Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

ne znam koj djavo Simonu pod stare dane...? dal mu niko mu nije javio da je sa 35g ispušena lula (71% za dva i 46% za tri u EL...PIR 18,7.)

Buboa konstantno isporučuje biće lakše ako ne igra...Moerman prosečan, skače samo u odbrani ali izvuče svojih 7-8ppg.

Nije to više onaj baja kao i Singlton koji je tanak faktor za svojih dvajs minuta, Anderson nešto bolje brojke od Singltona sa 4,4ppg...sve u svemu, zvuči prilično egal.

 

Za Larkina nisam gledo...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Kakvi prevaranti...EL je stvarno sprdnja od organizacije ako im dozvoli ovaj marifetluk, i odlozi im utakmicu, a igraci koji su na spisku odigraju za reprezentaciju...znaci 1/1 da su ovo isfolirali jer ne znaju kako da se kloniraju i u BG i u Fiba balonu

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sada najperfidniji mogu znalački da zloupotrebe rupe u ovim novonastalim ali sakatim pravilima kojima je primarni cilj da ako treba i na štakama dogegaju ovo takmičenje do stepena regularnosti. Nisam siguran da EL uz ove par-nepar testove može da proveri a sa druge strane i želi da apsolutno bude sigurna u tačnost rezultata za prijavljene pozitivne igrače.

 

Primer Efes (naravno pod uslovom da je pojava pozitivnih orkestrirana šarada):

u krizi su jer već imaju 6 igrača van stroja ali većina se vraća iz povrede baš kada i ističe dvonedeljni karantin za upravo prijavljene. U slučaju da propuste narednih 4-5 kola, tim ne rizikuje loše rezultate dok je uskraćen za ozbiljnu EL petorku, plus eto baš sada petorica imaju obaveze prema repki ali ako budu imali sreće među njima neće biti pozitivnih.

 

Ako bi krenuli tim putem najviše bi im odgovaralo da upravo većinu povređenih prijave kao pozitivne i da ne bude sumnjivo dodaju par ove mlađarije i nekog iz uprave tako da reprezentativci mogu rasterećeni da odigraju kvalifikacije, povređeni da se oporave a ostatak ozbiljno pripremi za nastavak EL.

Zvuči prilično rizično ali pogledajte iz njihovog ugla...oni sa ovim sastavom trebaju da izađu pred Zvezdu, Baskoniju i Valensiju što bi u normalnim okolnostima računali kao pobede, pa im sledi Cska i Armani. Znaći ladno mogu sa osmog da padnu na 13-14 mesto.

 

Jedino ostaje nada da Atamanu kao ozbiljnom liku i surovom profesionalcu takva shameless akrobatika neće da se zakuva ispod one šik frizure...osim ako ga neko ne podseti kako je slavno prošao CSKA u svojoj sportskoj i fer-plej reakciji koju su svi kasnije okarakterisali kao naivnu.

 

Iskreno...koliko god ova fantastična kombinacija zvučala kao perfect crime, ja se nikad ne bi igrao sa ovim silama i ako nekog i uhvate u takvoj malverzaciji valjalo bi mu oduzeti trajnu licencu...bespovratno.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smatram da ne postoji razlog da se ne igra utakmica , ali s obzirom da su to turska ***** onda me ne bi čudilo da se nešto tako i desi. Mislim da nama to apsolutno ne bi odgovaralo bez obzira na težak ritam koji smo imali u ovom mesecu i to iz prostog razloga što imamo šansu da dobijemo ovaj efes kad je ovako oslabljen. U ovom kovid ludilo meni se čini da je svaka pobeda protiv ovih ekipa koji su favoriti zlatna vredna i to puta dva jer ko zna kako će se igrati dalje i šta će se dešavati. 

Link to comment
Share on other sites

Mali pregled blokova sa derbija:

Nije faul Mozli (1):

NL3B2z.gif

Jeste faul Teri (1):

r8Ao66.gif

Nije faul Mozli (2):

mOvjPp.gif

Nije faul Mozli (3):

r8Ao6w.gif

Jeste faul Kuridza:

Qn9GB7.gif

Posle 10s nije faul Tomas:

WL30XW.gif

Nije faul posle 15s od Kuridzinog faula Mozli(4):

3QLXPr.gif

Nije faul Mozli (5):

BN3mjx.gif

Nije faul Mozli (7):

P73EEz.gif

Nije faul Mozli (8):

oVxllz.gif

Jeste faul Teri (2):

E83pVK.gif

Faulove bolje i da ne uporedjujem jer ima bar jos ovoliko gif-ova

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 20
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ivan9 said:

Mali pregled blokova sa derbija:

Nije faul Mozli (1):

NL3B2z.gif

Jeste faul Teri (1):

r8Ao66.gif

Nije faul Mozli (2):

mOvjPp.gif

Nije faul Mozli (3):

r8Ao6w.gif

Jeste faul Kuridza:

Qn9GB7.gif

Posle 10s nije faul Tomas:

WL30XW.gif

Nije faul posle 15s od Kuridzinog faula Mozli(4):

3QLXPr.gif

Nije faul Mozli (5):

BN3mjx.gif

Nije faul Mozli (7):

P73EEz.gif

Nije faul Mozli (8):

oVxllz.gif

Jeste faul Teri (2):

E83pVK.gif

Faulove bolje i da ne uporedjujem jer ima bar jos ovoliko gif-ova

Bem ti sunce,Mozli moze da juri kvoterbekove gubi vreme na basketu...

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, placebo said:

Bem ti sunce,Mozli moze da juri kvoterbekove gubi vreme na basketu...

Mene vise nervira ovo kad rasiri noge najvise sto moze(ovo Novici nikad ne sviraju iako je nepravilno postavljen blok - dobro ajde sad nkad ali veoma retko sviraju) i onda moras 2m okolo da obilazis blok...

Cudi me da nikome drugo nije ovo palo na pamet

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je najsmesnija bila ona scena, koju je vec neko napisao, kada se lopta od "visoko" podignute noge igraca KKP odbija u aut na cca metar od sudije...i on dosudjuje loptu za crnobele.

 

Ali jos jednom, nikako nismo smeli da dozvolimo da imaju poslednji napad za pobedu. 

10 minutes ago, ivan9 said:

Ustvari moram ova 2:

Nije faul Gordica:

lxrgP6.gif

Jeste faul Lojda: 

oVxlkz.gif

Duhovit kriterijum 

 

Za mnogo manji kontakt od Gordicevog su svirali Voldenu faul u napadu.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...