja da deli minutazu sa Holom. 

Operisani smo od realnosti. 

Izvini sto nismo skocili od euforije zbog ovog clana furije.

Jel treba i Stimbeta onda da vratimo, on ih ima sa svakog prvenstva gde je bio sa reprezentacijom ?

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sharp said:

 

 

Jeste, sudacka pogreska. Vrlo vjerojatno je trojka iz te utakmice isto dobila po nosu (ili barem onaj koji je donio tu odluku). Krivo upisani poeni su nesto drugo, to je materijalna povreda pravila. 

 

https://www.euroleague.net/news/i/a7vlh5ishojv4hip/euroleague-basketball-report-on-crvena-zvezda-mts-belgrade-valencia-basket-cancelled-three-point-field-goal

 

 

Edit. 

I da odgovorim još na pitanje otprije, onaj Javorov aut je bio oko 3-4 min do kraja. 

Nisam bas siguran da razumem razliku. Protiv Valencije su priznati poeni nako sto je lopta efektivno bila u autu, sinoc bi bio dodatno priznat poen vise iz legalne akcije da nisu preinacili odluku. Cak bi ovo sinoc bilo "legalnije" jer se moze porediti sa situacijom kad igrac nagazi liniju za tri poena a sudije to ne vide i priznaju poen vise (mada, ovo sinoc je bila trojka od par godina kad je linija za tri poena bila tek iza kruga za slobodna bacanja. Mislim da ih je to i iziritiralo. Nedopustivo, ali mogu nekako da shvatim.). Ovo protiv Valencije je mnogo veci "greh", jer je lopta dodirom sata za merenje 24 sekunde bila u autu i u stvari "mrtva".

 

Edit: Za aut Spanulisa: Ok, my bad. Potpuno si u pravu.

 

Dodatak: Za namernu na O'Bryantu mislim da je faul sviran ranije pri primanju lopte. Kad se O'Bryant "odmotao" i odbrambeni igrac ostao iza njega sa jedinom opcijom da ga povuce za ruku kad je ovaj isao prema kosu: to je u tom trenutku morala biti namerna. Ali, ponavljam, mora da je ovaj treci (Aliaga) sudio situaciju trenutak ranije pre toga.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

Ljubomoran sam na Zalgiris zbog Jokubaitisa. Posle kazu ljudi da ne mozes stvarati igrace i igrati Evroligu. 

Ma moze sve kada imas A licencu. Oni mogu i da igraju lose godinu ili dve. Domacu ligu igraju rekreativno i svi timovi razigravaju igrace za njih. Mi nismo u toj situaciji. Gde su nasi timovi iz kosarkaskih centara. Da li mi mozemo dovesti mladog igraca iz Hrvatske, Bosne,Slovenije,Crne Gore, Partizana, Mege..... Mozemo gledati samo u FMP.

Veruj mi da se pojavio kod nas mladi igrac takvog talenta, progurao bi se nekako do Mege 🙂   

Shvatam sta hoces da kazes i ja bih voleo da je to moguce, ali nije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ma moze sve kada imas A licencu. Oni mogu i da igraju lose godinu ili dve. Domacu ligu igraju rekreativno i svi timovi razigravaju igrace za njih. Mi nismo u toj situaciji. Gde su nasi timovi iz kosarkaskih centara. Da li mi mozemo dovesti mladog igraca iz Hrvatske, Bosne,Slovenije,Crne Gore, Partizana, Mege..... Mozemo gledati samo u FMP.

Veruj mi da se pojavio kod nas mladi igrac takvog talenta, progurao bi se nekako do Mege 🙂   

Shvatam sta hoces da kazes i ja bih voleo da je to moguce, ali nije.

 

Jokub izasao iz njihove skole, nije igrao nigde drugde. A ako Misko krade svu decu onda on treba da bude prva Coviceva meta, a ne da se valja u blatu sa djeticima i komsijama... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Jebo me turcin sto sam usao na maxbet sport. 

 

Veliki naslov Nnoko se vraca u Zvezdu sa uzvicnikom, a u tekstu pise da je dobio papire da je zdrav i nema vise prepreka da se vrati. :ajme:

Pa reče Obradović u vezi pojačanja, da nam treba bolja organizacija i čvrstina ... ko zna.

jel bi sa Nnokom dvogodišnji ugovor?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Decembarski said:

Izvini sto nismo skocili od euforije zbog ovog clana furije.

Jel treba i Stimbeta onda da vratimo, on ih ima sa svakog prvenstva gde je bio sa reprezentacijom ?

 

Nema sa poslednjeg, ako vec hoces da budes duhovit, makar se informisi, evo ulazimo u cetvrtu godinu bez njega u selekciji. 

Kako nam igra centarska linija ove godine, mozda bi i bio od koristi.

Bitno da si ti nasao nacin da ga uvredis. Nadam se da ti je sad lakse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, Colom i Nnoko? Pitanje je sta ovaj prvi po godinama i posle povrede moze. Ali, ako moze 75% od onoga sta nam je znao raditi, pakuj. Ovaj drugi nam je bio prva opcija na pocetku sezone. Ako je zdrav, pakuj.

 

I dosta vise sa zivom stvari zvanom prelazni rok. Ako Terry ne odlazi i Hall se brzo oporavi, imacemo dovoljno igraca za dva tima. Jedan za EL, drugi za ABA.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Pa reče Obradović u vezi pojačanja, da nam treba bolja organizacija i čvrstina ... ko zna.

jel bi sa Nnokom dvogodišnji ugovor?

 

Izgleda da se stvarno vraca Nnoko. 😄

 

Uh, ovo me raduje iako je 15-ti visoki. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karakondzula! said:

Nema sa poslednjeg, ako vec hoces da budes duhovit, makar se informisi, evo ulazimo u cetvrtu godinu bez njega u selekciji. 

Kako nam igra centarska linija ove godine, mozda bi i bio od koristi.

Bitno da si ti nasao nacin da ga uvredis. Nadam se da ti je sad lakse.

Koga sam ja to uvredio i gde ?

Sta pokusavas tim izmisljotinama?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, svatite da kod nas nema perpsktivnih mladih igraca, pogotovo plejmejkera.  Svi ovi koji ne dobijaju sansu u CZV su vec 25 godina, to nisu nikako mladi igraci. Oni treba da su nosioci igre, a nema ih nigde.

 

edit: Ne mozemo se mi porediti sa Litvancima, jednostavno dve razlicite kulture. Nasa je pogubljena .

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

Nisu izmisljotine. Perfidno, prikriveno. Najgora vrsta vredjanja.

Ti si bre decko prolupao.

Ispran mozak nacisto.

Zasto ti smeta da neko iznese misljenje i stav koji se ne slaze sa tvojim?

Ovo je forum koji za to i sluzi, za razmenu misljenja ma koliko bila razlicita.

A ne ti znas sta sam ja mislio iako ga slovima niaam uvredio?

Nije ti ovo RSB gde vlada jednoumlje i pise se po direktivi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Decembarski said:

Ti si bre decko prolupao.

Ispran mozak nacisto.

Zasto ti smeta da neko iznese misljenje i stav koji se ne slaze sa tvojim?

Ovo je forum koji za to i sluzi, za razmenu misljenja ma koliko bila razlicita.

A ne ti znas sta sam ja mislio iako ga slovima niaam uvredio?

Nije ti ovo RSB gde vlada jednoumlje i pise se po direktivi.

Evo i mene vredjas i etiketiras. Dobro, kad Vam je dozvoljeno, samo udrite. 

Ne znam sta vlada na RSBu, nisam clan.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...