Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

18 hours ago, Wingwalker said:

Nemoj posle Ataman da se prenemaže nakon tekme: ''...eto pustili smo Larkina...a bez njega kao što ste videli nismo isti tim...trt, mrt...''.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne smeta nama uopste sto ce tako pravdati poraz, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Meni nije bas najjasnije zasto smo toliki favoriti i zasto na njihovoj temi preovladava neka ucmala atmosfera.

 

Zvezda je dobijala Partizan u derbijima i onda kada je razlika bila drasticno veca u korist Partizana nego li sto je danas u korist Zvezde...tako da ono bas mi je nejasan taj njihov stav. Da li se tako mentalno pripremaju na tu ulogu zrtve da bi eventualno vise slavili pobedu, ili je nesto drugo u pitanju, ne znam... po meni, mi smo 40-60 favoriti, ali niti smo apsolutni favoriti, niti ce biti 20 razlike.

 

Oni nece imati Jaramaza, i mozda Pejdza. Jaramaz im jeste nedostatak, ali i dalje imaju Gordica i Kodija. Pejdz je nepredvidiv igrac, za sada ga je Filipovski dobro iskorisito ali on ako ne saspe trojke doprinos mu je mizeran.

 

Mi jesmo jasi, ali ako nas ne krene sut bice hrkljus...kad je hrkljus onda je sve moguce.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

el im se to dulo vratio kao savetnik kad su opet krenuli da koriste tim seljackim forama, il im je to stos iz minkena..:default_coffee:

 

Fora uopšte nije seljačka, nije protiv pravila i sasvim je validno kriti karte za važnu utakmicu. Meni se to lično svidja, malo više takvih zdravih igrica, a nikako ove druge kao npr najava utakmice sa one strane brda.

Link to comment
Share on other sites

Komsiluk dzinksuje.

 

Bice zajebano, mi smo jako los pristup imali protiv Splita i Primorske. Od Splita smo jaci 50 razlike pa je bilo cupavo. KKP je prvi ozbiljan test u ABA ligi, vidjecemo kako ce stranci pristupiti mecu. I Radonja je cesto imao problem da naspamuje igrace u regularnoj sezoni nakon meceva u EL. Ja bih potpisao i 1 razlike, pa da se spremamo za Efes. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne sme večeras da se desi da imaju veću želju za pobedom od nas, kao što se dešavalo prethodnih sezona. Naši ovo moraju da shvate kao evroligašku utakmicu, nije sramota da se izgubi derbi čak i kad si jači, ali ovo ne može da se dobije na autopilotu. Dobro ste primetili da je O'Bryant baš nezgodan match up Partizanu, ali samo ako reši da pravi ršum u reketu a ne da glumi Barnjanija. Njima će sigurno biti primarno da po svaku cenu zaustave Loyda. Očekujem dobru partiju Waldena, ako bude igrao (ne rekoste mi da li je spreman za utakmicu). 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šta smo dočekali, da nas ludi Željko Pantić proziva u...KOŠARCI... :ajme:

 

Nego, ja zaista očekujem jednu statement pobedu večeras. Verujem da će Sale umeti lepo da im objasni kako se igra derbi i da ih spremi. Igrački nije upitno da je ovo 20 razlike za nas.

 

Ako pristup bude kako treba, posebno u odbrani, biće ovo lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

i treba vas jebati ako to smeće gledate

kriv sam, poslao mi drug, kaže pogledaj ovo profi SNS kukanje, ovako ni Vučić ne zna...

ukratko, ko hoće da pogleda link je ovde ispod, ko neće da gleda (to ja preporučujem) evo integralnog opisa:

 

stoje Tegi i Filipovski sa maskama,

Tegi ide standardno - Sašo debitant, kako se osećate itd...

sledi pitanje, od reči do reči (u zagradi moj komentar):

 

Partizan realno ima većih zdravstvenih problema, Crvena Zvezda je kompletna,  (kukanje nad sudbinom)

a da budemo iskreni iako kažu da u derbiju favorita nema ali Zvezda je favorit,  (floskula, džinksovanje i skidanje odgovornosti)

ima i po budžetu skuplji tim, ima evroligašku ekipu,  (opet SNS kukanje za pare)

sa druge strane, vi ste u seriji od 4 pobede,  (podizanje morala svojoj ekipi - sasvim legitimno)

čime ste zadovoljni, ono što su igrači reprodukovali, što ste tražili od njih, a čime još ne?  (realno novinarsko pitanje, moglo je i bez uvoda)

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Offtopic

 

Spoiler

Jučerašnju sahranu patrijarha Irineja obeležio je jedan pomalo bizaran detalj, kad je mitropolit dabrobosanski Hrizostom osveštavao slavski kolač predsedniku Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojši Čoviću, nekoliko metara dalje od odra preminulog poglara Srpske pravoslavne crkve.

nebojsa-covic-slavski-kolac-foto-Printsc

 

:classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja:

:innocent::innocent::innocent:

:lol_2::lol_2::lol_2:

Edited by NMX
  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 4
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Ako zanemarimo ovo osvestavanje kolaca juce, sto jelte nije lako,veceras igra samo pobeda!

Nema povlacenja i manje vaznog takmicenja, ovo je derbi i zaista verujem da covek poput Sase Obradovica nece dozvoliti da ekipa motivaciono ne izadje na parket kako treba.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, NMX said:

Offtopic

 

  Reveal hidden contents

Jučerašnju sahranu patrijarha Irineja obeležio je jedan pomalo bizaran detalj, kad je mitropolit dabrobosanski Hrizostom osveštavao slavski kolač predsedniku Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojši Čoviću, nekoliko metara dalje od odra preminulog poglara Srpske pravoslavne crkve.

nebojsa-covic-slavski-kolac-foto-Printsc

 

:classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja:

:innocent::innocent::innocent:

:lol_2::lol_2::lol_2:

oduvek smo bili stub Srpstva

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Manoly said:

Ako zanemarimo ovo osvestavanje kolaca juce, sto jelte nije lako,veceras igra samo pobeda!

Nema povlacenja i manje vaznog takmicenja, ovo je derbi i zaista verujem da covek poput Sase Obradovica nece dozvoliti da ekipa motivaciono ne izadje na parket kako treba.

 

 

Ja sam siguran da Saša želi dobar pristup. Pitanje je samo da li će  igrači imati pristup koji naš trener traži.
Nije ista motivacija u ABA ligi i EL. Ali, derbi je derbi.

Zato momci, napred u pobedu!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leki bg said:

Nema razloga da Roch cuva Gordica. Ako je Danga u petorci, ici ce na njega. Ako bude igrao Pejdz, lakse ce i njega juriti nego braniti Gordicev pick i ulaz. Nije to Real da ne mozes 1 loseg defanzivca da sakrijes.

 

Mozlijeva post-up igra je irelevantna, moze svako da ga sacuva incl. Terry koji pick brani sasvim korektno, a Mozli samo tako daje koseve iz primarnog napada.

 

Stokarazlika ili tvrdo do kraja...pitanje je sad.

Zelim stoka razliku  skoro 45 godina,zadnjih 15 godina intenzivno.Nadam se da Sale ima istu zelju,da nije dosao Filipovski verovatno bi nam se i ostvarila...

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...