Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mitrou Long ima već 27 godina, a od profesionalne košarke izvan G lige ima ukupno 15 NBA mečeva. Lik je strelac a ne plejmejker, na koledžu je za 4 sezone jednom prebacio 2 asistencije po meču prosek, moćnih 2.7 apg na skoro 35 minuta u proseku. Na ovu ekipu bi prirodnije bilo dovesti i Lazićevog jednojajčanog blizanca nego ovoga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Mozda su mu nasi i ponudili jos mesec, dva... ne znam. Mislim da je covek zavrsio karijeru. Ne moze nikog da pretrci, cak i dribling sporiji, samo sut je jos tu.

 

Sto se pleja tice, sta znam, ja sam za to ako je nuzno malo i da se saceka, gornji deo tabele sa ovim rosterom je samo san. 

 

Davidovac je, sto se mene tice, starter na 4. O'Brajant na 5 starter. Na klupi Reath i Kuridza, uz Terija. To nam je centarska linija. Kuzmic vise ne postoji kao igrac.

 

Kuzmara je uz sve mane i dalje naš najbolji centar. Tuga, ali je tako.

 

34 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

Da li ikako može bez ovoga? Zar nije dovoljno mučna sezona i ovako?

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

novi hajlaci foruma
sada teramo igrace i pre nego sto su potpisali
koliko nam treba do rocesti vrati se, sve ti je oprosteno?
Bez zajebancije da smo onomad izbegli JOB-a i Roča, ne bi rezultat bio gori sigurno.. Od odbijanja Pangosa je trebalo tražiti rasnog pleja, pa čak i ranije planirati recimo onog Šiška koji nije rasan ali bi nam značio, Roča bi izbegli.. Neka mina može i da se izbegne. Pogotovo što sam sada skoro izgubio poverenje da Saša zna šta radi po pitanju selekcije.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mitrou Long ima već 27 godina, a od profesionalne košarke izvan G lige ima ukupno 15 NBA mečeva. Lik je strelac a ne plejmejker, na koledžu je za 4 sezone jednom prebacio 2 asistencije po meču prosek, moćnih 2.7 apg na skoro 35 minuta u proseku. Na ovu ekipu bi prirodnije bilo dovesti i Lazićevog jednojajčanog blizanca nego ovoga.

 

Tako se pricalo i za Pantera.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Bez zajebancije da smo onomad izbegli JOB-a i Roča, ne bi rezultat bio gori sigurno.. Od odbijanja Pangosa je trebalo tražiti rasnog pleja, pa čak i ranije planirati recimo onog Šiška koji nije rasan ali bi nam značio, Roča bi izbegli.. Neka mina može i da se izbegne. Pogotovo što sam sada skoro izgubio poverenje da Saša zna šta radi po pitanju selekcije.

Evo, ne može da se prođe ulicom od njih ... :classic_smile: šalim se malo, al stvarno nema takvih igrača.

Postoje i "mrtvi" periodi, kao sad, gde ne možeš naći ni prosečnog igrača za EC. Tek kad NBA završi sa rosterima možda se pojavi

nešto zanimljivo, a i to je pod velikim znakom pitanja.

Edited by Kankkunen
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:
novi hajlaci foruma
sada teramo igrace i pre nego sto su potpisali
koliko nam treba do rocesti vrati se, sve ti je oprosteno?

Bez zajebancije da smo onomad izbegli JOB-a i Roča, ne bi rezultat bio gori sigurno.. Od odbijanja Pangosa je trebalo tražiti rasnog pleja, pa čak i ranije planirati recimo onog Šiška koji nije rasan ali bi nam značio, Roča bi izbegli.. Neka mina može i da se izbegne. Pogotovo što sam sada skoro izgubio poverenje da Saša zna šta radi po pitanju selekcije.

Samo cinjenice kod tebe.

Apsolutno sam siguran da bi rezultat bio nesto bolji u EL da nismo doveli spomenuti dvojac.

Bolje jedan krsten igrac, nego 3 penzosa/amatera/kancera tima.

Krpi s Borisom i Radanovim.

A ne roster od 16 igraca gde je 8 neupotrrbljivo i gde se ne zna ko sta radi.

 

EDIT-mislio sam na post mister-noa, zabagovao forum pa quote otisao kod djurasovog posta.

Edited by Losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam zašto mi ne pojurimo Gabriela Lundberga iz Zelene Gore pod uslovom da ima neku izlaznu klauzulu za EL i sl. Odličan plej, skorer, sezonu života igra, a ima i lep prosek asistencija. Ne verujem da je nešto skup... Vidim i Lokomotiva zagrizla za njega, bez obzira što su verovatno oni platežno moćniji velika naša prednost je Evroliga i mislim da bi mogli ući u trku...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Dobro, mozda ce Sale da rotira Voldena mnogo vise na 1, ako je taj potencujalno novi igrac vise skorer.

