Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Gordic na Rocestija,

Mozli vs Terry

Namerno ovako napisano jer ce se ova dvojica sukobiti,a Roc ne znam da li moze na Gordica tj.Gordic ce lagano probijati Roca.Ostalo bi sve trebalo da bude na nasoj strani.Ne bi da se ponovi ona cetvrtina kad je Gordic probijao Rakocevica veterana i dao nam 14 za cetvrtinu.

Reci Voldenu onu staru,ako je Laza krvav do lakata on mora do ramena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:
Zna li neko kog datuma istice ugovor Tejloru? Moracemo uskoro ili dovesti igraca ili produziti njega.

 

Roč u derbiju ima najmanje šansi da sada u zadnjoj nedelji ugovora nešto izvuče iz rukava...morao bi baš da plodi asistima ili šutem da ostane duže na parketu. Naravno da će igrati jak presing na Lojdu...zatvaranje Roča i Hala i pretpostavljam jak hasl na Woldenu što im već bude skupa rabota...sve se to naplati sa penala. Na nama je da dokažemo razliku u klasi i na parketu. Jako su tanki u zadnjoj četvrtini...u zadnje dve u EC prosuli su svu prednost, napravili brdo grešaka i čupali se na posed - dva.

Biće delikates gledati Novicu koji ulazi da na iskustvo zaustavi JOB-a.

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Jankovići, Mozli, Thomas , Novica, ne vidim tu nikoga ko bi mogao da sačuva JOB. Bitno je samo da ne dobije loptu na trojci pa da odatle guzi ili šutira fade away. takođe, ne vidim kako Dangubić može da sačuva Lojda. Samo ne treba palamuditi u napadu oni će vršiti pritisak na Hallu sigurno i Roch. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, placebo said:

Gordic na Rocestija,

Mozli vs Terry

Namerno ovako napisano jer ce se ova dvojica sukobiti,a Roc ne znam da li moze na Gordica tj.Gordic ce lagano probijati Roca.Ostalo bi sve trebalo da bude na nasoj strani.Ne bi da se ponovi ona cetvrtina kad je Gordic probijao Rakocevica veterana i dao nam 14 za cetvrtinu.

Reci Voldenu onu staru,ako je Laza krvav do lakata on mora do ramena.

Nema razloga da Roch cuva Gordica. Ako je Danga u petorci, ici ce na njega. Ako bude igrao Pejdz, lakse ce i njega juriti nego braniti Gordicev pick i ulaz. Nije to Real da ne mozes 1 loseg defanzivca da sakrijes.

 

Mozlijeva post-up igra je irelevantna, moze svako da ga sacuva incl. Terry koji pick brani sasvim korektno, a Mozli samo tako daje koseve iz primarnog napada.

 

Stokarazlika ili tvrdo do kraja...pitanje je sad.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Dobro su ga uhvatili pre nego pobegne za NBA.🙂

 

Interesovanje NBA franšize za Simonovića je najveći kompliment skauting timu KKCZ.

Bez obzira koliku minutažu i učinak bude imao preko bare, overićemo još jednu franšizu i to šampionsku a Simke će i da prihoduje fine genge. Moraće Mokoka starijem da ustupi dvajsticu.

Simke bi valjalo da već od večeras krene sa prilagođavanjem i da se još malo odmačinje u šutu za tri. 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Poslao mi drug grobar sa zvanicnog sajta tv Partizan neki kao skauting Zvezde za derbi. U uvodu kao istorijat KKCZV, i onaj period "zamrzivaca" se navodi kao nepostojanje kluba par sezona. Naravno autor poznata faca, pa se pitam sta treba Partizanu to? Ako on leci komplekse u svojim emisijama, zasto sebi dopustaju da to radi u ime njihovog Kluba? Mislim da je dobro sto se FK ratosiljao one zamlate, sa Biljom to deluje bas profi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Poslao mi drug grobar sa zvanicnog sajta tv Partizan neki kao skauting Zvezde za derbi. U uvodu kao istorijat KKCZV, i onaj period "zamrzivaca" se navodi kao nepostojanje kluba par sezona. Naravno autor poznata faca, pa se pitam sta treba Partizanu to? Ako on leci komplekse u svojim emisijama, zasto sebi dopustaju da to radi u ime njihovog Kluba? Mislim da je dobro sto se FK ratosiljao one zamlate, sa Biljom to deluje bas profi.

 

Ja sam se dugo pitao sta ce im to, ali iz nekog razloga im treba. Valjda se tako sprdaju, laksi im zivot...ne znam. Uglavnom, ozbiljan klub, a pod time podrazumevam ozbiljne ljude u klubu, to ne radi.

 

Nego, kakva je ovo kvota na nas, kao da gostujemo Krki.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Ja sam se dugo pitao sta ce im to, ali iz nekog razloga im treba. Valjda se tako sprdaju, laksi im zivot...ne znam. Uglavnom, ozbiljan klub, a pod time podrazumevam ozbiljne ljude u klubu, to ne radi.

 

Nego, kakva je ovo kvota na nas, kao da gostujemo Krki.

Jek ispravno Krki ili Krci?

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...