Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ovo poredjenje Mozlija i Terija nije bas sasvim fer jer se nekako preskace da je jedan u zenitu svoje karijere a drugi tek na pocetku. Po visini i kilaži su tu negde a dosta ih razlikuje iskustvo. Veoma su slični njih dvojica i što se tiče pristupa igri i profesionalnosti.

Statisticki Teri radi dosta korisnih stvari za tim, iako to nije bas lepo za oko. Uostalom sacekacemo da prodje jedne pripreme sa timom pa da vidimo onda. Valjda ce i "na oko" onda biti OK.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Slazem se mister-no.

Ti svi rezultati i tendencije samo pokazuju da smo mi najgora ekipa EL po formi u poslednje 3, 4 nedelje. Svako svakog moze da dobije ali mi...

Licno ne vidim da cemo uskoro izaci iz kanala ako se ne naprave korekcije.

A da, prva korekcija je zadrzati deda Rocha, koji ce biti jedini plej.. da dodam da trener izjavljuje da smo igrali bez plejmejkera 3 meca.

 

 

Pa s obzirom da su se PAO, Alba i Asvel malo podigli, nisi daleko od toga da smo trenutno najgori u EL. Naravno takmicenje je dugo i ne mislim da cemo biti zadnji, ali od ovih timova trenutno mozemo i kuci da izgubimo a da ne bude preveliko iznenadjenje.

 

Sutra Oly, iskreno ne ocekujem mnogo tj mislim da je realno da izgubimo 8-12 poena razlike ali s obzirom da je svako kolo puno iznenadjenja sve je moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Tejlor Ročesti i KK Crvena zvezda mts okončali su u sredu saradnju i iskusni američki bek nije više član crveno-belih.

Ročestiju je u utorak istekao dvomesečni ugovor koji je potpisao sa Crvenom zvezdom početkom oktobra.

Klub se ovom prilikom zahvaljuje Ročestiju na učinku i ponašanju u prethodnom periodu, i želi mu sreću u nastavku karijere.

 

 

130283573_10158409486788725_558403738466

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Napokon neke dobre vesti.

Nadam se da ovo znaci da smo na tragu pojacanja.

 

Sto se tice Rocha, bio mi je jedan od omiljenih igraca u Evropi u tom nekom periodu 2014-2017.

Na neki nacin mi se zgadio ove sezone kod nas. Treba znati kad je kraj. Gomila alibi poteza, izbegavanje da sutira (wtf?), gomila pasova u bunar, cim ga neko pritisne gubi loptu...Da ne nabrajam dalje, biznis liga igrac.

Svakako krivica vise ide na dusu strucnog staba.

Svakako sve najbolje, i nadam se da ce zavrsiti karijeru, jer je potpuno potrosen. Vidim ga kao trenera.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da su trebali da ga zadrže nego možda da ga produže na još mesec dana dok se ne nađe zamena. Sad bez njega i Halla bukvalno nemamo plejmejkera, a mene ta situacija uvek dodatno plaši zbog pere antića sa aliekspresa. Jbga, kog su zmije ujedale i guštera se plaši.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne mislim da su trebali da ga zadrže nego možda da ga produže na još mesec dana dok se ne nađe zamena. Sad bez njega i Halla bukvalno nemamo plejmejkera, a mene ta situacija uvek dodatno plaši zbog pere antića sa aliekspresa. Jbga, kog su zmije ujedale i guštera se plaši.

To je bila ideja, da ostane dok se Hol ne oporavi ... iz nekog razloga je došlo do promene odluke.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad ce Davi-Dovac na poziciju Bjelice za siromasne. Dobro, jako siromasne. JOB da bude backup, ionako voli lopte vise nego burger da jede (ako je moguce).

Da nisam od rodjenja zadrti Zvezdas, na osnovu poslednje dve sezone bih itekako zamrznuo Zvezdu kao klub. Ne znam kako nekome ko je koliko toliko neutralan ovaj kosarkaski klub moze biti simpatican.

Pod klub mislim i na rukovodstvo i na trenere, ali najozbiljnije i na igrace. Prva asocijacija na Zvezdu u periodu 2019-2020 mi je NEHARIZMATICNOST.

 

Treneri su antipaticni, gazda je... jebi ga, to je Nebojsa Covic, gde ces bolji epitet? Igraci deluju bez ikakve hemije, previse stranaca, previse drvnog inventara u ekipi.

Postajemo low cost verzija Makabija ili Armanija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemojmo mraciti, ne vidim sta bi smo dobili, ni mi, ni Roch, jednomesecnim produzenjem.Ceo mandat je izgledao tuzno na terenu, i besmisleno je produzavati ga i stvarati iluziju da imamo pleja u ekipi, jer ga nemamo sa njim, ni u napadu, a pogotovu ne u odbrani.Nek giljaju Lojd i Walden po 30tak minuta 2,3 utakmice, i neka se da sansa Uskokovicu, ne vidim da moze mnogo da pokvari, a mozda se nesto i dobije. Nek pokrije Dobric par minuta dvojku.

Nije Roch nedraftovani rookie,pa da mu se nudi jednomesecni produzetak, zato sto je nas nominalno prvi plej povredjen, malo je to ponizavajuce i za Rocha i za nas, postenije je ovako, za obe strane.

Mislim da ovo pre znaci da neko ipak ozbiljnije resenje stize u najkracem roku.

I ne, nece doci gradskim iz Zeleznika😀

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kankkunen said:

To je bila ideja, da ostane dok se Hol ne oporavi ... iz nekog razloga je došlo do promene odluke.

 

Mozda iz razloga sto ce dati sansu Uskokovicu... Wolden i Davidovac ce igrati na pleju takodje. Svakako ce plej doci, mozda je i vec dogovoren pa se ceka promocija..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gilmour said:

Mislim da je Davidovac potencijalno ozbiljan igrac, ali je verovatno tesko zamisliti nekoga ko vise zavisi od trenerskih mogucnosti, napadackih setova i ideja.

 

 

Давидовац је вазда испоручивао кад би добио више протагонизма. Ове године се игра често акција за њега за игру са ниског поста слична оној коју је Пешић форсирао за Морисона, пар пута је успио врхунски да подијели пас, заврши полу-хорогом. Намазао се са пар потеза па и на линију пенала иде чешће. Онако, eye test ми каже да му је шут слабији ове године, споља, али имам утисак да одбрану игру на много бољем нивоу. Против Будућности и Макабија је био најбољи наш играч дефинитивно. 

 

Потребна је била доселекција, јбг, старац Рочо није успио да испоручи, мучио се, можда ово размрда екипу. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Uskok u EL može da baci neki asist ali bi Volden morao da mu prenosi loptu. Jebi ga sad...Roč nam ne drži vodu ali da pružimo šansu mladom neuigranom debitantu da se dokazuje pod najtežim okolnostima.

Dal smo toliko prsli da nam je to ideja. Ako nas tresne Oly a Hall se ne vrati do Albe mi posle Valensije igramo sa Zenitom uz eventualni skor od 4-11. Toliko o hvatanju priključka do januara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...