Nece to biti sjajno but still better od kineskog Rocha.

 

To nema nikakve logike. Walden je dokazano prilično bolji na 2 nego na 1, a tu je i Loyd koji tu jede (sa pravom) gro minuta na toj poziciji. Ovako gubiš prednosti Waldena, koristiš ga na poziciji gde je slabiji a umesto njega koji je odličan na 2 uzimaš novog igrača koji pitanje kako će se pokazati. Niđe veze. Koliko god teško bilo naći kompetentnog plejmejkera sad, sve ostalo bi bilo samo kozmetika. Još jedan SG nam svakako ne treba.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Evo, ne može da se prođe ulicom od njih ... :classic_smile: šalim se malo, al stvarno nema takvih igrača.
Postoje i "mrtvi" periodi, kao sad, gde ne možeš naći ni prosečnog igrača za EC. Tek kad NBA završi sa rosterima možda se pojavi
nešto zanimljivo, a i to je pod velikim znakom pitanja.
Sve se ja slažem s tobom, ali ima i druga strana priče.. Zašto se mi u Fmp-u ne kockamo, dovedemo neke sa koledža ili iz Evrope, ili ne razvijamo neke mlade igrače. Bar da pokušamo. Zašto Mega može a FMP ne može.
I za taj skauting neko prima platu. I ja, i ti smo mogli dovesti Lojda. Neko iz Budućnosti je doveo Hasana a mi smo doveli Gista, i posle se vratija Štime.. Šiško, pa Kuridža nam je jako zahvalno pomoćno osoblje, ima igrača... Mi trubimo evo 4-5 godina Dobrić-Davidovac. A isto toliko za mlađe Boriša-Radanov.. Je li moguće da za tolike godine da nema novih projekata ni za rotaciju (evo Rit svako malo van rotacije) a od mladih taj Uskoković koji je već otpisan od svih. A dva tima, dva odlična takmičenja EL i ABA..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Sve se ja slažem s tobom, ali ima i druga strana priče.. Zašto se mi u Fmp-u ne kockamo, dovedemo neke sa koledža ili iz Evrope, ili ne razvijamo neke mlade igrače. Bar da pokušamo. Zašto Mega može a FMP ne može.
I za taj skauting neko prima platu. I ja, i ti smo mogli dovesti Lojda. Neko iz Budućnosti je doveo Hasana a mi smo doveli Gista, i posle se vratija Štime.. Šiško, pa Kuridža nam je jako zahvalno pomoćno osoblje, ima igrača... Mi trubimo evo 4-5 godina Dobrić-Davidovac. A isto toliko za mlađe Boriša-Radanov.. Je li moguće da za tolike godine da nema novih projekata ni za rotaciju (evo Rit svako malo van rotacije) a od mladih taj Uskoković koji je već otpisan od svih. A dva tima, dva odlična takmičenja EL i ABA..

Zato sto je Misko menadzer i moze mnogo lakse da uvali te igrace kasnije preko . Startna pozicija mu nije losa, a sad je vec i stekao kredibilitet jer je na kraju uvalio sve njih. Pricu sa talentima smo izgubili i mi i Partizan kada se Misko pojavio sa Megom. Iz vise razloga, a prvi i najosnovniji je jer je rezultat u Megi nevazan, vazna je samo promocija igraca, plus se dobija high level status kod menadzera. Gde ces bolje za mlade igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da li vi mislite da nam na ovu ekipu fali još jedan SG? Ja mislim da nam je to najbolje pokrivena pozicija i jedina sa EL kvalitetom.

 

Ma kakav SG, pogledaj  sta sad igra.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

To nema nikakve logike. Walden je dokazano prilično bolji na 2 nego na 1, a tu je i Loyd koji tu jede (sa pravom) gro minuta na toj poziciji. Ovako gubiš prednosti Waldena, koristiš ga na poziciji gde je slabiji a umesto njega koji je odličan na 2 uzimaš novog igrača koji pitanje kako će se pokazati. Niđe veze. Koliko god teško bilo naći kompetentnog plejmejkera sad, sve ostalo bi bilo samo kozmetika. Još jedan SG nam svakako ne treba.

Apsolutno nema logike.

Al cek, koliko nelogicnih stvari ima od pocetka sezone? Pa ceo kofer.

Ovo ne bi bilo ni u top5 po meni.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...