Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 hours ago, ivan9 said:

Mali pregled blokova sa derbija:

Nije faul Mozli (1):

NL3B2z.gif

Jeste faul Teri (1):

r8Ao66.gif

Nije faul Mozli (2):

mOvjPp.gif

Nije faul Mozli (3):

r8Ao6w.gif

Jeste faul Kuridza:

Qn9GB7.gif

Posle 10s nije faul Tomas:

WL30XW.gif

Nije faul posle 15s od Kuridzinog faula Mozli(4):

3QLXPr.gif

Nije faul Mozli (5):

BN3mjx.gif

Nije faul Mozli (7):

P73EEz.gif

Nije faul Mozli (8):

oVxllz.gif

Jeste faul Teri (2):

E83pVK.gif

Faulove bolje i da ne uporedjujem jer ima bar jos ovoliko gif-ova




Najcistiji blok od svih je bio Kuridzin, zapravo ne postoji ni jedan segment zasto bi uopste moglo da se prica da li je ili nije faul

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Larkina ne bi komentarisao jer se uglavnom skautira gledanjem horoskopa...i u kojoj kućici mu je Mars... samo ne prizivajte Singltona...ok, moraće sada da pruži više ali nije u zavidnoj formi...Moerman prilično bledunjav jer još od povrede prošle sezone ne liči na sebe...ako ta dvojica budu blizu svog ppg proseka u EL ...bude banja. Da mi Simonu pokažemo zube da ne udje rano u seriju jer ranije se gasio kada ga malo nalupaju ali tada je bio šesti - sedmi igrač rotacije a sad mu naravno prija da ovako objašnjava u trijes-petoj tim old-skul basketom.

 Možda da isprovociramo ove turčine na šut da im damo zent jer dobijaju novu ulogu i da uzmemo ovo kad je već posluženo. Samo još Plajsa da su doveli mi bi dobrano bili underdog. I da vidimo više ta spuštanja dole na JOB-a da zida, jer pored toga što može da ih zagradi i napuni penalima trebaju nam laki poeni ili više povratnih koje ne idu Laziću.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavijan2 said:

Bivši gospodin Mačvan je jednom prilikom napravio 14 faulova,a sudjeno mu 2. Mozli je mala maca.

 

Ne postoji veći pobednik od Mlohatinova  i čuvene odbrane nad Bobijem i grobarskih "oduševljenja" kako je Dule spremio odbranu. :krstipd4:

Posle kad su izašli klipovi sa seciranim delovima, nije više od 5 faula pravio, doduše po jednoj 1/4...

  • Like 18
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Voleo bih da čujem Drakona.

 

BTW, faul MJKa u napadu je zaista smehotresan.

Vec sam se izjasnio po osecaju koji me nije prevario kako se iz prilozenih primera od Ivan9 vrlo dobro vidi. Mozda nije bas svaki put bio faul Mosley u bloku, ali pa skoro svaki. Inace je Mosley u svakoj utakmici takav i vrlo retko mu to sude. Mora se reci da on to i vrlo rafinirano i suptilno radi bez da izazove ocit kontakt vidljiv iz aviona. A i nasi bekovi koji se o njega saplicu ili u njega zabijaju rade to mnogo manje teatralno od recimo Gordica ili tek pogotovo Paigea.

 

I ajde da to ne sviraju, ali na nasoj strani su svirali faul za mnogo manje ili za bukvalno nista. Kriterijum sudjenja sto se tice ravnopravnosti prema ekipama nije bio dobar. Sam broj faulova i izvedenih slobodnih bacanja (ako se ne gleda utakmica nego gleda statistika) moze ali i ne mora da bude indikator neujednacenog kriterijuma. Ali, ovo se ociti primeri da se podobro gresilo na nasu stetu.

2 hours ago, ivan9 said:

Evo skrenuta mi je paznja da sam propustio jos jedan blok bez faula Mozlija (9):

L73zKX.gif

Ako bude Drakon analizirao onda da dodam i ono kretanje u bloku iz prve cetvrtine Mozli (10):

1WJN0V.gif

Ovo na Rochestie je za mene faul, ovo na Waldenu ne.

1 hour ago, Kankkunen said:

Ako izgubimo biće katastrofa, ako pobedimo, isto sranje ... ovako oslabljen Efes bi i Tamiš razmontirao, al mnogo bolje i lakše.

Tako da, i nema neke razlike ...

A Crnokosa? Ok, ok samobanovacu se... 🙂

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Vec sam se izjasnio po osecaju koji me nije prevario kako se iz prilozenih primera od Ivan9 vrlo dobro vidi. Mozda nije bas svaki put bio faul Mosley u bloku, ali pa skoro svaki. Inace je Mosley u svakoj utakmici takav i vrlo retko mu to sude. Mora se reci da on to i vrlo rafinirano i suptilno radi bez da izazove ocit kontakt vidljiv iz aviona. A i nasi bekovi koji se o njega saplicu ili u njega zabijaju rade to mnogo manje teatralno od recimo Gordica ili tek pogotovo Paigea.

 

I ajde da to ne sviraju, ali na nasoj strani su svirali faul za mnogo manje ili za bukvalno nista. Kriterijum sudjenja sto se tice ravnopravnosti prema ekipama nije bio dobar. Sam broj faulova i izvedenih slobodnih bacanja (ako se ne gleda utakmica nego gleda statistika) moze ali i ne mora da bude indikator neujednacenog kriterijuma. Ali, ovo se ociti primeri da se podobro gresilo na nasu stetu.

 

Ko si pa ti da to komentarišeš? Random ciganski forumski stručnjak za suđenje...oh, wait 👀

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Obi-Wan said:

 

Ne postoji veći pobednik od Mlohatinova  i čuvene odbrane nad Bobijem i grobarskih "oduševljenja" kako je Dule spremio odbranu. :krstipd4:

Posle kad su izašli klipovi sa seciranim delovima, nije više od 5 faula pravio, doduše po jednoj 1/4...

 

To je bila odbrana za anale, ali vaterpolo anale :lol_2: kao Savićeva nad Tamašom Molnarom.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

verovali ili ne, u razgovoru nakon naseg poraza od BUD u trecoj utakmici 2018., jedan navijac Partizana (i to ne prosecan navijac, vec tip koji vrlo dobro zna kosarku i u tim je vodama) mi je rekao nije ovo veceras nista, sta su nama sudije uradile u polufinalu 2015.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

verovali ili ne, u razgovoru nakon naseg poraza od BUD u trecoj utakmici 2018., jedan navijac Partizana (i to ne prosecan navijac, vec tip koji vrlo dobro zna kosarku i u tim je vodama) mi je rekao nije ovo veceras nista, sta su nama sudije uradile u polufinalu 2015.

 

Ja verujem, znam lično isto par takvih slučajeva. Zaista su retki, ali baš retki grobari koji objektivno gledaju na košarku....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebeno je neverovatno i dosadno da pojedinci, evo vec dan treći, koji su u životu nisu potrcali za busom tupe o nekakvom umoru, trošenju na utakmici, periodu oporavka i sl...

 

 

2 hours ago, Laki21 said:

Nek se smenjuju na njemu Volden i Lazić, ako nas jedan čovek pobedi onda jbg baš.

 

Mislis kao onomad Šarić?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je neozbiljno da smatramo da smo favoriti u utakmici sa Efesom, iako su osakaćeni povredama. Videli smo u poslednjoj aba utakmici da je moguće da nas ekipa sa 7, 8 igrača dobrano namuči borbom i požrtvovanjem svih 40 minuta, iako je u većem delu utakmice delovalo da ih je više.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

Razocarace se Laki kad vidi ove gifove. 😄

 

Laki vidi ono sto mu najvise smeta, sto ne znaci da nekad nije u pravu oko tih stvari. Stvar je u tome da nije obratio paznju na sudjenje zbog tih stvari na koje je skoncentrisan i na koje je kivan. Nemam drugo objasnjenje. Ktiterijum tih malih faulova je bio toliko ocigledno neujednacen. I nisu u pitanju samo blokovi, vec i druge situacije, pre svega u reketu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vec par godina ne gledam nase utakmice sa njima, kao ni Djokovica. Previse mi je to stresno i necu to da radim svom organizmu, ali ovo sto je Ivan9 okacio je za neveru. Kakvi su ono blokovi Mozlija, ono je sramota. Ono sto me zanima je otkud takva tendencija i sa cije strane dolazi. Ako je samo do sudija to je super.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...